תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ
 תקשור הדרך לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בתחום הזוגיות והאהבה או בכל תחום אחר כך שתוכל לפתור את הבעיות האישיות או הזוגיות להפסיק את ההתלבטויות והבלבול הבדידות והסבל ולדעת בדיוק מה נכון לך לעשות.  אני יכול לעזור לך לעשות את זה.  שלום, שמי : אורן נוטוביץ. מתקשר מקצועי, עובד סוציאלי (B.A) ומטפל הוליסטי עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום.  אני אעזור לך לגלות את התשובות ולפתור התלבטויות דרך תקשור אמיתי. רוצה לדעת איך זה קורה? צלצל: 054-6649283 או השאר פרטים בדף צור קשר ונדבר. 

טיפול הוליסטי

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של רפואה משלימה הוליסטית.

טיפול הוליסטי – רפואה הוליסטית  רואה באדם ישות אחת שלמה של גוף, רוח ונפש וסוברת לכן כי אי אפשר לטפל בחלק מסוים באדם ללא התייחסות מלאה לשאר החלקים כי האדם אינו נפרד מסך כל חלקיו.

טיפול הוליסטי אמיתי: בצומת דרכים, מרגיש לא טוב, זקוק לעזרה בקבלת ההחלטות הנכונות, מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<

טיפול הוליסטי: גוף, נפש, ורוח – אחד הם: ההוויה. הגנטיקה של האדם מכילה כבר את כל עברו המלא של האדם מרגע היווצרות האדם הראשון על פני כדור הארץ. ככל שנביט ישירות ונראה את עצמנו כמכלול שלם, כאחדות שלמה של עבר, הווה ועתיד, גוף רוח ונפש, נוכל להבין טוב יותר מה מתחולל בהווייתנו, במחשבותינו, באמונותינו ורגשותינו  ואיך ניתן לחזק ולהבריא את עצמנו כך שנהר החיים שלנו יזרום במלוא הדרו. כל החסימות ייעלמו ונוכל לחיות משוחררים, רגועים ובריאים יותר.תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי  -אמיתי-e1509380386772 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

מטפל הוליסטי -טיפול הוליסטי אמיתי – התפתחות גופנית רוחנית נכונה:

טיפול הוליסטי נכון: אחרי האבחון המדויק, דרך כלי האבחון שיש ברשותי, בעיקר דרך תקשור אמיתי ומדויק ניתן לדעת בדיוק מה הדרך לקבלת ההחלטות הנכונות בחייך כך שתוכל להגיע לבריאות  גופנית – רגשית רוחנית. כשאדם נפגע בחלק מסוים בגופו כל מערכות הגוף והנפש נכנסות לפעולה מידית. הגוף מעביר חומרים לשיכוך כאבים, מערכת החיסון נכנסת לפעולה, וכדומה. אין חלק שהוא נפרד ממשנהו ולכן חשוב לשים לב לכל שינוי החל בגופנו כאות של פעילות מסוימת של מערכות הגוף להתגוננות או להבראה. רק גוף ונפש בריאים יכולים לשרוד את כל תהפוכות החיים ללא פגיעה שתגרום להרס של כל המערכות לכן הגוף, הנפש והרוח "זוכרים" את הקורה אותם ונעזרים בזאת לצורך הישרדותו של הגוף – המין האנושי.

חשוב להבין: גופנו בנוי מתהליכים ביו- כימיים חשמליים לכן כדי לטפל במכלול הגוף שהוא אנו צריך להתייחס לכל החלקים שבנו ולעזור להם להגיע להרמוניה, לרגיעה, לשקט ואהבה. הדרכים לכך שונות מאדם לאדם אך עיקרן הוא:

 1. תזונה נכונה המתאימה רק לך.
 2. הרפייה נכונה. הורדת מתחים ושחרור כעסים, לימוד אהבה עצמית.
 3. שינוי אמונות לא נכונות המפעילות אותנו.
 4. פעילות גופנית מהנה.
 5. שינה טובה ורגועה.
 6. לעשות דברים מהנים שאתה אוהב – הכנסת אנרגיות חיוביות לחייך.
 7. משפחה, זוגיות, חברים, עבודה הממלאים אותך. ללמוד גם לקבל ולא רק לתת.
 8. הבנת הייעוד של נשמתך לחיים אלו.
 9. יש באתר את כל המידע המדויק איך לעשות זאת. דרך טיפול הוליסטי מקצועי תוכל לקבל את הדרך הנכונה רק לך להגיע להחלטות הנכונות לבריאות, הצלחה ואושר בחייך.

טיפול הוליסטי – טיפול בראיה של הרפואה המשלימה – המשך :תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי  ben-white-190081-unsplash-200x300 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

הרפואה המשלימה ההוליסטית מנסה לתת מענה לכל מכלולי ההוויה האנושית, לא רק לחלק מסוים בגוף, ברוח או בנפש. כאשר אנו באים לאבחן אדם אנו לוקחים בחשבון את כל מכלולי הווייתו ומנסים לערוך אבחון בראיה רחבה של השפעת הפגיעה על כל מכלולי הגוף והנפש : מה היה מקור הפגיעה ואיך ניתן לטפל בה כאן ועכשיו ללא כל צורך להיכנס לעבר כי כל מה שאנו עוברים מוטבע בגופנו ונשמתנו. כאו נכנסים כמובן דרכי הפעולה של המאבחן והמטפל המקצועי המתאים רק לך.

עוד על טיפול הוליסטי בראיה של רפואה משלימה :
אפשר לקבל טיפול הוליסטי מקצועי בהרבה תחומים:תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי  order_hez1 טיפול הוליסטי בלוג תקשור מטפל הוליסטי רפואה עממית רפואה משלימה רפואה הוליסטית רפואה אלטרנטיבית מטפל טוב מטפל הולסטי כיצד למצוא מטפל הוליסטי טוב טיפול הולסטי בילדים טיפול הולסטי טיפול הוליסטי לחרדות טיפול הוליסטי בקריות טיפול הוליסטי בצפון טיפול הוליסטי בחרדות טיפול הוליסטי בדיכאון הדרך למצוא מטפל הוליסטי טוב איך למצוא מטפל הוליסטי טוב

טיפול הוליסטי בחרדות.

טיפול הוליסטי בדיכאון.

טיפול הוליסטי בילדים.

טיפול הוליסטי במבוגרים, בבני נוער מתבגרים ועוד.

התוצאה של האבחון צריכה לתת לנו תשובות על גורמי הבעיה והשפעתם על ההוויה – עליך ומהי הדרך הנכונה והמדויקת לקבל החלטות נכונות. לאחר שאנו מוצאים את מקורות הבעיה והשפעתם על מכלול האדם אפשר להתחיל  טיפול הוליסטי אמיתי ומדויק. כמובן שיש לזכור שהרפואה המשלימה היא חלק מהמכלול של הרפואות ולכן חשוב בעת הצורך לערב גם את הרפואה הקונבנציונלית לשם אבחון מלא של הבעיה.

עוד על מטפל הוליסטי מקצועי>> רפואה הוליסטית <<

 

                                                                                                        בהצלחה, אורן

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו