קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון

חשוב להבין! בגופנו ובנשמתנו יש את כל התשובות המדויקות שאנו זקוקים. היכולת לתקשר – לקבל מידע זה הוא תקשור אמיתי. לשם כך אני כאן.

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון - אורן נוטוביץ

 לעזור לך לייצור תקשורת אמיתית עם עצמך, לפתור את המצוקה ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך. באם תרצה תוכל לקבל טיפול הוליסטי וכלים מעשיים לחיים בריאים ומאושרים.

קצת עלי: מתקשר ומורה לתקשור, עובד סוציאלי (B.A) מומחה ברפואה הוליסטית. כותב ספרים בתחום עם ניסיון של מעל 20 שנה.

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

הכל על מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון. מתקשר בקריות:

מתקשר בחיפה – מתקשר בצפון: מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי? 

מתקשר בטלפון – מתקשרים אמתיים הם אנשים אשר ניתבו את יכולותיהם הארציות לתחום חישת האנרגיה  – קבלת מידע  – תקשורת מעולם הרוח (הנשמה שלך, הבריאה, מדריכים רוחניים, ישויות אור) לעולם החומר (המתקשר) דרך: מילים, כתב, או בכל דרך אחרת. התקשור שלי יעזור לך לקבל מידע מדויק בכל תחום בחייך: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, מקצוע, פרנסה ועוד. כך תוכל לקבל את ההחלטות הנכונות.

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<

עוד על מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון:

דרך תקשור מקצועי ומדויק תוכל לקבל תשובות נכונות בכל תחום בחייך: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, בריאות, מקצוע, פרנסה ועוד. דבר שיכול לעזור לך מאוד לקבל את ההחלטות הנכונות, להפסיק את ההתלבטויות,  ולהיות שלם ובטוח יותר בחייך.

אני לא עוסק בעתידנות מדויקת, כשפים, מניפולציות אנרגטיות או בהשפעה רעה על אנשים. (ראה בהמשך).

דוגמאות של תקשורים אמיתיים>> לחץ כאן <<

מתקשר בקריות: כמתקשר שגדל בקריית טבעון – מקום הולדתי, נולדתי לישוב שכולו טבע: וודאיות למכביר, חיות בר, צמחייה מרובה ומסלולי טיולים.

כאן התחלתי את דרכי כמתקשר. להיות מחובר לטבע – לאימא אדמה זה תנאי ראשון להתפתחות רוחנית. כמו העץ האדם צריך שיהיו לו שורשים חזקים: עולם החומר. מגע וחקירה של כל דבר, לחוש את אנרגיות הפרחים והעצים, לחבק אותם, לעשות מדיטציה בשדה, תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית וכדומה.

אחד הספרים שהשפיע עלי מאוד הוא: "כיצד קונים דעת העולמות העליונים" (רודולף שטיינר). פשוט יישמתי את ההצעות כי רציתי להיות בריא יותר ולהבין מה פשר הסיבות לאירועים שקרו באותה עת בחיי. מחלת הסרטן הקשה, כבר בגיל 16, גרמה לתהפוכות בחיי.

ההתעסקות היום יומית במוות והפחד ממנו יצרו בי מתח אדיר וגם רצון עז להבראה עצמית: ללמוד את כל השיטות הקיימות לחיזוק הגוף והנפש ופיתוח כלים לחיבור עם עצמי והסובב אותי, בעיקר הטבע שהיה ועדיין נגיש מאוד עבורי.מתקשר בחיפה - מתקשר בצפון - אורן נוטוביץ

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון – מתקשר בקריות, המשך: 

כך התחלתי את דרכי לפיתוח יכולות לריפוי עצמי וחיזוק החושים לרגישות גבוהה של חישת אנרגיות ותקשור. גופנו בנוי מחומר ורוח.

עולם החומר מוכר לנו היטב ואנו מתעסקים בו כל הזמן: אכילה, שתייה, נשימה , מגע ועוד. גם הנפש שלנו בנויה כמובן מחומר: ביו – כימי – חשמלי, אנו נוגעים רבות, עם באינטראקציה עם אנשים והסביבה שלנו ועם בשיחות עם עצמנו.

על עולם הרוח שלנו כמעט ולא מדובר. אין בחינוך היסודי או בחינוך בבית כמעט מידע או שיחות על נושא הרוח. את התחום השאירו תמיד לאנשי הדת או המיסטיקה "שידעו" לשלוט בנו ולומר לנו מה נכון עבורנו ובעיקר שלא נתעסק "לבד" בנושאים כה רגישים.

כיום יש מהפכה בעולם הרוח והמיסטיקה. כל אחד יכול לנגוע, לקרוא ספרות מרתקת, סדנאות וקורסים למכביר ומטפלים ומתקשרים בכל מקום.

זה אולי הרגע בשבילך להתחיל לחקור ולבדוק: "האם יש משהו בתוכי מעבר לעולם החומר?" איך גופי נוצר ופועל בעולם זה כשיש בי חיים – נשמה – רוח. מה המטרה של החיים שלי? האם באתי לכאן "סתם" או שיש ייעוד או בחירה בחיי? ועוד.

מתקשר בקריות – מתקשר בחיפה – מתקשר בצפון:

במה יכול לעזור לך תקשור אמיתי: 

התקשור עזר ועוזר לי מאוד בחיים לקבל תשובות מדויקות ולקבל את ההחלטות הנכונות עבורי או עבור אנשים אחרים.

התקשור הוא כמו אור – פנס אור המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. אנו הבוחרים הבלעדיים מה לעשות עם כל מידע שנקבל.

גילוי עולם הרוח שלך מרתק ויכול לתת לך תשובות רבות לקורה בחייך: מה המשמעות של האירועים, מה מטרתם, במה הם באים לשרת אותך, מדוע אנו כה עצובים, כואבים, לא מאושרים, אולי חולים או מרגישים לא טוב.

כולנו שואלים את אותן השאלות ולעתים אין מענה! לכן אנו פונים לרב, למיסטיקנים מכל הסוגים, או מתקשרים כדי שיתנו לנו תשובות לשאלות הפשוטות ביותר בחיים. אולי גם שיטפלו בנו וייקחו את הבעיות שלנו.

מתקשר בחיפה – מתקשר בצפון, סיכום:

כמתקשר וותיק אני יכול לומר לך שהפתיחות לרוח שבך והסובב אותך יכולה לתת לך תשובות רבות לשאלות ומשמעות ושמחה רבה בתהליך ההתפתחות שלך.

יש באתר הרבה מאוד מידע בכל נושא הקשור לתקשור, מתקשרים אמיתיים, עולם המיסטיקה, התפתחות רוחנית ובריאות גופנית ונפשית ועוד.

קרא עוד על לימוד תקשור ב " תפוז אנשים" >>  לימוד מקצועי של תקשור <<

                                              בהצלחה, אורן – מתקשר בחיפה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות