מטפל הוליסטי

מטפל הוליסטי הוא אדם מקצועי שיש לו הכשרה, ידע וניסיון בתחום הגוף, הנפש והרוח והוא יכול לעזור לעצמו ולאחרים באבחון ובטיפול בבעיות הקשורות לשלם. לאדם שרוצה להבין את הסיבות לדברים, מה הייעוד, ואיך ניתן לקבל כלים לטיפול עצמי ולהבראה.

במה יעזור לך מטפל הוליסטי מומלץ?

מטפל הוליסטי - אורן נוטוביץ

מטפל הוליסטי העובד דרך הרפואה ההוליסטית – השלמה רואה באדם ישות אחת של גוף, רוח ונפש היוצרים את האחד השלם, אנחנו, הלומד לטפל בעצמו בדיוק כמו שהוא רוצה וזקוק.

מהו טיפול הוליסטי:

טיפול הוליסטי רואה באדם כדבר שלם שיש בו גם גוף חומרי, גם חלק נפשי ורוחני – הנשמה, המתפקדים ביחד כמשהו שהוא מעבר לסך כל חלקיו.

אין דבר כזה לטפל רק בגוף או בנפש כי כל החלקים באדם משפיעים ומושפעים וכל בעיה או פתרון קשור לסך החלקים.

טיפול הוליסטי: הטיפול השלם והמושלם. אבחון דרך תקשור מדויק והתאמת טיפול שלם ממוקד המתאים רק לך.

אין בנו חלק גופני או רוחני נפרד הפועל לבד. כל דבר שקורה לנו משפיע ומושפע מכל החלקים האחרים לכן חשוב לאבחן, לבדוק ולחקור את כל הדברים המשפיעים עלינו בעולם החומר, הגוף, הנפש עם החיבור לרוח ולאמונה, כדי ללמוד מה הדבר החשוב שאנו יכולים לחזק ולטפל.

איך ללמוד לקבל, ללא מאמץ וללא שיפוטיות, אהבה מעצמנו ומהאור הנמצא בתוכנו ואתנו או לחזק דברים כדי להיות בריאים ומאושרים יותר ולהבין את משמעות חיינו.

מיהו מטפל הוליסטי:

מטפל הוליסטי הוא אדם אשר יודע שאין אמת או דרך אבחון וטיפול אחת אחת אשר יכולה לטפל בכולם.

דרך חיים של חקירה, הקשבה אישית ומקצועית וגילוי כוחות הריפוי שבך ומחוץ לך – גילוי האהבה העצמית והרוחנית, ניתן למצוא את הדרך ההוליסטית – השלמה להבראה – הילינג שלך.

הטיפול ההוליסטי מתבסס על הידיעה המדעית והרוחנית שאנו בנויים מתהליכים ביו – כימיים חשמליים וכל חלק בנו: גוף רוח ונפש משפיעים ומושפעים כל הזמן מדברים שקרו ומתרחשים כעת בכל המישורים הנ"ל.

תהליך הטיפול:

הכרת עצמנו דרך תקשורת מקרבת אוהבת. מה אנו רוצים? מה הייעוד שלנו? ממה אנו נהנים?

לימוד שחרור, שקט, לימוד של קבלת אהבה ללא תנאי מעצמנו ומהיקום ללא מאמץ הם היוצרים תהליך של הבראה ואושר בחיינו.

חשוב להבין שבכל חלק בגופנו ונשמתנו יש את כל המידע, דרכי הטיפול והתשובות שאנו זקוקים לחיים שלנו.

ניתן לקבל מידע זה דרך תקשור מקצועי או ללמוד דרך התפתחות גופנית – רוחנית נכונה לתקשר לבד עם עצמנו.

 

מטפל הוליסטי מומלץ: – במה אני יכול לעזור לך:

אני יכול לעזור לך מאוד בתהליך זה כי עברתי ואני עובר אותו בעצמי, ביחד עם אלפי אנשים, ויש לי את כל הניסיון הכלים והידיעה בדרך הנכונה עם טיפול הוליסטי מעל 20 שנה.

רק שילוב הוליסטי – שלם של כל מכלולי הגוף מביא לריפוי הנכסף דרך מיקוד בעולם החומר: תזונה נכונה, מגע, עבודה, פעילות ספורטיבית, מנגנוני תמיכה אישיים וחברתיים, שינוי אמונות ומחשבות ועוד.

ניתן לפנות ולפתח את לעולם הנשמה והרוח: ללמוד לכוון אנרגיות ריפוי דרך דמיון מודרך, מחשבות חיוביות, הקשבה, פתיחות לקבלה ושחרור כעסים.

הכרות עם השומרים והמדריכים שלנו ולאלוהות – האהבה הנמצאת בתוכנו 24/7 ללא מאמץ וללא כל שיפוטיות.

כך נוצר השילוב השלם והמושלם הגדול מסך כל חלקיו. זה טיפול הוליסטי והתפתחות גופנית רוחנית נכונה.

 

מטפל הוליסטי - אורן נוטוביץ

עוד על מטפל הוליסטי מומלץ:

כל אדם יכול לעשות זאת בתנאי שהוא רוצה ומעוניין ושיש לו זמן לכך. בדיוק כמו תהליך אימון גופני צריך זמן וסבלנות לתהליך ההבראה.

זה תלוי בך וגם בעזרה של אנשי מקצוע אמינים. כיום יש דרכי טיפול ועזרה מתקדמים מאוד. מטפל הוליסטי ייתן לך כלים מעשיים להתפתחות עצמית והבראה לאורך זמן – לכל החיים.

בהצלחה, אורן

>> קרא עוד על טיפול הוליסטי בויקיפדיה <<<מטפל הוליסטי

 

רוצה כבר לצאת לדרך ולפתור במהירות את הבעיות המצוקה והבלבול דרך תקשור וטיפול הוליסטי מקצועי?

צלצל: 054-6649283 או הרשם לשיחת תקשור.

השאר פרטים כאן ואחזור אליך מיד כשאתפנה.      

תקשור וטיפול הוליסטי אמיתי, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק תקשור וטיפול מקצועי.

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ.תקשור. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.