מהו תיקשור?

מאמרים על מהו תיקשור? כל המידע המדויק:

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

מהו תיקשור: תיקשור הוא תהליך של קשר בין עולם החומר – האדם שמתקשר לבין עולם הרוח: האור, המדריכים הרוחניים או כל דבר שהמתקשר מאמין בו ומחובר אליו.

דרך קשר זה ניתן לקבל מידע בכל תחום.

המידע שתקבל יהיה מדויק ביותר לרגע נתון זה של חייך כלומר: לכל אדם יש יכולת להכיל ולקבל ידע ומידע המתאים בדיוק למצב האנרגטי ההתפתחותי שלו ברגע נתון של חייו.

אני לא נתקלתי בתקשור שפגע או הרע למישהו.

המידע שמתקבל תמיד מלא אהבה ואור וללא כל שיפוט.

את התיקשור ניתן לפתח דרך לימוד רגיל של תיקשור, בסדנה או קורס, או דרך תהליך התפתחות אישית רוחנית של כל אדם באשר הוא.

בניגוד לשיטות לשיטות אבחון או טיפול אחרות הנלמדות תקשור אינו טכניקה. זהו תהליך נרכש הדורש הרבה מאוד סבלנות והקשבה ורצון לדעת ולקבל תשובות נכונות כדי להרגיש טוב יותר

. זו לא טכניקה הרשומה או כתובה בספרות אלא תהליך התפתחותי:  להיות תלמיד מדע הרוח, וכל מה שקורה בתהליך זה תלוי בך וברצונך לגלות את האמת שלך.

התיקשור הוא תהליך בו אנו יוצרים קשר עם החלק הרוחני בנו או בקוסמוס, זה בעצם אותו הדבר כי החלק הרוחני או האנרגטי נמצא בכל מקום ובכל זמן.

תיקשור יכול לתת לך הרבה מאוד מידע על חייך: איך להרגיש טוב יותר? ללמוד על עצמך, מי אתה? וכדומה. ניתן לקבל דרך תיקשור מידע אשר יכול לקדם אותך בדרכך האישית בכל תחום.

ניתן לקבל מידע עבור אנשים המעוניינים בכך ולתת להם מידע שיכול לעזור להם מאוד בחייהם.
תיקשור אינו סוד. הפתיחות לתיקשור קיימת לכול אדם עם סייגים מסוימים הקשורים בעיקר למצבו הבריאותי – נפשי.

אדם אשר פוחד מאוד לאבד שליטה או אדם אשר חולה במחלת נפש צריך להיזהר מאוד מתיקשור בכללותו כי אפשר מהר מאוד להיסחף בשטף המידע תיקשור ולאבד את אחיזת המציאות וכך להחמיר את המחלה או הפחד החזק לאבד שליטה.

אתה השולט בתיקשור. ברגע שהתיקשור שולט בך זה לא תיקשור אלא הפרעה נפשית.אורן נוטוביץ - מהו תיקשור
אנשים רבים חושבים שתיקשור הוא אינטואיציה כלומר: מצב בו לפעמים הם רואים – שומעים – או יודעים על דברים שיקרו בעתיד.

תיקשור הוא היכולת לקבל מידע מדויק ונכון בכל זמן ולא מידע זמני או מידע שנכון לעתים קרובות, זה לא תיקשור, זו מקריות או אינטואיציה.
המידע בתיקשור יכול לתת לך תשובות לשאלות בכל תחום והבנת עצמך והסובב אותך.

תיקשור גם מספק מידע על בחירת נשמתך – רוחך לעולם זה ועל מהות החיים בכללותם – על האמת המשתנה, על האלוהות – הבריאה ועוד.

*

*

                                                               בהצלחה, אורן

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.