קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

טיפול הוליסטי

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של רפואה משלימה הוליסטית.

טיפול הוליסטי – רפואה הוליסטית  רואה באדם ישות אחת שלמה של גוף, רוח ונפש וסוברת לכן כי אי אפשר לטפל בחלק מסוים באדם ללא התייחסות מלאה לשאר החלקים כי האדם אינו נפרד מסך כל חלקיו. אצלי תקבל את האבחון הטוב ביותר וגם כלים מעשיים לריפוי והבראה.

טיפול הוליסטי אמיתי: בצומת דרכים, מרגיש לא טוב, זקוק לעזרה בקבלת ההחלטות הנכונות, מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<

טיפול הוליסטי: גוף, נפש, ורוח – אחד הם: ההוויה. הגנטיקה של האדם מכילה כבר את כל עברו המלא של האדם מרגע היווצרות האדם הראשון על פני כדור הארץ. ככל שנביט ישירות ונראה את עצמנו כמכלול שלם, כאחדות שלמה של עבר, הווה ועתיד, גוף רוח ונפש, נוכל להבין טוב יותר מה מתחולל בהווייתנו, במחשבותינו, באמונותינו ורגשותינו  ואיך ניתן לחזק ולהבריא את עצמנו כך שנהר החיים שלנו יזרום במלוא הדרו. כל החסימות ייעלמו ונוכל לחיות משוחררים, רגועים ובריאים יותר.

מטפל הוליסטי -טיפול הוליסטי אמיתי – התפתחות גופנית רוחנית נכונה:

טיפול הוליסטי נכון: אחרי האבחון המדויק, דרך כלי האבחון שיש ברשותי, בעיקר דרך תקשור אמיתי ומדויק ניתן לדעת בדיוק מה הסיבה לבעיה ואיך ניתן לפתור אותה. יש ברשותי את כל הכלים לעשות זאת. ברגע שתדע את הדרך לקבלת ההחלטות הנכונות בחייך ולקבל כלים מעשיים להבראה תוכל להגשים את עצמך ולהיות המטפל הכי טוב שלך. כך שתוכל להגיע לבריאות  גופנית – רגשית רוחנית. כשאדם נפגע בחלק מסוים בגופו כל מערכות הגוף והנפש נכנסות לפעולה מידית. הגוף מעביר חומרים לשיכוך כאבים, מערכת החיסון נכנסת לפעולה, וכדומה. אין חלק שהוא נפרד ממשנהו ולכן חשוב לשים לב לכל שינוי החל בגופנו כאות של פעילות מסוימת של מערכות הגוף להתגוננות או להבראה. רק גוף ונפש בריאים יכולים לשרוד את כל תהפוכות החיים ללא פגיעה שתגרום להרס של כל המערכות לכן הגוף, הנפש והרוח "זוכרים" את הקורה אותם ונעזרים בזאת לצורך הישרדותו של הגוף – המין האנושי.

חשוב להבין: גופנו בנוי מתהליכים ביו- כימיים חשמליים לכן כדי לטפל במכלול הגוף שהוא אנו צריך להתייחס לכל החלקים שבנו ולעזור להם להגיע להרמוניה, לרגיעה, לשקט ואהבה. הדרכים לכך שונות מאדם לאדם אך עיקרן הוא:

  1. תזונה נכונה המתאימה רק לך.
  2. הרפייה נכונה. הורדת מתחים ושחרור כעסים, לימוד אהבה עצמית.
  3. שינוי אמונות לא נכונות המפעילות אותנו.
  4. פעילות גופנית מהנה.
  5. שינה טובה ורגועה.
  6. לעשות דברים מהנים שאתה אוהב – הכנסת אנרגיות חיוביות לחייך.
  7. משפחה, זוגיות, חברים, עבודה הממלאים אותך. ללמוד גם לקבל ולא רק לתת.
  8. הבנת הייעוד של נשמתך לחיים אלו.
  9. יש באתר את כל המידע המדויק איך לעשות זאת. דרך טיפול הוליסטי מקצועי תוכל לקבל את הדרך הנכונה רק לך להגיע להחלטות הנכונות לבריאות, הצלחה ואושר בחייך.

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של הרפואה המשלימה – המשך :טיפול הוליסטי

הרפואה המשלימה ההוליסטית מנסה לתת מענה לכל מכלולי ההוויה האנושית, לא רק לחלק מסוים בגוף, ברוח או בנפש. כאשר אנו באים לאבחן אדם אנו לוקחים בחשבון את כל מכלולי הווייתו ומנסים לערוך אבחון בראיה רחבה של השפעת הפגיעה על כל מכלולי הגוף והנפש : מה היה מקור הפגיעה ואיך ניתן לטפל בה כאן ועכשיו ללא כל צורך להיכנס לעבר כי כל מה שאנו עוברים מוטבע בגופנו ונשמתנו. כאו נכנסים כמובן דרכי הפעולה של המאבחן והמטפל המקצועי המתאים רק לך.

עוד על טיפול הוליסטי בראיה של רפואה משלימה :
אפשר לקבל טיפול הוליסטי מקצועי בהרבה תחומים:

טיפול הוליסטי בחרדות.

טיפול הוליסטי בדיכאון.

טיפול הוליסטי בילדים.

טיפול הוליסטי במבוגרים, בבני נוער מתבגרים ועוד.

התוצאה של האבחון צריכה לתת לנו תשובות על גורמי הבעיה והשפעתם על ההוויה – עליך ומהי הדרך הנכונה והמדויקת לקבל החלטות נכונות. לאחר שאנו מוצאים את מקורות הבעיה והשפעתם על מכלול האדם אפשר להתחיל  טיפול הוליסטי אמיתי ומדויק. כמובן שיש לזכור שהרפואה המשלימה היא חלק מהמכלול של הרפואות ולכן חשוב בעת הצורך לערב גם את הרפואה הקונבנציונלית לשם אבחון מלא של הבעיה.

עוד על מטפל הוליסטי מקצועי>> רפואה הוליסטית <<

                                                                                                        בהצלחה, אורן

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות