תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הרפיה – הרפיה עצמית

 הרפיה – הרפיה עצמית. הדרך הנכונה:

הרפיה, הרפיה עצמית אמיתית וקלה : לאחר אבחון מעמיק ומקיף בעזרת תקשור וביואנרגיה  ומתוך ניסיון רב בתחום האבחון והטיפול ניתן לגלות במהירות ובמדויק את הגורמים לבעיית הלחץ או המתח הנפשי שלך ולגשת ישירות לטיפול.

במרכז הטיפול שלי להרגעה והבראת הגוף והנפש תמצא מידע אמיתי על מהות החיים ואיך ניתן בעזרת כלים פאורן נוטוביץ 1-e1424334553195 הרפיה - הרפיה עצמית בלוג תקשור  תרגילי נשימה נכונה תרגילי הרפיה שיטות לרגיעה עצמית שחרור לחצים רגיעה נפשית קורס ללימוד הרפייה קורס הרפייה מתח כרוני מה זו הרפיה מה הדרך הטובה להירגע לימוד הרפייה הרפיית שרירים הרפייה עצמית הרפייה הרפיה עצמית הרפיה עמוקה הרפיה נכונה הרפיה הורדת מתחים הדרך הנכונה להרפייה איך ניתן להירגע   שוטים להגיע להרפיה, לרגיעה, ולבריאות טובה יותר, כמו שאתה רוצה. כמובן שאתה תלמד דרכים המתאימות לך להרפיה עצמית שהיא הדרך הנכונה לבריאות ורגיעה בחיים.

שיטות להרגעה עצמית: הדרך הנכונה להגיע להרפיה :

דרך תקשור אמיתי, אמין, מדויק ומקצועי אוכל לעזור לך להבין את הסיבות לבעיה, הייעוד של נשמתך לחיים אלו ומטרת האירועים שאתה חווה בחיים. כך כבר תוכל להירגע לשחרר את עצמך מהרבה מתח, פחדים, חרדות או טראומות.

הרבה בעיות גופניות או נפשיות קשורות קשר ישיר לאמונות בסיסיות לא נכונות המחלישות אותך והגורמות למצבי מתח, לחץ וחרדה לכן ניתן בעזרת מידע נכון – תקשור ולימוד או טיפול והכוונה של תרגילי הרפיה נכונים לייצור תנאי ריפוי חזקים ביותר לגוף ולנפש לחיים רגועים בריאים ומאושרים.

גופנו יכול לרפא את עצמו רק כשהוא רגוע ומשוחרר. כמו בזמן שינה או בתהליך של הרפיה עמוקה לסוגיה. לימוד הרפיה עצמית או הרפיה מכל סוג שהוא אינו קשה ומניסיוני כל אדם יכול להיכנס למצב הרפיה וגם ללמוד הרפיה עצמית, דבר היכול לחזקו לכל משך חייו.

תקשור אמיתי: איך זה עובד?

אני מתקשר עם "האור" – החלק הרוחני בעולם (הבריאה, מדריכים רוחניים, הנשמה שלך) לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. כולנו מאמינים שיש בנו נשמה – מימד רוחני הקיים מיום היווצרותנו עד יום מותנו החומרי וממשיך הלאה.

אנו בדרך כלל לא מדברים על הנושא אך הוא תמיד מרתק אותנו וגם מפחיד. כמו שכל דבר העובר עלינו בחיינו מוטבע בגופנו: ניתן לראות זאת בכפות ידינו, רגלינו, בעיניים שלנו או בכל אבר אחר בגוף כך גם כל מה שאנו עוברים נמצא בנשמתנו המחוברת לכל הנשמות בעולם.

כך אפשר להסביר את היכולת לתקשר הנמצאת בכל אחד מאיתנו. מי שפיתח את עצמו למצב של קליטה, פשוט להיות מתווך נקי בין עולם החומר לרוח שהם בעצם אחד שלם ומושלם, יכול להתחבר למידע הנשמתי שלו ושלך ולקבל מידע מעשי: תשובות מדויקות מאוד לשאלות בכל רגע נתון של חייו.

אורן נוטוביץ -e1510351198246 הרפיה - הרפיה עצמית בלוג תקשור  תרגילי נשימה נכונה תרגילי הרפיה שיטות לרגיעה עצמית שחרור לחצים רגיעה נפשית קורס ללימוד הרפייה קורס הרפייה מתח כרוני מה זו הרפיה מה הדרך הטובה להירגע לימוד הרפייה הרפיית שרירים הרפייה עצמית הרפייה הרפיה עצמית הרפיה עמוקה הרפיה נכונה הרפיה הורדת מתחים הדרך הנכונה להרפייה איך ניתן להירגע   יש בחנות האתר דיסק נפלא. דרך מיוחדת שפיתחתי בא אני עובד עם עצמי ועם לקוחות להכוונת אנרגיית ריפוי לחיים בריאים ומאושרים. כל אדם יכול להקשיב וללמוד להירגע ללא כל מאמץ.>> פרטים בחנות האתר.<<

חשוב לזכור: תפקודי גופנו דומים מאוד לתפקודים של בעלי החיים שאנו רגילים לראות בחיי היום יום: כשמשהו גורם לנו למתח – לחץ (לא משנה באם הדבר אמיתי או בדמיוננו) גופנו מתכונן ישר לפעולה: הדם זורם לשרירים, הבלוטות מפרישות חומרים ממריצים, הפה מתייבש, מערכות העיכול והשתן נסגרות: אנו מוכנים לבריחה – לפעולה.

באם תלמד להבין ולשלוט על גופך ללא מאמץ תוכל לנטרל, כשצריך, את הפעולות האוטומטיות של הגוף ולהירגע. דרך חיים רגועה דורשת תרגול יום יומי כי כולנו לא למדנו איך לחיות בלי לחץ וזה הזמן לעשות זאת.
טיפ קטן ומיוחד: כשאתה בלחץ נסה לייצר רוק בפה. חשוב על לימון או מזון מסוים הגורם להפרשת רוק בפה. באם תוכל לעשות זאת תנטרל את הפעולה הטבעית של הגוף בזמן לחץ לא רצוי ומיד גופך ישתחרר מהלחץ. נסה זאת וספר לי מה קורה, אשמח לשמוע ממך.

הרפייה, הרפיה עמוקה, הרפיה עצמית:
הרפיה עצמית היא מצב בו אתה נמצא "ללא מאמץ". ריחוף קל בין עשייה לאי עשייה, הקשבה שקטה כמו מדיטציה, רוגע. הרפיה עצמית אפשרית כמעט בכל תנאי. תמיד אנו אומרים שאין לנו כוח או זמן להרפות עצמנו אך ידוע בוודאות כי ניתן להרפות בעזרת תרגילים פשוטים ומהירים ולהגיע לשחרור נפשי או גופני. שחרור זה יוצר תנאים טבעיים לגוף לטפל בעצמו ללא צורך בעזרים חיצוניים.
חשוב לזכור שחזרה ואימון הגוף עם תרגילי הרפיה חשובים ביותר. ככל שתתאמן יותר ותכניס את עצמך לחיים ללא מתח מוגזם יטיב לך מאוד בכל התחומים.
 
שיטות ותרגילי הרפיה עצמית:
ההכנה לחיים רגועים חשובה כמו תרגילי ההרפיה עצמם:
1. מצא לך מקום נעים שאתה יכול לשבת בו.
2. הנח את הרגליים על הרצפה, מצא את נקודת האיזון שלך. זו נקודה מסוימת הקיימת במרכז גופך. הרגש אותה, התאמן להרגיש אותה, כך תוכל בכל רגע נתון להיזכר בנקודה זו ולהירגע.
3. הקשב לסביבה: הקשב לדיסק המומלץ לרגיעה, לקולות בחדר ומחוץ לו. מראות שאתה רואה. פעולה זו מסיחה את הדעת ויוצרת שחרור מיידי. השימוש בחושים שלנו  במצבי מתח או לחץ יכול להרגיע מאוד.

*להלן כמה שיטות ידועות המשמשות להרפית שרירים עמוקה וכניסה
  למקומות בגוף ובנפש בהם יש שקט ורוגע ללא כל מאמץ:

אחת השיטות הבדוקות והידועות מימי גילוי תחום ההרפיה עצמית היא: שחרור לחצים והרפיית שרירים. זו הדרך הקלה ללמידה ותרגול יום יומי:

הרפיה עצמית -התרגיל: 
שכב במיטה או שב בכיסא נוח. שאף כמה נשימות עמוקות ואיטיות ונשוף החוצה. הנשימה העמוקה מכניסה כמויות גדולות של חמצן למוח, דבר הגורם הרפיה מידית בכל מצב. נשום עמוק ושאף החוצה את האוויר ועל תעשה דבר! תן לטבע, או למי שאתה מאמין, שייתן לך את כל מה שאתה זקוק. האמן בכך וזה יקרה. נשום שוב מספר נשימות, לאט ובסבלנות ואל תעשה דבר. תן לנו לעזור לך בלי שאתה עושה דבר או מתאמץ. לאחר מספר שניות אתחל לבדוק את חלקי גופך, האם יש מתח באזור מסוים  או הרפיה והיכן.

במקומות שעדין נשאר מתח שחרר את מאמץ הנשימה ובקש מהאור, או ממי שאתה מאמין, שיעזור לך להרפות ולשחרר ואל תעשה דבר. פתאום תגלה רוגע וחמימות מפתיעה, בקש להשתחרר יותר ואל תעשה דבר. חזור על תרגיל הרפיה עצמית זה כמה שניתן בכל מצב של לחץ או פשוט כשאתה רוצה לנוח או לישון. זה אחד התרגילים הפשוטים והנהדרים לשחרור והנאה בחיים.

תרגיל הרפיה נוסף הוא: שחרור שרירים אנטומי 
כדי לבצע תרגילי הרפיה עצמית זה צריך פשוט לעבור פיזית על כל שריר אפשרי בגוף, למתוח אותו ולשחרר, למתוח ולשחרר עד שמצליחים להתחיל לשלוט על תחושת המתיחה והשחרור. זה תרגיל נהדר לאנשים שלא מאמינים שניתן לשחרר מתחים במהירות ויעילות. יש למתוח את שרירי היד, כמו אגרוף ולשחרר, ושוב, וכך הלאה בכל הגוף. לא להגזים במתיחה, לנשום עמוק ולאט לאט למתוח… ולשחרר.

בזמן שאתה משחרר את השריר המסוים אתה מרגיש תחושה של שחרור – הרפיה – רגיעה נפשית. כך אתה למד מהי תחושה זו ובמשך הזמן תתחיל להתרגל לתחושת שחרור זו. כך אתה לומד את גופך ויכול לשחזר תחושת הרפיה שכבר אתה מכיר.
תרגיל זה נהדר בכל זמן בחיים, בעבודה, לימודים וכדומה.

תרגיל ההרפיה הנכסף הוא כמובן: "שחרור ללא מאמץ"
כמו בתרגיל ההרפיה הראשון: שב בכיסא נוח והתחל לנשום עמוק ולשחרר את האוויר. לנשום עמוק ושוב לשחרר, דרך המודעות והדמיון שלך נסה לשחרר כל דבר שאתה רוצה: מתח, כעס, עצבים, אנשים ועוד. ניתן להגיד בקול: "אני משחרר את הכעס שבי!" ולנער את הידיים. ממש לשחרר את הכעס דרך הידיים… כמו טיפות מים שיוצאות דרך הידיים.

ניתן לעשות תרגילי הרפיה עצמית דומים לקבלת אנרגיה: אני משחרר, או אני מקבל, אנרגיית אור ואהבה זו ללא כל מאמץ ומרגיש איך דרך כפות הידיים או בכל הגוף נכנסת אנרגיית הרפיה וחום ללא כל מאמץ. זה התרגיל האולטימטיבי לאהבה, הרפיה ושחרור כעסים.
חשוב לחזור על תרגיל זה מספר פעמים עד שאתה מרגיש שזה עובד, שאתה מרגיש שחרור ורוגע. ניתן כמובן להעמיק את תחושת הרוגע ע"י המשך התרגיל.
כמובן שיש עוד אלפי תרגיליי הרפיה והרפיה עצמית. אתה מוזמן לנסות.

טיפ חשוב נוסף: נשימה לאזור מרכז הבטן. אם אתה מתוח, לפני בחינה, ראיון עבודה או בכל מצב: נשום לאזור הבטן שלוש נשימות עמוקות לאט. שאיפה עמוקה ונשיפה ושוב.. זה אחד התרגילים החשובים והיעילים ביותר לשחרור ממתח ולרגיעה.

דמיון מודרך: הפעלת הדמיון שלנו להשגת מטרות בחיים ולבריאות, הרפיה ורוגע, היא הדרך הנפלאה להגיע לתת מודע שלנו ולתכנת אותו – את עצמך לחיים רגועים יותר או להגשמת מטרות שאתה רוצה.

חשוב לקבל הדרכה ראשונית בעזרת איש מקצוע ואחר כך ניתן לתפעל את הדמיון בכל דרך חיובית אפשרית. חשיבה חיובית היא הבסיס הטוב ביותר לחיים בריאים. זכור! האמונות שלך מתפעלות אותך. ניתן לשנות אמונות לא נכונות שלא משרתות אותך. מידע נכון ומדויק, דרך תקשור או טיפול מקצועי נכון יכול לעזור לך לפתח אמונות בריאות וחיוביות שיחזקו וירגיעו אותך.

חשוב לזכור שהורינו או הסביבה לא למדו איך להרפות באמת לכן אין לנו כלים לעשות זאת לבד בהתחלה. אפשר לשמוע מוזיקה מרגיעה דרך קלטות להרפיה עצמית. ניתן להוריד מנגינות מדהימות דרך אתר: "יוטיוב" או לקנות ולהקשיב למוזיקה נעימה ביום ובעיקר לפני השינה. זה עוזר מאוד ואתה הוא השולט בתהליך.

באתר תוכל למצוא מידע רב בנושא הבריאות הגופנית והנפשית והתפתחות רוחנית. הכי חשוב הוא לא להתאמץ. זכור! לא באנו לכאן כדי לשרת אף אחד. אנו מרכז קיומנו לכן הכי חשוב הוא קודם כל לטפל ולאהוב את עצמנו כמה שניתן ורק אחר כך באם נרצה לעזור לאחרים.

הרפיה עצמית: שימוש במכשירים אלקטרוניים מתקדמים:

כיום עולם האלקטרוניקה בשילוב עם המדע מתפתח לאבחון וטיפול במחלות גופניות או נפשיות במהירות רבה. יש מכשירים אשר יכולים לאבחן בעיות רבות ולטפל בהן. כמובן צריך להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

כדי להגיע למצב הרפיה או שינה עמוקה ניתן להשתמש במכשירים אלו וכך אולי להפסיק לקיחת תרופות להרגעה או שינה. ניתן למצוא באינטרנט מכשירים מתקדמים. כמובן שצריך לבדוק טוב לפני שרוכשים אותם כי ניתן גם להיפגע אם לא משתמשים נכון במכשיר או שהוא עלול לגרום לנזק.

אני פותח בכל חודש קורס מתקדם ללימוד הרפייה, הדרך היעילה להבראה והתפתחות רוחנית בריאותית. לפרטים נוספים כנס לדף הקורסים>>

 

קישור לדף הבלוגר שלי>>>אורן תקשור>>

קרא עוד על פתרון לבעיות שינה >> פתרון לבעיות שינה <<

 

 

                                                                                         בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017