קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

מיסטיקנים מומלצים

תקשור אמיתי – רק תקשור, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק אמת ואמינות.

חשוב להבין! בגופנו ובנשמתנו יש את כל התשובות המדויקות שאנו זקוקים. היכולת לתקשר – לקבל מידע זה הוא תקשור אמיתי. לשם כך אני כאן. לעזור לך לייצור תקשורת אמיתית עם עצמך, לפתור את המצוקה ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך. באם תרצה תוכל לקבל טיפול הוליסטי וכלים מעשיים לחיים בריאים ומאושרים.

קצת עלי: מתקשר ומורה לתקשור, עובד סוציאלי (B.A) מומחה לרפואה הוליסטית. כותב ספרים בתחום עם ניסיון של מעל 20 שנה.

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

הכל על מיסטיקנים מומלצים אמיתיים:

מיסטיקנים מומלצים: מתלבט בשאלות קיומיות? מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?

מיסטיקנים מומלצים: עניינה של המיסטיקה הוא בדברים שאינם נתפסים בידי חמשת החושים האנושיים הידועים.

החושים שלנו ניתנים למדידה וכימות בעזרת כלים מדעיים אשר יכולים למדוד מעברים חשמליים או כימיים ולבדוק ולהבין אותם. מיסטיקה מקושרת למידע נסתר שאינו ניתן למדידה.

  ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  << 

 מדריך מתנה: 

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץלקבלת מתנה:  מדריך חינמי ללימוד תקשור אמיתי עצמי ומקצועי בארבעה צעדים לחץ כאן!>> מדריך חינמי

מיסטיקנים מומלצים - אורן נוטוביץ

מיסטיקנים מומלצים הם אנשים ישרים אשר פיתחו בדרכם חוש נוסף הקיים אצל כל אדם לחישת אנרגיה ללא חומר.

מיסטיקנים מומלצים אמיתיים חוקרים את הקשר בין הגוף החי לעולם הרוח שנמצא בתוכנו – בנשמתנו המחוברת לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול שהוא הכל. החומר והרוח יחדיו כאחד שלם ומושלם המשתנה כל הזמן.

דרך קשר זה ניתן לקבל תשובות מדויקות לשאלות החשובות לך ולקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. דרך תקשור, קריאה בקפה, קלפים, דיבור, כתיבה, או בכל דרך אחרת הנותנת מידע אמין ומדויק לאורך זמן ולא תשובות מקריות. מיסטיקנים מומלצים הם אנשים ישרים ואמינים המחפשים את האמת מתוך סקרנות וחקירה של כל דבר בחייהם.

עוד על מיסטיקנים מומלצים:

כמו כול עולם החי והצומח בטבע אנו נולדנו כדי להתרבות ולהעביר מידע לשם התפתחות הגזע. התאים שלנו מתחלקים ומתחדשים כול הזמן כדי לשרוד ובתהליך זה יש גם התפתחות אבולוציונית של למידה. כך הגענו להישגים גדולים מיום היווצרות התא הראשון ועד היום.

כמובן שלכל אדם יש סיבה לחקור את החיים שלו או להבין את הדרך הנכונה לחיים רגועים ובריאים יותר עם משמעות ברורה יותר אך כאן הנקודה להבנה שלא לכל אדם בזמן נתון בחייו כדאי או מומלץ לחפש תשובות לשאלותיו דרך קבלת מידע מיסטי כי לעתים המדע והרפואה יכולים לעזור יותר במצב נתון.

התפתחות גופנית – רוחנית נכונה: 

כדי לפתח חושים פנימיים שלא קשורים לעולם החומר צריך בסיס ושורשים חזקים בחיים וגם לעתים עזרה מקצועית כדי להגיע ביטחון לקבלת מידע ותשובות לשאלות דרך עולם הרוח – החוש הפנימי המחובר לכול – לאחד. מיסטיקנים מומלצים יכולים לעזור ולכוון אותך בדרך שלך להבנת וחקירת הדברים ללא שיפוטיות או תלות כלשהי בהם.

המטרה בלימוד היא לחזק את עצמך בעולם החומר כך שתוכל לפתח את החושים הרוחניים שלך בביטחון מוחלט ושלא תיפגע. עולם החומר הוא: תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, משפחה, חברים, טבע, טיולים, לימודים, התנסויות ועוד.

