תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ
 תקשור הדרך לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בתחום הזוגיות והאהבה או בכל תחום אחר כך שתוכל לפתור את הבעיות האישיות או הזוגיות להפסיק את ההתלבטויות והבלבול הבדידות והסבל ולדעת בדיוק מה נכון לך לעשות.  אני יכול לעזור לך לעשות את זה. שלום, שמי : אורן נוטוביץ. מתקשר מקצועי, עובד סוציאלי (B.A) ומטפל הוליסטי עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום  ואני אעזור לך לגלות את התשובות ולפתור התלבטויות דרך תקשור אמיתי. רוצה לדעת איך זה קורה? צלצל: 054-6649283 או השאר פרטים בדף צור קשר ונדבר. 

אודותיי

תקשור אמיתי – על אודותיי

נולדתי בשנת 1965 בקריית טבעון, המוקפת יערות, ואדיות וטבע במלוא הדרו, ועברתי שם ילדות יפה. הייתי ילד שמח מאוד, בן למשפחה גדולה – חמישה אחים ואחיות – עם הרבה חברים ובני משפחה קרובים. תמיד היו הרבה אנשים בביתנו, בית חם מאוד.
בצעירותי, בערך בגיל שתים עשרה, עברתי אירוע מכונן אשר שינה את חיי. יום אחד, ישנתי אצל חבר. בערך בחצות באותו לילה, התעוררתי. היה חושך, הייתי במצב בין שינה לערות, ונכנסתי לתבהלה – פאניקה, מעין התקף חרדה. נבהלתי כל כך, עד שרצתי לחלון ורציתי לברוח – לקפוץ. לאחר כמה דקות, נרגעתי וחזרתי למיטה, אך האירוע הזה לא נשכח ממני לעולם.
מאותו יום, פחדתי לישון לבד, ואף התפתח בי פחד שלא אוכל להירדם. סיפרתי זאת להוריי ולאחי הגדול, אך הם לא הבינו על מה אני מדבר, ולכן מאותו יום התחלתי להיסגר. לא יצאתי לטיולים שנתיים או לטיולים בתנועת הנוער. איבדתי כמעט את כל חבריי, כי התביישתי בעצמי, חשבתי שמשהו לא בסדר אתי. חשוב לזכור שבתקופה הזו לא הייתה מודעות לטיפולים פסיכולוגיים, ולא היה לי עם מי לשתף טראומות כאלו.
אני די בטוח שהסרטן שהופיע בגופי בגיל ארבע עשרה היה תוצאה של חיים במתח עצום, בחוסר שינה ובבדידות נוראה. רק בגיל שש עשרה, לאחר הפצרות מרופא המשפחה, ולאחר שהגידול בלימפה היה ענקי וכבר היו לו גרורות גם בצד השני, נשלחתי לביופסיה בקופת חולים. לאחר שבוע אושפזתי מידית. באותה תקופה, המילה "סרטן" הייתה משולה למוות, והייתי במצב קשה מאוד, בלי הרבה סיכויים לחיות. הרופאים אמרו לי שאולי אגיע לגיל עשרים ואחת, אם הטיפולים יעזרו, אך הם טעו בגדול.
לאחר שלוש שנות טיפולים, התברר שהמחלה חזרה בכל הגוף, והסיכוי היחיד שנשאר לי כדי לחיות היה השתלת מח עצם. סיכויי ההחלמה שלי היו נמוכים, אך בעזרת רופאים ואחיות נהדרים, בעזרת בני משפחה מופלאים שהיו לצדי כל הזמן, ובעזרת כוחות, שאז לא יכולתי להבין אותם, הצלחתי להבריא לגמרי.
מרגע גילוי המחלה, התחלתי להתעניין באפשרויות הטיפול המשלים (האלטרנטיבי) למחלתי, ולמתח ולכאב שנוצרו בעקבותיה. למדתי כמעט כל מה שהיה אז בתחום – דמיון מודרך ושליטה במוח, הילינג, טבעונות, מזון אורגני בריא, תזונה נכונה, הרפיות, שליטה במוח, מדיטציות, פעילות גופנית נכונה ועוד. אני בטוח שחלק נכבד מההבראה שלי קשור לדברים שעשיתי, מלבד הטיפולים הרפואיים הקונבנציונליים.
מתוך רצון להבין לעומק תהליכים פסיכולוגיים, ביולוגיים ותפקודיים המשפיעים על בריאותי, ומרצוני לעזור לאנשים אחרים, למדתי לתואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. בתקופה זו, התחלתי להתעניין בתקשור דרך כתיבה. קראתי ספרים, התאמנתי רבות בנושא והתחלתי לתקשר. התהליך היה מהיר, ובתוך פרק זמן די קצר, תקשרתי גם עבור אנשים בסביבתי. התקשורים היו כה נכונים ומרגשים, שהם גרמו לי לאושר רב – הבנתי שאני יכול לקבל מידע שיעזור לי בחיים, וגם לעזור לאחרים!
התקשור עזר ועוזר לי מאוד להבין מה קורה לי בזמן נתון, ולקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורי, בכל תחום. זו מתנה גדולה – החיים ברורים יותר, ואני שלם יותר עם החלטותיי. התקשור מאפשר לי גם לעזור לאנשים אחרים, כדי שירגישו טוב ובטוח יותר בכל תחום, וגם ללוות אותם בתהליך התפתחותם, בהפחתת הכאב ובהבראה. באותה תקופה של תחילת התקשור, נחשפתי גם לשיטת האבחון והטיפול בעזרת ביו-אנרגיה. עברתי קורס בתחום, התאמנתי רבות בטכניקה, ואף הוספתי לשיטה רעיונות משלי. אין ספק, שהיכולת לתקשר וסיום לימודי העבודה הסוציאלית שלי נתנו לי דחיפה חזקה לפתוח מרפאה פרטית. הרגשתי שיש ברשותי מספיק כלים לאבחון מדויק, למתן תשובות על שאלות בכל תחום בדרך יעילה ומעשית, וכן ידע אקדמי וכלי אבחון וטיפול מתאימים לטיפול מקצועי ובטוח.

