בלוג תקשור

בלוג תקשור  : כל התכנים באתר. כל הפוסטים הקיימים באתר בנושאים השונים הקשורים לתקשור.

אורן נוטוביץ.

ריפוי עצמי – איך לייצור בקלות ריפוי עצמי

ריפוי עצמי: הדרך המושלמת והטבעית לריפוי עצמי והבראה. איך לרפא את עצמי? הרבה מאוד דברים השתנו והתפתחו בשנים האחרונות בתחום האבחון, ההבנה והטיפול, בנושא הבריאות הגופנית נפשית רוחנית. יש מורים ומטפלים חדשים וגם שיטות חדשות מתקדמות ומהירות להבראה, אפילו הפסיכולוגיה והמדע השתנו. נוצרו כלים מעשיים לריפוי עצמי בכל מיני דרכים…

להמשך קריאה ריפוי עצמי – איך לייצור בקלות ריפוי עצמי

מהו תקשור אמיתי

מהו תקשור אמיתי? כל המידע המעשי: איך מתבצע תקשור: 2. מהם הכלים לכך ומה ייתן לך תקשור מקצועי: 3. לימוד עצמי של תקשור: מהו תקשור: תקשור הוא תהליך טבעי הפועל כל הזמן בחיינו - בגופנו, בנפשנו, בנשמתנו. תקשור אמיתי הוא הדרך הפשוטה והטבעית ביותר לייצור זוגיות - חברות אמיתית בתוכנו…

להמשך קריאה מהו תקשור אמיתי

ריפוי עצמי מושלם

הדרכים הנכונות לריפוי עצמי מהנה: ריפוי עצמי מתוך הנאה - כל הדרכים המתקדמות ביותר שפיתחתי. האהבה היא הכוח החזק ביותר בעולם. זה ידוע! השאלה היא: איך לאהוב את עצמך באמת כך שתוכל להיות המרפא - ההילר האמיתי של עצמך? כאן אסביר את כל הדרכים המתקדמות והפשוטות ביותר להבראה, אושר והצלחה.…

להמשך קריאה ריפוי עצמי מושלם

מהו תיקשור?

מאמרים על מהו תיקשור? כל המידע המדויק:

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

מהו תיקשור: תיקשור הוא תהליך של קשר בין עולם החומר – האדם שמתקשר לבין עולם הרוח: האור, המדריכים הרוחניים או כל דבר שהמתקשר מאמין בו ומחובר אליו.

דרך קשר זה ניתן לקבל מידע בכל תחום.

המשך…

להמשך קריאה מהו תיקשור?

תיקשור

מאמרים על תיקשור - כל המידע המדויק מתוך ניסיון של מעל 20 שנה:

מרגיש מבולבל, במתח, לא מוצא פתרון למצוקות שלך, מחפש וזקוק לתשובות מדויקות בכל התחומים: זוגיות, אהבה, ילדים,משפחה, קריירה, לימודים, בריאות, פרנסה ועוד וגם לעזרה אמינה ומקצועית? הגעת למקום הנכון!

תיקשור: המידע המדויק שתקבל דרך התיקשור שלי יכול לעזור לך מאוד להבין מה קורה לך בחייך, לקבל תשובות מאוד מדויקות לשאלותיך ולגלות את הסיבות לדברים וגם דרכים נכונות להבראה.

המשך…

להמשך קריאה תיקשור

ספר על תקשור

ספר על תקשור - ספר חדש ומיוחד: ספר על תקשור: "תקשור - הדרך להצלחה".  "תקשור - המפתח שלך להצלחה בחיים" כולל דיסק מיוחד. דיסק של הכוונת אנרגיית ריפוי לאושר הבריאות. הדרך שגיליתי האפשרית לכל אדם להגיע לאושר ובריאות ללא כל מאמץ.כל המידע האמין והמדויק על תקשור. סודות התקשור המקצועי ולימוד עצמי של…

להמשך קריאה ספר על תקשור

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו

מאמרים על תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו - כל המידע המקצועי:

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו - אורן נוטוביץ

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו הוא אחד הנושאים המיוחדים והמרתקים בעולם התקשור ובכלל.

יש אנשים שאינם מעזים לגעת בתחום זה וכבודם במקומם מונח. יש שחושבים שמטעמי דת אסור לעשות זאת ויש שמסיבות אחרות.

המשך…

להמשך קריאה תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו

תקשור עם אוטיסטים

תקשור עם אוטיסטים - כל המידע המדויק:

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור וטיפול אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

תקשור עם אוטיסטים. תקשור עם אנשים עם בעיה של אוטיזם.

מבולבל, לחוץ, לא מוצא תשובות נכונות, זקוק לעזרה והכוונה מהירה ומקצועית?

תקשור הוא היכולת לייצור קשר – תקשורת בין עולם החומר לעולם הרוח: הנשמה שלנו, מלאכים, ישויות אור, הבריאה או כל מה שאנו מאמינים בו.

דרך קשר זה ניתן לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה ובכל תחום בחיינו.

המשך…

להמשך קריאה תקשור עם אוטיסטים