מה הייעוד שלנו?

הנשמה שלנו הגיעה לעולם הזה כדי לאהוב את החומר שהיא נמצאת בו: אתה, עם כל מה שמשתמע מזה. זה לא תפקיד קל או קשה, זה ייעוד ורק דרך חקירה, התבוננות, הבנה ועזרה מקצועית ניתן להתחיל בתהליך.

מיסטיקנים מומלצים ישרים לעולם לא ירמו או יפחידו אותך או יפעילו מניפולציות רגשיות כדי שתהיה תלוי בהם.

מיסטיקנים מומלצים - אורן נוטוביץ

ניתן להעזר בהם בכל תחום בחייך: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, בריאות, פרנסה ועוד. התשובות שתקבל חייבות להיות מדויקות מאוד. הן לא ציווי. אתה המחליט הבלעדי מה לעשות עם המידע שתקבל.

דרך האמת ברורה אך לעתים אדם מחליט לא לקבל עצות של אחרים ולבחור לעשות כרצונו. זה לא אומר חלילה שיקרה לך משהו רע, ליהפך. אתה הוא הבוחר בדרכך.

חשוב להבין שהגוף החומרי מחובר לנשמה כל הזמן לכן כן חשוב לחקור ולהבין את עולמך כדי שתוכל לחיות חיים בטוחים ובריאים יותר ואולי גם לאהוב את עצמך אך אתה הוא המחליט הבלעדי מה לעשות עם כל מידע שתקבל.

מיסטיקנים מומלצים – המשך:

יש אנשים הקוראים לעצמם מיסטיקנים או מיסטיקנים מומלצים שאינם מבינם דבר בעולם המיסטיקה – המסתורין ומנצלים זאת למטרת רווח כספי, קבלת אנרגיות או שליטה באחר. זה דבר פסול מיסודו וכול העוסק בכך משקר לך ולעצמו וודאי מבחינה בריאותית הוא אדם חלש כי הוא מתעסק באנרגיות שליליות שרק מחלישות אותו.

עוד על הייעוד שלנו: 

כמו שכתבתי להלן, מטרת קיומנו הוא להתפתח ולהעביר ידע לחיזוק בריאותינו והתפתחותנו בחיים אלו וזאת ניתן לעשות רק בעזרת אהבה, סקרנות, חקירה, שליחת וקבלת אנרגיות חיוביות, עשייה במטרה להתפתח ולעזור לזולת ועוד.

מיסטיקנים מומלצים – מה אסור לעשות?

כישופים, הסרת עין רעה, החזרת אהבה או כול דבר שיש בו מניפולציה שלילית לא קיים במציאות מכוון שלכול אדם יש נשמה ומדריכים ושומרים רוחניים. אי אפשר להשפיע לרעה על אדם או לשנות את עולמו ללא רצונו החופשי כמו שאי אפשר לתקשר עם אדם או נשמה ללא בחירתם החופשית.

מידע זה יכול להסביר לך כמה מסוכן להתעסק באנרגיות שליליות כי אתה עלול להאמין בדברים, במודע ושלא במודע, וזה עלול להשפיע עליך לרעה לכן זה כה מסוכן.

עוד על מיסטיקנים מומלצים: מיסטיקנים און ליין:

ברוב התרבויות בעולם יש פחד גדול מעולם הרוח: כישופים, מגיה שחורה, פחדים שעוברים בגנטיקה שלנו שמישהו יכול לשלוט עלינו ועוד. זה כל כך מוטבע בנו שקשה להשתחרר מכך כי אנו לומדים ורואים זאת במשפחתנו ובסביבתנו. רוב הדתות משתמשות בפחדים אלו כדי לגרום לנו לעשות דברים שאחרים רוצים שנעשה ללא בחירה חופשית שלנו.

אנו חיים בעולם של בחירה חופשית ואם נבין זאת יוקל לנו מאוד. חשוב להתייעץ וחשוב ללמוד ולהתפתח אך רק בדרך חיובית מתוך בחירה חופשית.

המשך קריאה: מיסטיקנים >>>>

קישור לדף גוגל פלוס בנושא מיסטיקנים>>

*
                                                                                                         בהצלחה, אורן

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות