תקשור אמיתי. מהיר, מדויק ומקצועי: קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00. כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

סוד האמת – על האמת של כולנו

סוד האמת והאושר: כל המידע המדויק והעכשווי

מהוא סוד האמת והאושר של כולנו?

בכל ההיסטוריה האנושית אנשים רבים חיפשו את סוד האושר. את הדרך לחיים מאושרים כל הזמן מתוך הבנה בסיסית וידע ברור מה קורה, יקרה, או איך לפתור את כל הבעיות שלנו.

כמובן שאף אחד לא מצא זאת כי אין אמת אחת לכולנו מכוון שכל אדם הוא נשמה וגוף השונים מהאחר.

מהו סוד האמת שלנו:

אך ישנה אמת אחת שלא רק אני גיליתי אותה והיא האחדות של כולנו. אחדות הגוף והנשמה לאור אחד גדול שלם ומושלם.

הבנה זו דורשת תהליך של התפחות גופנית רוחנית נכונה ובעיקר תקשורת ישרה, כנה ואמיצה לגילוי האמת מתוך חקירה אין סופית.

אנו, הורינו או הוריהם לא הגיעו לעולם עם ספר המלמד מה נכון לעשות. אין ספר כזה. כדי להבין את העולם ועצמך דרוש לכך זמן, חוויות בכל התחומים, המביאות אותנו להבנה משמעותית.

יש שחוויות חיים שוברות אותם ויש הלומדים מכל אירוע משהו חדש על חייהם.

ההבנה הבסיסית שלכל אירוע הקורה בחיינו יש משמעות רבה על התפתחותנו יכולה להביא אותנו להבנת האמת ולאושר הנכסף שכולם מחפשים: במה אירוע זה הגיע לעזור לנו ללמוד לרפא את עצמנו שזה הייעוד הראשוני של כל הנשמות והייעוד שלנו לרפא את עצמנו.

ניתן כמובן לכעוס כל הזמן, להילחם בעצמנו, להאשים וכדומה, אך באם נבין באמת שהמקרה – האירוע נותן לנו תובנות ודרכים להירגע ולהבריא דיינו.סוד האמת - אורן נוטוביץ

אתן דוגמה: פרידה מבן / בת זוג. זה אירוע קשה מאוד בחיים לכולנו ויש לו כמובן סיבות.

אפשר לכעוס, לשנוא, להילחם או פשוט לנסות להבין במה פרידה זו עוזרת לנו להבין או לרפא את עצמנו. אולי הקשר לא היה נכון עבורנו? אולי לא הייתה אהבה?

אולי זה לא הקשר שאנו זקוקים? ועוד. אז נוכל לדעת דרך חקירה אמיתית מה אנו באמת זקוקים ולהגשים זאת. זה תקשור – תקשורת אמיתית. 

כך נוכל גם ללמוד לקבל את מה שאנו חושבים שניתן לקבל רק בחוץ, ממישהו זר, את מה שאנו יכולים בקלות ולתת לעצמנו ולהבריא להיות מאושרים.

מכאן מגיע המשפט היפה:"אדון אני לגורלי, קברניט אנוכי לנשמתי". זו האמת ומי שמסוגל להגיע להבנה ויישום זה הוא מאושר ומואר וממלא את הייעוד שלו בחיים.

>> עוד על סוד האמת בספר: <<

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות