קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

סוד האושר

מהו סוד האושר האמיתי:

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור וטיפול אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

בוא נגלה את סוד האושר הפנימי והחיצוני:
הטיפול העצמי:
איך להיות הילר – מרפא של עצמך.

סוד האושר שלנו בחיים תלוי אך ורק בנו. זה הייעוד של כל הנשמות בעולם: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלהן ולהפוך לאחד שלם ומושלם האוהב ומטפל בעצמו – טיפול עצמי מושלם.

טיפול עצמי: סוד האושר הפנימי:סוד האושר - אורן נוטוביץ

במאמר הקודם שכתבתי על בריאות מושלמת ציינתי דרכים רבות לשינוי מחשבות ואמונות המפעילות אותנו  דרך טיפול עצמי נכון. העיקר באושר הוא לאהוב באמת את עצמך. לחבק בהנאה אותך – כמו הורה שאוהב ומחבק את ילדיו הקטנים.
ההורה הוא אתה הגדול כעת והילד הוא הנשמה שלך – הילד הקטן שבתוכך.
חבק את עצמך טפל בעצמך – כמו הילינג וגלה הכל.

המלצה לתרגילים:
נסה תרגיל מעניין
. קח מספר דקות ביום והקשב לעצמך, לחלקים בגופך, דבר איתם. קח מראה והבט בעצמך. חבק באהבה והכוון אנרגיה, כמו הילינג עצמי בשתי ידיים אל האדם שמולך פיזית או בדמיון. זה האדם הנמצא אתך כל הזמן מיום היוולדך עד יום מותך וגם אחר כך. זו הדמות  שאתה מרבה לשפוט, לכעוס ולבקר. הרי אתה תמיד אוהב לתת לכולם, לעזור ולחבק, אפילו לעשות הילינג לאחרים ומה אתך? מי יטפל בך?

ניתן לשנות זאת.

הזכרתי במאמר הקודם את הגברת לואיז היי. יש הרבה קטעים יפים שלה ביו טיוב שכדאי להקשיב להם כל יום לפחות לחודש ולהמשיך בכיף.

טיפול עצמי נכון ומקצועי: היום אני רוצה להזכיר גם את ניסים אמון. המורה הגדול להתפתחות גופנית רוחנית. ניסים אמון פיתח את תורת הטרילותרפיה. שיטה נהדרת לאיזון גופני רגשי. מאוד דומה לדרך של לואיז היי.

יש לך כבר שני אנשים מיוחדים שמימשו בחייהם את סוד האושר הפנימי. יש עוד הרבה מאוד מטפלים או מורים רוחניים בעולם שעשו או שעושים זאת.

הסוד האמיתי שהוא כלל לא סוד: המורה הרוחני האמיתי הוא אתה.

תקשורת בונה באהבה וללא כל שיפוטיות בינך לבין עצמך זו הדרך לטיפול עצמי נכון ולאושר.

סוד האושר – המשך:

גם אתה יכול להגיע לבריאות ואושר באם אתה רוצה. זה דורש שקט של הקשבה ללא מאמץ, מגע נעים של אהבה, סליחה ושחרור עמוק וגם הבנה בסיסית של מהות קיומך בעולם זה.

זהו בעצם תהליך של לימוד תקשור אמיתי. יצירת תקשורת בונה שלך עם עצמך. הדרך לאהבה האין סופית ולאור. אולי זה נשמע גבוה או בלתי אפשרי אך כל אדם יכול, באם ירצה, או יקבל את העזרה הנכונה.

אנחנו ניצוץ אלוהי. ברגע שנוכל להבין ולהגשים זאת נוכל לממש את עצמנו בכל דרך אפשרית.

לממש בריאות טובה, שגשוג, שקט ורוגע, עבודה טובה ומהנה, זוגיות, חברים טובים ועוד.

סוד האושר – הדרך להבראה:

חבק את עצמך בשתי ידייך. נסה למצוא את החלק בך שזקוק לאהבה.

נסה להיזכר ברגעים כשהיית ילד וחבק את הילד האהוב הזה.

בנה תקשורת טובה ומחזקת ביניכם. ללא כל שיפוטיות. למד לשנות את הדיבור והמחשבות שלך לעצמך ולעולם.

שנה את מה שלמדת בבית או מהסביבה. נסה לתרגל דיבור חיובי ומחזק. נסה להינות יותר. זו האהבה האמיתית שכולנו זקוקים לה.

כשתחווה זאת לא תוכל לשכוח רגע נפלא זה לעולם. עשה זאת כל יום. בנה לך דרך חיים של מחשבות חיוביות מהנות היוצרות חיים חדשים ותהנה מחיים בריאים ומאושרים

המלצה: האתר של ניסים אמון: טרילותרפיה.

בהצלחה, אורן

רוצה כבר לצאת לדרך ולפתור את המצוקה והבלבול דרך תקשור וטיפול מקצועי אמיתי? צלצל: 054-6649283 או הרשם לשיחת תקשור וטיפול. השאר פרטים ואחזור אליך מיד כשאתפנה.      

ברגע זה ממש, אתה עומד בפני אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים שלך, שתצדיק את עצמה פי 100 לפחות! נסה ותהנה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות