קליניקה: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה

חייג עכשיו: 054-6649283 או 04-8232373

תקשור אמיתי, הדרך המושלמת המהירה והמדויקת לקבלת תשובות לשאלותיך בתחום הזוגיות והאהבה או בכל תחום אחר.

לא מתעסק בעתידנות, מניפולציות אנרגטיות או דברים שאין בהם אמת. 

תקשור בטלפון

תקשור בטלפון אמיתי ומקצועי של איש אקדמיה בעל חוקים ברורים של יושר, אמינות ומקצועיות עם אחריות מלאה: הדרך המהירה האמינה והמדויקת להפסקת ההתלבטויות הבלבול והסבל וקבלת תשובות לשאלותייך בכל תחום וגם פתרון מהיר, מעשי ומדויק, לבעיות אישיות או זוגיות.

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<

עוד המלצות: כנס ל<<<עמוד המלצות>>>

דוגמאות לשאלות שנשאלות דרך תקשור בטלפון:תקשור בטלפון - אורן נוטוביץ
זוגיות, קשר זוגי ואהבה: האם הבן זוג שלי אוהב אותי? האם הוא מתאים לי? איך לשפר את הזוגיות שלי? איך למצוא זוגיות המתאימה לי? האם כדאי להתחתן עכשיו? האם להיפרד? איך ומתי לעשות זאת. ועוד.

לימודים: מה התחום שהכי מתאים לי? היכן המקום הנכון ללימודים?…
פרנסה: איך למצוא עבודה? מה העבודה הנכונה לי? האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב?
מידע כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים שקורים לי בחיים? איך ללמוד
תקשור בטלפון? איך לאהוב את עצמי יותר? איך להיות מתקשר? ועוד.

מדריך מתנה: 

לקבלת מתנה:  מדריך חינמי ללימוד תקשור אמיתי עצמי ומקצועי בארבעה צעדים לחץ כאן!>> מדריך חינמי

דוגמאות של תקשורים אמיתיים>> לחץ כאן <<

מתקשרים אמיתיים בטלפון. במה הם יכולים לעזור לך?                                                                תקשור בטלפון - תקשור בטלפון - אורן נוטוביץ   
תקשור טלפוני היא דרך מדויקת ומהירה לקבלת מידע לשאלותיך ללא הצורך להגיע לפגישה. מבחינת התקשור זה אותו תקשור כמו בפגישה רק הזמן הוא שונה.

הכל על תקשור בטלפון:

כאשר אני מתקשר בטלפון איני זקוק לכל פרט אישי עליך כדי להכין את התקשור. כל דבר שאנו עוברים בחיינו מתבטא בגופנו וברוחנו, המחוברת לכל הנשמות בעולם, לכן כשאתה מבקש לקבל מידע ממני כמתקשר אתה בעצם "פותח ידיים" לקבלת המידע. רק אז אני יכול לקבל עבורך את המידע כתשובה לשאלותיך.

אני אבקש ממך את השאלות שעליהן אתה רוצה תשובה, אקח לעצמי עשר דקות לקבלת התקשור בכתיבה וכשתחזור אלי אקריא לך את המידע שקיבלתי.

חשוב שתכין מספר דפים וכלי כתיבה כך שתוכל לכתוב את התקשור. כך הוא ישאר אצלך. כמובן שאם יהיו עוד שאלות אוכל להמשיך לתקשר אתך ישירות או בכתיבה.

כאשר אני מתקשר בטלפון זמן התקשור יהיה קצר יותר מפגישת תקשור רגילה. בדרך כלל מדובר בכחצי שעה עד שעה של תקשור. זה תלוי בכמות השאלות ובאורך התקשור.

מה ייתן לך תקשור בטלפון: 

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור בטלפון המדויק והאמין ביותר עבורך.

דרכי תשלום:תקשור בטלפון - אורן נוטוביץ

התשלום המאובטח עבור תקשור בטלפון נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. אני עוסק המוציא קבלות ורשום כעסק בחברת ישראכרט. מס' בית העסק שלי: 4761268  בשם: "אורן תקשור". ניתן לבדוק את כל הפרטים דרך ישראכרט לפני התקשור. אתה יכול לקבל ישירות לאימייל, לטלפון, או לדואר את הקבלה.

ניתן לראות סרטים וכתבות עלי: לצפייה לחץ כאן >>>

בספר שכתבתי: "תקשור – המפתח שלך להצלחה בחיים" אני מסביר במדויק על כל נושא התקשור. תקשור בטלפון - אורן נוטוביץ

תקשור בטלפון, המשך:

אדם העוסק בעולם הרוח ומחובר לתקשור אמיתי יכול להיות מתקשר בטלפון. תקשור דרך הטלפון היא דרך מהירה וקלה לקבלת תשובות מדויקות לכל שאלה. מתקשר בטלפון יכול לחוש את כל ישותך ולהבין ולהסביר מה קורה לך. זה לא חוש אישי אלא תקשור – חיבור בין עולם הגוף (המתקשר) לעולם הרוח (מדרכים רוחניים, הבריאה וכדומה). מתקשר בטלפון הוא אדם כנה וישר, קודם כל עם עצמו, והיודע בדיוק מה הוא עושה.

פגישת תקשור בקליניקה:
הפגישה נחלקת לשני שלבים עיקריים: בשלב הראשון אתה פונה אלי, בדרך כלל בטלפון, ואז אני מברר מה מטריד אותך ועל אלו שאלות אתה רוצה מענה. אני רושם אותן לפני וקובע יום ושעה למפגש בינינו. שוב, איני זקוק לפרטים אישיים שלך כגון: תאריך לידה, שם, או כל נתון אישי אחר.

לפני הפגישה, בשלב הראשון, אני נעזר בתקשור דרך כתיבה מהירה כדי לקבל את התשובות לשאלות שמעסיקות אותך ומכין את דף התקשור המכיל את כל המידע הנחוץ לפגישה. בעזרת התקשור נוכל לשוחח בבהירות ובמדויק על התשובות לשאלותיך.

בשלב השני: לאחר שאני מקריא לך את דף התקשור, אנו משוחחים ומנסים ביחד לבדוק באם עניתי לכל השאלות או יש צורך לאבחן ולמקד את מקור הבעיה שאתה רוצה לטפל בה. כך נוכל למצוא את דרך הטיפול המתאימה ביותר לפתרונה או להקלה בבעיה.

בכל שלב של הפגישה אני יכול לתקשר אתך ישירות, לפי הצורך, כדי למקד אותך ברגשותיך ובמחשבותיך ולאבחן מה קורה לך. אני יכול לתקשר עם כל חלקי גופך ונשמתך כדי לקבל מהם מידע רב לגבי הסיבות לבעיה ומה הדרך הנכונה ביותר בשבילך לטפל בה.

עצם גילוי מקור הבעיה הוא שלב חשוב ביותר בטיפול. בשלב זה של הפגישה ניתן לדעת באם עניתי לכל שאלותיך ולהתחיל לבדוק מה הכיוון הטיפולי הרצוי.

פגישת תקשור בקליניקה – המשך:

בהרבה מקרים אנשים באים אלי כדי לקבל תשובות לשאלות שמציקות להם כמו: מה הייעוד שלי בחיים? או: איזו עבודה כדאי לי לבחור? איך מוצאים אהבה? קשר זוגי ועוד. לצורך מתן מענה לשאלות אלו מספיקה בדרך כלל פגישה אחת ויש לאדם את כל התשובות. לעתים הבעיה מורכבת יותר כמו: בעיות בריאותיות או נפשיות מכל תחום ובכל מצב, בעיות בזוגיות ועוד. אז אני ממליץ על מספר פגישות מדויק שבהן נוכל להמשיך ולטפל בבעיה.

תקשור טלפוני: התקשור המדויק והניסיון הרב העומד לרשותי מאפשרים לי לתת לך מענה הולם לשאלותיך, להאיר את דרכך בחיים, ולתת לך כלים לקבלת החלטות נכונות עבורך ליצירת חיים בריאים ומאושרים יותר. 

תיקשור בטלפון – המשך: עוד על תקשור דרך הטלפון

זוכרים שהסברנו שכל אירוע הקורה בחיינו מוטבע בכל תא בגוף ובנשמה שלנו, המחוברת לכל הנשמות בעולם? זה מסביר איך אפשר לתקשר גם דרך הטלפון, ללא קבלת שום מידע אישי.

המידע עלינו נמצא בכל מקום בגוף שלנו ובעולם הרוח. ברגע שאתם מבקשים תקשור, אתם פותחים את עצמכם – כאילו "פותחים דלת" ומאפשרים למתקשר לקבל תשובות עבורכם.

ללא רצון זה, אף מתקשר לא יכול לדעת עליכם דבר, כי זה נוגד את החוקים הבסיסיים של עולם הרוח – לעולם אין לחדור לפרטיותם של אדם או של נשמה ללא בקשתם. אם אדם עושה זאת ללא רשותכם, הוא בוודאי יקבל מידע לא נכון וייחלש אנרגטית.

תקשור בטלפון – המשך:

אדם העוסק בעולם הרוח ומחובר לתקשור אמתי יכול להיות מתקשר בטלפון. מתקשר בטלפון יכול לחוש את כל ישויותיכם, להבין מה קורה לכם ולהסביר זאת. זה לא חוש אישי אלא תקשור. מתקשר בטלפון הוא אדם כן וישר, קודם כול עם עצמו, היודע בדיוק מה הוא עושה.

אחד הדברים המעניינים והמרגשים הקורים לי בתקשור דרך הטלפון הוא, שאחרי שאני מקריא לאדם את המידע שקיבלתי, כדי שיוכל לשמור אותו אצלו, אני יכול ממש להרגיש מה עובר עליו דרך השיחה, ולמקד אותו בדברים החשובים לו.

כמובן, אפשר לשאול כל שאלה בתקשור דרך הטלפון, כמו בתקשור רגיל, ללא צורך במתן פרטים אישיים.

                                                                                                                בהצלחה, אורן

.

קישור לאתר מאמרים שלי ב: "דהמרקר קפה": אורן תקשור

קרא עוד על: מתקשרים >>>

*

*

*

 

כל הנכתב בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה.
כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ ©2018

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה.
כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ ©2018

לייעוץ חייג עכשיו