תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ
 תקשור הדרך לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בתחום הזוגיות והאהבה או בכל תחום אחר כך שתוכל לפתור את הבעיות האישיות או הזוגיות להפסיק את ההתלבטויות והבלבול הבדידות והסבל ולדעת בדיוק מה נכון לך לעשות.  אני יכול לעזור לך לעשות את זה. שלום, שמי : אורן נוטוביץ. מתקשר מקצועי, עובד סוציאלי (B.A) ומטפל הוליסטי עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום  ואני אעזור לך לגלות את התשובות ולפתור התלבטויות דרך תקשור אמיתי. רוצה לדעת איך זה קורה? צלצל: 054-6649283 או השאר פרטים בדף צור קשר ונדבר. 

דוגמאות לתקשורים אמיתיים

 

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: דוגמאות אמתיות לשיחות עם לקוחות:

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: חמישה ועוד תקשורים קצרים. שיחה ראשונה:תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי   unnamed דוגמאות לתקשורים אמיתיים בלוג תקשור תקשור אמיתי תקשור בטלפון  תקשורים אמיתיים שיחת תקשור בטלפון דוגמא לתקשור אמיתי

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: יעל ( שם בדוי) פנתה אלי לתקשור בטלפון בנושא של זוגיות ואהבה:
כך היא סיפרה ומתוך הסיפור מיקדנו את שאלותיה: לפני שלושה שבועות סיימתי קשר עם אבי. אנו בקשר טלפוני מאז. גבר נשוי + 2. הוא בתהליכי גירושין כבר שלוש שנים. כעת גר בדירה שכורה. הכרנו לפני חודשיים. קשר טוב של אהבה.
אני מאוד רוצה אותו. מרגישה שהוא לא איתי, גם מבחינה מינית. לא פנוי אלי. נפרדנו השבוע שוב. הוא אמר שהוא צריך זמן להחליט מה הוא רוצה.
שאלותיי: האם יש לו רגשות כלפי? האם הוא אוהב אותי באמת? האם הוא רוצה לחזור אלי?
אמרתי ליעל שתיתן לי עשר דקות לקבל את התקשור בכתיבה ושתחזור אלי.

זה התקשור שקיבלתי:
יעל היקרה,
אין כל טעם להישאר עם אבי. הוא בכלל לא נמצא בקשר והקשר אליך הרבה יותר אבהי ופחות של אהבה אמיתית. הוא גם לא פנוי כלל לקשר אמיתי כעת כי הוא חווה וחווה אכזבה גדולה בקשר הזוגי הקודם. למרות האכזבה הוא עדיין קשור מאוד לאשתו – גרושתו וילדיו. אני רואה זאת דרכך. יש שורשים חזקים הקשורים לביתו ומשפחתו. הוא ממש כבול אליהם לכן הוא לא פנוי לקשר זוגי לפחות לזמן מאוד ארוך כפי שזה נראה וזה ודאי לא מתאים עבורך.
את זקוקה לאדם פנוי באמת שיאהב אותך כמו שאת ואת אותו. אדם אמין וישר שפנוי לקשר כמו שאת רוצה לכן חשוב לעשות חושבים ולהחליט מה נכון לך. קשר זמני סתמי או להמשיך קדימה ולהכיר אדם פנוי – לא נשוי שיאהב אותך ויוכל באמת להעניק לך את כל מה שאת רוצה וחולמת. זו החלטה לא קלה אך טובה בהרבה מלהישאר עם אבי שלא פנוי לקשר בכלל.
בהצלחה בכל, כל האורות שבעולם

לאחר שהקראתי ליעל את התקשור היא אמרה שהיא מבינה אך מעדיפה לחכות לאבי לפחות מספר חודשים כי היא מאוד אוהבת אותו ורוצה בו. היא מרגישה שמשהו לא בסדר בקשר אך מעדיפה לחכות ורק אחר כך לחשוב אולי על קשר חדש.
אני: כמובן שזו ההחלטה שלה. תקשור הוא לא ציווי. כעת יש לה את כל המידע מה נכון ורק היא תחליט מה לעשות עם מידע זה.

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: שיחה שנייה.

נטלי (שם בדוי), לקוחה שאני מכיר כבר מעל 10 שנים ומלווה אותה בכל תהליך התפתחותה כבר מגיל 18, בנושא הלימודים, משפחה, בריאות, זוגיות ועוד.  פנתה אלי היום בנושא זוגיות.
נטלי: מרגישה הרבה יותר טוב לאחר שיחתנו האחרונה. מרגישה מחוברת יותר לעצמי וחופשיה יותר. נהנית מאוד מהלימודים ומהעבודה שלי. הכרתי בחור נחמד בשם: יואב. התפתחו רגשות. לא יודעת מה לעשות? רוצה לדעת באם הוא מתאים לי לקשר רציני. אתקשר בעוד 10 דקות.

התקשור שקיבלתי: נטלי היקרה,
את מאוד רוצה מגע וקשר טוב אך בעיקר חופש, לנוח ולהתמלא. יואב התאהב בך ואת בו. יש בו משהו לא ברור ולא ממוקד. נראה שהוא יותר מחובר למיניות ופחות לקשר רציני וגם נראה שאין לו הרבה מה לתת לך לכן היזהרי !! לא להתמסר מדי כי נראה שזה יותר קשר חומרי ופחות יש הקשבה אמיתית. זה עדיין לא הבחור שאת רוצה בו לקשר רציני. באם את זקוקה לקשר זמני זה מתאים אך לא יותר.
בהצלחה בכל, כל האורות שבעולם
נטלי אמרה שהיא מרגישה שיואב לא יודע בדיוק מה הוא רוצה. היא מרגישה קצת חוסר ביטחון איתו והיא לא מעוניינת בעוד קשר זמני לכן התקשור מתאים לה והיא לא תמשיך בקשר זה. היא רוצה באמת לצאת לטיול ארוך בחו"ל לנוח וזה מה שהיא תעשה בחופש.

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: שיחה שלישית.

איטאף התקשרה בנושא חשוב עבורה. חוששת שבעלי בוגד בי. עובדת איתו במשרד שבע שנים מזכירה. בחורה לא נחמדה. מרגישה שהתפתח קשר רומנטי ביניהם. רבנו על הנושא. פיטרנו אותה. מה היה בדיוק ביניהם ומה לעשות עם בעלי?

התקשור שקיבלתי:
איאטף היקרה,
את מאוד מודאגת בקשר לזוגיות שלכם. בעלך לא בגד בך, זה לא באופי שלו ואת יודעת זאת. כל אדם נמשך לעתים לאדם אחר. גם לך זה יכול לקרות. זה קורה וזה טבעי. הבחורה לא ישרה ורצתה בקשר מיני איתו אך הוא לא שיתף פעולה. מוחמד אדם מאוד ישר. אין לו כוונה לבגוד בך. הוא אוהב אותך באמת ורוצה לחיות אתך כל החיים לכן אין כל סיבה לחשוד בו. יש בחורות שנמשכות אליו לפעמים וזה בסדר. זה עדיין לא אומר שהוא שוכב איתן לכן אל דאגה. הוא אוהב אותך ואת הילדים ואפילו זקוק לך מאוד. טוב שפתרתם אותה. לכן נסו לשכוח את הבעיה. תסלחי לעצמך ואז תוכלי לסלוח גם לו ותהינו מחיי זוגיות טובים ביחד. הכל בסדר, אל תדאגי.
שלך באהבה, כל האורות שבעולם

לאיטאף היה קשה לקבל את התקשור. היא עדיין מאוד כועסת על בעלה וקשה לה להשלים עם המצב. היא שוב בדקה באם זה נכון. אולי הוא כן נגע במזכירה. בדקתי ולא ראיתי דבר. אמרתי שהיא ניסתה לפתות אותו אך הוא באמת לא שיתף פעולה. הוא באמת אדם מיוחד. זה לא פשוט לעמוד 7 שנים בפיתוי כזה.
המלצתי שינסו לצאת לחופש ביחד ולהירגע ולפתוח דף חדש של זוגיות ואהבה טובה כי יש ביניהם חיבור טוב ופוטנציאל לקשר ארוך לכל החיים וחבל בגלל אמונה לא נכונה שהקשר יתקלקל. אחר כמה דקות היא קצת נרגעה ואמרה שתנסה לדבר איתו ובעיקר להרגיע את עצמה.

דוגמאות לתקשורים אמיתיים: שיחה רביעית:

שושי התקשרה מאילת. יש בעיה גדולה. הם צריכים לקבל החלטה האם להישאר באילת או לחזור לצפון. שאלותיה:
האם לצאת מאילת? לבת שלי טוב כאן, הכירה חבר חדש. יש לנו בעיות כלכליות. שום דבר לא מצליח. כאילו יש עלינו כמו עין רעה.  לא מצליחה להתחבר לאוכלוסיה. מאוד קשה לנו מבחינה חברתית וכלכלית. חייבים לצאת בקרוב מהדירה.
האם להשכיר שוב באילת או לעזוב?

התקשור שקיבלתי: 
שושי היקרה,
את לא רוצה להישאר באילת. למרות הרצון העז לעזור לילדה זה פשוט לא נכון עבור כולכם. נסו לעזור עוז ולחזור למקום שבו נולדת. לאנרגיות הטובות ולשקט שאתם כה זקוקים. זה יעזור גם לילדתך. חשוב להסביר לה שלא נכון להישאר באילת מכל הבחינות, גם מבחינה כלכלית ובעיקר טוב לחזור למקום ולאנרגיות שבו נולדת וליהנות מחיים קלים ובטוחים יותר, עם המשפחה שלכם. זה טוב ונכון עבור כולכם. באם צריך קחו עזרה מקצועית משפחתית וקבלו ביחד החלטה מוסכמת. את תראי שהכל יסתדר כמו שצריך. את מרגישה זאת.
בהצלחה בכל, כל האורות שבעולם.

שושי התחברה מאוד לתקשור. היא באמת מרגישה שמשהו לא טוב באילת , באנרגיות ובכלל. מאוד רוצה שינוי. מתגעגעת לאנרגיות של הצפון, למשפחה. לטיולים ולחופש שהיא כה זקוקה לו.
בדקנו אזורים נכונים למגורים וגילינו שבקריית טבעון יש אנרגיות נהדרות עבורם. היא סיפרה לי שבעבר היא גרה בקריית טבעון. היא נולדה שם. ומאוד ישמח אותה לחזור למקום.
נראה שהיא קיבלה החלטה גורלית נכונה מאוד מכל הבחינות. בהצלחה.

דוגמאות לתקשורים אמיתיים – שיחה חמישית:

אסתר, אם חד הורית התקשרה אלי לפני כשלוש שנים בבעיה של הבת הקטנה שלה. הבת בת 3  נמצאת בגן רגיל. לפי האבחנה של הגננות יש לה הפרעת קשב וריכוז ובעיה קשה בהתפתחותיות בדיבור ובקריאה. היא עדיין לא מדברת ומתקשה בפעילויות מורכבות כמו משחקים שונים. אסתר מאוד מודאגת ושאלתה היא: מה הבעיה של הבת? האם להכניס אותה לגן מיוחד לילדים עם בעיות בהתפתחות?

התקשור שקיבלתי: אסתר היקרה שלום,

ביתך בסדר גמור, אפילו מאוד חכמה. אין לה כל בעיה התפתחותית וודאי שלא בעיית קשב וריכוז. היא זקוקה לזמן ולחופש שלה. היא מתוחה מאוד עקב המתח שאת חיה בו. נסי להירגע ולא להיכנס למתח של הגננות, אצלן הבעיה, לא אצל ביתך היקרה, ביתך כמוך זקוקה לשקט שלה ולקצב האישי שלה להתפתחות בדיבור. בבקשה אל תשני לה מיקום של הגן. יש לה קשרים חברתיים טובים בגן, היא בסדר גמור, הלחץ הוא של הגננות ושלך. זה לא נכון עבורה לעבור לגן מיוחד. הזמן יעשה את שלו ובקצב שלה הכל יסתדר.

אסתר הופתעה מאוד מהתקשור. היא לא שינתה את הגן של ביתה אך המשיכה להתקשר אלי במשך הזמן בטענות שהגננות מספרות על בעיה התפתחותית עם ביתה וגם היא מרגישה שיש בעיה ושוב תקשרתי ואמרתי לה שהכל בסדר, זה הלחץ שלה ושל הגננות. אין לילדה כל בעיה. היא זקוקה לזמן ולקצב שלה ואסתר חייבת למצוא דרכים להירגע, אולי לקבל עזרה מקצועית, כי הלחץ מגיע ממנה.

התשובות די הרגיזו את אסתר והיא ניסתה להסביר לי שאני טועה ולדעתה ביתה חייבת גן טיפולי. אמרתי לה בבירור שלא. כמובן שזו החלטה שלה מה לעשות אך אין בכך צורך. שביתה בסדר ועם הזמן, לפי הפוטנציאל שלה הכל יסתדר. היא הסכימה לתת סיכוי לכך. כך היו כמה שיחות עם השנים שהיא מתקשרת אלי ואני רואה שהיא לחוצה ולא ביתה. הכל בסדר אצל הבת.

השבוע אסתר התקשרה אלי בשמחה. (סוף סוף) וסיפרה: "אמרו בגן על ביתי שהיא מוכנה לכיתה א'. ילדה מקסימה. כל הכבוד לך. ממש צדקת שאמרת שהיא חכמה והיא תכתוב והכל לפי הקצב שלה. היא כותבת אותיות ומספרים. קוראת קצת. היא עולה בשנה הבאה לכיתה א' רגילה. המלצתי עליך לחברות, תודה".