הכשרה ולימודים:
1987
הכשרה בשיטת "סילבה מיינד קונטרול": שליטה במוח, הרפיה עצמית, דרכי
טיפול להבראה וחיזוק עצמי.
1987-1997
הייתי טבעוני, למדתי תזונה טבעית – נכונה אצל ד"ר יוסף רזון.
בנוסף למדתי על: תזונה נכונה, תוספי מזון, עשבי מרפא ומזון אורגני.
1992-1993
לימודי הילינג, שיטות הרפיה, דמיון מודרך ומדיטציות. אצל גב' חנה שחר, חיפה.
1993-1994
לימוד "גשטלט" במכון לגשטלט בחיפה. לימוד דרכי טיפול מתקדמות וידע כללי
בתחום הטיפול דרך תרפיית הגשטלט. מר לני רביץ.
1994-1997
לימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, תואר ראשון (B.A). מס' רשום בפנקס העובדים הסוציאליים: 23727.

1995-2011
"ריקוד חופשי – מסע אל הנשמה". מנחה: גב' נורית הלוי אל יוסף..
1996
התחלתי לתקשר, מתוך למידה והתנסות אישית.
פיתחתי שיטות הרפיה וטיפול מיוחדות: מדיטציה מיוחדת: "המדיטציה של אורן"
ו: "הילינג ללא מאמץ".
1998
לימוד ביואנרגיה. אצל מר יצחק אשרף.
לימוד והתנסות באחת השיטות היעילות הקיימות לאבחון וטיפול.

2015-

כתבתי ספר מיוחד: "תקשור – המפתח שלך להצלחה בחיים" על עשרים שנות עבודתי כמתקשר וכמנהל קליניקה לרפואה משלימה הוליסטית. ספר מדהים שיש בו את כל המידע המדויק על עולם התקשור, המיסטיקה,  הרוח  והדרך להתפתחות רוחנית גופנית נכונה.

כיום – מתקשר מקצועי בפגישה או בטלפון. מטפל הוליסטי ומורה לתקשור. מרצה ומנחה קבוצות בנושא: תקשור והתפתחות רוחנית נכונה.

המשך: סיפור חיי – איך התחלתי לתקשר >>>

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת. זוגיות, קשר זוגי, אהבה.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017

לייעוץ חייג עכשיו