תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ
 תקשור הדרך לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בתחום הזוגיות והאהבה או בכל תחום אחר כך שתוכל לפתור את הבעיות האישיות או הזוגיות להפסיק את ההתלבטויות והבלבול הבדידות והסבל ולדעת בדיוק מה נכון לך לעשות.  אני יכול לעזור לך לעשות את זה. שלום, שמי : אורן נוטוביץ. מתקשר מקצועי, עובד סוציאלי (B.A) ומטפל הוליסטי עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום  ואני אעזור לך לגלות את התשובות ולפתור התלבטויות דרך תקשור אמיתי. רוצה לדעת איך זה קורה? צלצל: 054-6649283 או השאר פרטים בדף צור קשר ונדבר. 

דמיון מודרך

דמיון מודרך נכון ומעשי :

מתוח מאוד, מחפש טיפול מהיר, נכון ומקצועי?

אתה יכול להינות מרוגע ושלווה בחייך דרך הכוונת דמיון מודרך.

לא תמיד יש צורך בכניסה למעמקים כדי להרפות ולהירגע. לרוב תרגילים פשוטים של הדמיה או הרפיה ויזואלית בכל נושא נדרש עוזרים יותר. הדרך לתת-מודע קצרה מאוד בעזרת דמיון מודרך חיובי כך שתוכל להגיע לתוצאות מהירות: להרפיה, קבלת החלטות נכונות ובריאות בחייך.

לכל מטפל יש את הדרכים שלו להנחיית האדם בכניסה וביציאה מתהליך הדמיון המודרך אך עיקר הפעולה היא היכולת לייצור קשר עם חלקים במוחך השולטים באברים או מערכות שונות בגופך כדי לחזקם או פשוט לייצור איתם קשר כדי להבין מה קורה לך.תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי   -אמיתי-e1509380386772 דמיון מודרך בלוג תקשור מטפל הוליסטי  שיטות טיפול מיוחדות קורס ללימוד דמיון מודרך לימוד דמיון מודרך חשיבה חיובית הרפיה דמיון מודרך נכון דמיון מודרך טוב דמיון מודרך דימיון מודרך

מה ניתן להשיג בתהליך דמיון המודרך :

ההשפעה של התהליך על פעולותיך מדהימה. ניתן לתעל את הדמיון המודרך הזה לחיזוק כללי, להרפיה, הבראה, שינוי ההסתכלות נכונה על אירועים בעבר ובהווה ועוד. חשוב לזכור 

תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי   1423628592-e1424124722615 דמיון מודרך בלוג תקשור מטפל הוליסטי  שיטות טיפול מיוחדות קורס ללימוד דמיון מודרך לימוד דמיון מודרך חשיבה חיובית הרפיה דמיון מודרך נכון דמיון מודרך טוב דמיון מודרך דימיון מודרך

שלא כל האירועים שאתה נזכר בהם או "רואה" אותם בעזרת דמיון מודרך הם אמיתיים ולכן חשוב מאוד לברר נכונותו של כל אירוע או מה הוא בא לומר או לשרת אותך בחייך.
הקשר בין המטפל לבינך חשוב ביותר בתהליך הדמיון המודרך מכוון שככל שיש אמון וקשר טוב אתה רגוע יותר ומוכן להיכנס לתהליך זה בקלות רבה ולשתף פעולה. הכוונתו של המטפל בתהליך חשובה מאוד. חשוב שהמטפל יהיה בעל ניסיון רב וידע לכוון אותך למקומות הנכונים לך לריפוי, הרפיה, והבראה.

דמיון מודרך אמיתי :

לאחר שתלמד שיטות הדרכה עם דמיון מודרך וחשיבה חיובית אתה תוכל להדריך את עצמך לבד ולנתב את יכולות הדמיון שלך לצרכיך האישיים.
מניסיוני בתהליך הדמיון המודרך ניתן לעשות הרבה מאוד פעולות חיוביות כדי לחזק את הגוף והנפש וגם לייצור תנאים טובים לשינויים עתידיים רצויים בחייך. כמובן שלכל אדם יש את הדרך והדמיון שלו ולכן חשוב שתדע זאת ולא תלחץ על עצמך יותר מידי בניסיון לשינוי כי כל דבר בה בעתו.

אחד הדברים החשובים שכדאי לדעת בבואך ללמוד או לקבל טיפול דרך הדמיון מודרך הוא השקט והאמונה בתהליך וכמובן הביטחון באדם שאתה עובד אתו – המטפל. ללא ביטחון בסיסי זה אין יכולת לעבור כל תהליך של הדמיה מכל סוג שהוא. יכול להיות שיאמרו לך כי אפשר לכוון דמיון מודרך בכל זמן או בכל דרך אך תהליך זה נדיר כי כולנו זקוקים לתחושת רגש בתהליך טיפולי מכל סוג ודרושה לנו אמונה, ודאי בתהליך זה, כדי שנוכל להירגע ולשחרר עצמנו כך שחושינו יפתחו ויהיו מספיק רגישים בתהליך טיפולי רגיש זה.תקשור אמיתי. אמין, מהיר, מדויק ומקצועי   order_hez1 דמיון מודרך בלוג תקשור מטפל הוליסטי  שיטות טיפול מיוחדות קורס ללימוד דמיון מודרך לימוד דמיון מודרך חשיבה חיובית הרפיה דמיון מודרך נכון דמיון מודרך טוב דמיון מודרך דימיון מודרך

לכל מטפל מקצועי יש את הדרכים שלו בהכוונת אדם דרך הדמיון המודרך אך כל התהליכים בנויים על הפעלה של חושים או חושים מודרכים. דמיון מודרך עמוק יכול לעזור לך לגלות שינויים שנערכו בתהליכים גופניים, לגלות מחלות או הפרעות גופניות, לחוש שינויים בתהליכים נפשיים ועוד.

תהליך זה יכול לסייע בהבראה של הגוף והנפש וכן לגלות דרכים יצירתיות ומשמעותיות להבראה כללית, להרפיה, שינה טובה יותר, ועוד. דמיון מודרך יכול להוביל אותך למקומות רגועים אשר בהם תוכל לעשות, דרך הכוונה של מטפל או לבד תהליכי ריפוי. הדמיית תהליכים בריאותיים (כמו הריסת תאים סרטניים) או כל תהליך טיפולי אחר אשר יכול להועיל בכל דרך בחייך. דמיון מודרך הוא דרך נפלאה לגלות עצמך, גלגולים או מימדים קודמים, או סתם כך לשם ההנאה.

דמיון מודרך שלילי עלול לפגוע בך ולהחליש את כל מערכות הגוף לכן לא מומלץ להשתמש בחושים שלנו לשם פגיעה במישהו אחר וודאי לא בעצמנו. אנשים הסובלים מהפרעות או מחלות נפשיות קשות צריכים מאוד להיזהר מטיפול דרך דמיון מודרך. לא מומלץ להשתמש בדמיון מודרך לבד ללא הדרכה מקצועית.

אני פותח כל חודש קורס ללימוד דמיון מודרך והילינג. אתה מומלץ להצטרף לקורס>>>קורסים

 

                                        בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו