סוד האמת – על האמת של כולנו

מהוא סוד האמת והאושר: כל המידע המדויק והמעשי

סוד האמת - אורן נוטוביץ

מהוא סוד האמת והאושר של כולנו?

בכל ההיסטוריה האנושית אנשים תמיד חיפשו את סוד האושר. את הדרך האמיתית והנכונה לחיים מאושרים ובריאים כל הזמן מתוך הבנה בסיסית וידע ברור מה קורה, יקרה, או איך לפתור את כל הבעיות שלנו.

כמובן שאף אחד לא מצא זאת כי אין אמת אחת לכולנו מכוון שכל אדם הוא נשמה וגוף השונים מהאחר ולכל אחד יש את הסרט – הבחירה שלו לחיים אלו.

מהו סוד האמת שלנו:

ישנה אמת אחת, שלא רק אני גיליתי אותה, והיא האחדות של כולנו. אחדות הגוף והנשמה לאור וגוף אחד גדול שלם ומושלם.

הבנה זו דורשת תהליך של התפחות גופנית רוחנית נכונה ובעיקר תקשורת ישרה, כנה ואמיצה לגילוי האמת שלך מתוך חקירה אין סופית.

אנו, הורינו או הוריהם לא הגיעו לעולם עם ספר המלמד מה נכון לעשות. אין ספר כזה. כדי להבין את העולם ועצמך דרוש לכך זמן, חוויות שונות בכל התחומים, המביאות אותנו להבנה משמעותית.

יש שחוויות חיים שוברות אותם ויש הלומדים מכל אירוע משהו חדש על חייהם.

ההבנה הבסיסית שלכל אירוע הקורה בחיינו יש משמעות רבה על התפתחותנו כבר יכול להרגיע ובעיקר יכולה להביא אותנו להבנת האמת ולאושר הנכסף שכולם מחפשים: במה אירוע זה הגיע לעזור לנו ללמוד לרפא את עצמנו? שזה הייעוד הראשוני של כל הנשמות בעולם. הייעוד שלנו הוא לייצור תקשורת כנה וישירה וכך ללמוד לרפא את עצמנו.

ניתן כמובן לכעוס כל הזמן, להילחם בעצמנו, להאשים וכדומה, אך באם נבין באמת שהמקרה – האירוע המסוים נותן לנו תובנות ודרכים להירגע ולהבריא דיינו. סוד האמת - אורן נוטוביץ

אתן דוגמה: פרידה מבן / בת זוג. זה אירוע קשה מאוד בחיים לכולנו ויש לו כמובן סיבות.

אפשר לכעוס, לשנוא, להילחם או פשוט לנסות להבין במה פרידה זו עוזרת לנו להבין או לרפא את עצמנו – ללמוד לקבל את האהבה שאנו זקוקים מעצמנו. אולי הקשר לא היה נכון עבורנו? אולי לא הייתה אהבה?

אולי זה לא הקשר שאנו זקוקים? ועוד. אז נוכל לדעת דרך חקירה והקשבה אמיתית מה אנו באמת זקוקים ולהגשים זאת. זה תקשור – תקשורת אמיתית. 

כך נוכל גם ללמוד לקבל את מה שאנו חושבים שניתן לקבל רק בחוץ, ממישהו זר, את מה שאנו יכולים בקלות ולתת לעצמנו. להבריא להיות מאושרים.

מכאן מגיע המשפט היפה:"אדון אני לגורלי, קברניט אנוכי לנשמתי". זו האמת ומי שמסוגל להגיע להבנה ויישום זה הוא מאושר ומואר וממלא את הייעוד שלו בחיים.

>> עוד על סוד האמת בספר: <<

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.