כמובן ששמחתי מאוד. הרגשתי נכון שהבת שלה חכמה והכל בסדר. הלחץ המשפחתי חברתי כל כך גדול היום על הילדים.  לכל ילד יש את הקצב ההתפתחותי שלו. קיבלתי זאת בתקשור מהנשמה של הילדה. הכל בסדר… 

 

תקשורים אמיתיים ארוכים יותר:

דימה התקשרה אלי היום. היא מאוד מבולבלת וזקוקה להכוונה מדויקת ומעשית בחיים. היא מרגישה מאוד לבד ויש לה שאלות חשובות:

1. זוגיות: מאוד מבולבלת עם החבר. בודדה. מה לעשות עם בן הזוג. האם הוא אוהב אותי? האם יש לו רגשות כלפי?

2. מה הדרך בשבילי להגיע לזוגיות טובה?

3. איך יהיה לי טוב יותר בחיים?

4. בריאות: איך להרגיש יותר טוב? איך להוריד במשקל?

5. האם להישאר בבית לגור עם ההורים או לצאת?

כתבתי את השאלות וביקשתי מדימה שתתקשר אלי בעוד 10 דקות. התקשור יהיה מוכן. שתכין כמה דפים ועט או שתקליט את השיחה .

התקשור שקיבלתי: 

דימה היקרה.

את מאוד לבד מכוון שאת כועסת על עצמך כבר הרבה שנים וחבל! בסך הכל רוב הדברים בחייך מסתדרים כמו שאת רוצה. רק קשה לך מאוד עם עצמך. זו הבעיה. ברגע שתמצאי דרך לאהוב ולפנק את עצמך דרך: לימודים מעניינים, עבודה מהנה, הכרות עם חברים וחברות חדשים, תוכלי סוף סוף להירגע קצת וללמוד הרבה יותר לאהוב ולפנק את עצמך. אז כמובן תוכלי בקלות למצוא גבר אמיתי שיאהב אותך ואת אותו כמו שאתם. החבר שלך לא אוהב אותך כמו שאת רוצה. הוא אדם מאוד עצבני, עסוק בעצמו, וגם מאוד כועס על עצמו ועליך לכן אין כל טעם בקשר זה. עדיף כבר להיות לבד מאשר בקשר שלא נותן לך דבר. את יכולה להכיר אנשים חדשים דרך טיולים או חוגים של פנויים ופנויות. שם ודאי תמצאי את האהבה האמיתית שאת כה זקוקה לה. פחות באתרים של פנויים ופנויות.

מה שחשוב כרגע הוא לטפל בגופך: 

1. לאכול מזון בריא ומזין. אפילו טבעונות לתקופה של כמה חודשים תועיל לך מאוד. זה יעזור לך מאוד גם לרדת במשקל וגם להינות מחיים בריאים הרבה יותר.

2. הגוף שלך צועק " הצילו!!" לא טוב לו לכן חשוב לפנק את עצמך באוכל בריא וטוב. הרבה פעילות ספורטיבית וחברתית. הכרות עם אנשים חדשים ולימוד של אהבה עצמית דרך פינוק עצמך בדברים טובים שאת עושה למען עצמך. תהליך זה יחזק אותך מאוד מכל הבחינות. כשתתחזקי תוכלי בקלות למצוא גבר אמיתי כמו שנאמר.

את חייבת למרכז את האנרגיות שלך כעת בגופך החומרי וללמוד לפנק את עצמך בלי תלות באף אדם אחר.

לא לעזוב את הבית עד שממש תתחזקי או עד שתכירי אדם יציב, חבר, חברה, בן זוג שיהיה אתך. אסור לך להיות לבד לכן כה חשוב כעת לחזק את עצמך כמו שנאמר ואז תרגישי בקלות הרבה יותר טוב.

צאי הרבה לטיולים. את אוהבת מאוד טבע, ים, אנשים, ותראי ברכה רבה בעמלך.

                  שלך באהבה,כל האורות שבעולם.

 

שוחחנו על התקשור ובדקתי עם דימה באם היא קיבלת תשובה מלאה ומדויקת לכל שאלה.

 

דימה הייתה קצת בהלם. "זה בדיוק מה שאני מרגישה. פניתי לתזונאית וחשבתי להתחיל הליכה כל יום. אני מרגישה שהוא לא אוהב אותי והקשר לא נכון עבורי אך פוחדת להישאר לבד. זה כל כך נכון. אני זקוקה לאנשים, עוזרת לכולם אך לא לעצמי, מאוד מזניחה ולא ממוקדת, עכשיו אני יודעת בדיוק מה לעשות. תודה רבה, אתה אדם מקסים."

 

 

 

בקרוב יהיו עוד הרבה שיחות של תקשורים אמיתיים.

   בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו