קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

פגישה טיפולית מיוחדת

תקשור אמיתי - רק תקשור, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק אמת ואמינות.

אתמול הייתה לי פגישה טיפולית מיוחדת.

פגישה טיפולית מיוחדת: הגיע אלי אדם בבקשת עזרה דחופה בבעיות בריאות קשות: חולשה קשה, אי יכולת של הגוף לשמור נוזלים – צורך בשתייה מרובה כל היום, התייבשות – תחושה של יובש כל הזמן בפה. אי יכולת להירדם, אי יכולת לאכול, חוסר ברצון למזון, כאבים, דיכאון. הוא אמר בשיחת הטלפון שהרופאים לא מוצאים את הבעיה ואף אומרים לו שהכל בראש שלו והוא סובל מאוד כבר שלוש שנים. כרגע מיואש מאוד, ברצון למות כי אין מוצא לבעיה. הוא שאל אותי באם אני יכול לעזור לו מכוון שהוא כבר פנה להרבה מתקשרים ומטפלים שונים וכמובן גם לרופאים. הוא הוציא עבור הטיפולים הרבה כסף והוא מפחד שגם אני אולי לא אוכל לעזור.

פגישה טיפולית מיוחדת
?
בדקתי ועשיתי תקשור קצר עם עצמי ואמרתי לו שאני יכול לעזור לו.
קבענו פגישה לאחר הצהריים.
 
הכנתי לפני הפגישה את התקשור. הוא הגיע אלי עם בקבוק מים גדול בידיו. אדם גבוה, רזה. הוא נכנס וכבר התחיל לבכות. הרגעתי אותו וביקשתי שישב על הספה. הקראתי לו את התקשור שקיבלתי. הוא היה מאוד מאוכזב כי שוב עלה בתקשור שיש בעיה אוטו אימונית והוא זקוק לתרופות להרגעה ולאיזון כימי – חשמלי. כול גופו יצא מאיזון כללי כבר כמה שנים.
הוא החל שוב לבכות ואמר שכלל לא "עליתי" על הבעיה. הוא סיפר שנפרד מאשתו לפני שלוש שנים והיא עשתה לו כישופים, אולי בעזרת מכשפת אחרת, ומאז הוא מרגיש נורא. הוא אמר שהבעיה שלו הם שדים אנרגטיים ולא שום דבר אחר, זו בעיה רוחנית ולא כל בעיה אחרת.
אמרתי לא שאני יודע, מתוך ניסיון טיפולי וכמתקשר שאין דבר כזה "שדים" או כישופים. מעולם לא נפגשתי עם שדים או עם כישופים, מה שאנו קוראים: " מגיה שחורה" – כישוף שחור שפועלים.
הסברתי לו שמהמידע והניסיון הרב שיש ברשותי זה בלתי אפשרי מכוון שכל נשמה מגיעה לעולם עם שומרים ומדריכים רוחניים וכמובן עם האור הגדול (אלוהים, הבריאה או מי שאדם מאמין בו) ולכן יש לכל אדם הגנה כל הזמן ואף גורם חיצוני או כישוף לא יכול לפגוע בנו באם לא נאמין בזאת כי בעצם אמונות תפלות הן נושא שאם אתה מאמין בו זה יכול להשפיע עליך מעצם האמונה בכך אך למעשה זה לא קיים במציאות. כמו שיש טיפולים טובים דרך מחשבות חיוביות היכולים לעזור לנו בבעיות רבות בחיינו כך גם אמונות או מחשבות שליליות יכולות לפגוע בנו. זה עניין של אמונה.

פגישה טיפולית מיוחדת: המשך:

הוא שוב החל לבכות ואמר שאני לא מבין אותו ואת הבעיה. באותו רגע חשבת לעצמי שאולי אומר לו שאני לא יכול לעזור, אולי חבל על האנרגיה שלי כי באמת כבר הייתי עייף מאוד אחרי יום עבודה עמוס. החלטתי לא לוותר כי מה יש להפסיד? גם כך המטרה של הפגישה היא לא כספית. אולי אכיר נושא חדש בחיי.
מכוון שבתקשור עלה הנושא שיש בו חוסר עצום באהבה מילדות וזה נושא שאני מכיר ועובד איתו הרבה החלטתי לזרום איתו. ביקשתי שישכב על הספה וייתן לי לנסות לעזור לו.
 
הוא כבר חשב ללכת לכן ארכו כ 5 דקות עד שהסכים לשכב. כיסיתי אותו בשמיכה דקה. בדקתי אותו אנרגטית ולא ראיתי כל ישות סביבו או בתוכו המפריעה לו. זה הפתיע אותי כי חשבתי שאולי יש משהו אחר אך מכוון שלא נראתה בעיה אנרגטית החלטתי שנעשה סוג של הכוונת אנרגיה עם דמיון מודרך. הרגשתי מיד שהוא מאוד לבד בחיים והבעיה כרגע היא חוסר עמוק באהבה מילדות. הוא אמר לי שיש לו כאבים באזור הריאות והחזה. יש שם שדים שכבר מטפל אחד הוציא והם לא רוצים לצאת וממשיכים לפגוע בו. חשבתי לעצמי באותו רגע שהוא אולי זקוק לאשפוז פסיכיאטרי, אולי זה יעזור לו יותר מהטיפול.
הוא החל להתפתל וניסה להוציא בכוח את השדים. לא נבהלתי וגם אמרתי לו מתוך ביטחון מוחלט שהאהבה היא הכוח המרפא הגדול בעולם ושום שד, אפילו מלאך המוות או השטן, כפי שהוא השתמש במילים, לא יכול לפגוע בנו מכוון שכוחות אלו לא מסוגלים אפילו להתקרב לכוח האהבה. מתוך חיבור חזק אליו ותקשור זה מה שהרגשתי שנכון לומר באותו רגע. שמתי את ידי באזור החזה שלו. הוא החל להירגע. מיד הרגשתי שהוא זקוק לכל כך הרבה אהבה. החזקתי את ידי עליו ואמרתי לו שאנחנו יחד מוציאים את השדים מגופו. שוב הוא החל להתפתל בחוזקה. ידעתי שאני לא מוציא שדים כי אין דבר כזה אך אלו המילים שהוא רצה לשמוע. אולי זה היה סוג של מניפולציה אך זרמתי עם התהליך.
 
 
לאחר שהוא החל להירגע ביקשתי שידמיין איך אנו יחד, עם הכוח של האהבה האלוהית מסלקים את כל השדים מגופו לתמיד. הסברתי לו שהילד הפנימי שלו לא קיבל אהבה בילדות וכעת נטפל יחד בבעיה. ביקשתי שישים יד אחת באזור הלב ויד שנייה באזור הבטן, היכן שנמצא הילד הקטן – הוא כילד. ביקשתי שיעלה זיכרון דמיוני של עצמו כילד ויחבק את עצמו. הוא אמר שהוריו היו אנשים מאוד קשים שלא ידעו לתת אהבה וכעת טוב לו החיבוק הזה. הוא מאוד התרגש ולא האמין שפתאום הכל שקט, הכאבים נעלמו והוא מרגיש טוב יותר. הוא כל הזמן שאל באם הבעיה תיפטר לתמיד או צריך עוד טיפולים.
החזקנו ידיים יחד והוא הרגיש הרבה יותר טוב. כל כך שמח באהבה שהוא מקבל ואמר שעכשיו אני מבין אותו. אפילו החל לחייך. זה היה מדהים. כשהחל להרגיש טוב יותר הרגשתי שנכון להפסיק את התהליך כי הוא מרגיש הרבה יותר טוב ויוכל להמשיך עם עצמו בביתו את התהליך. נתתי לו במתנה את הדיסק שהכנתי בו יש תהליך של הכוונת אנרגיית ריפוי לאושר ובריאות. ביקשתי שיקשיב לדיסק שבוע שבועיים ושנהייה בקשר.
הוא המשיך לחייך. התחבקנו בחום. ביקשתי שלא ישלם לי ועם הכסף יעשה לעצמו משהו טוב היום. אולי יקנה משקה טעים או יאכל לאט ארוחה טעימה ושינסה לעשות לעצמו כל יום משהו קטן טוב וזה יעזור לו מאוד להחזיר את האיזון הגופני – רגשי- כימי – חשמלי לגופו. והוא הלך.
 
הרגשתי הקלה. מעולם לא קרה לי מקרה כזה וסוג כזה של טיפול אך הרגשתי מאוד בטוח כי אני באמת מאמין ויודע שכוחה של אהבה ללא תנאי הוא הגדול בעולם וחיבוק אמיתי ואהבה יכולים לפתור בעיות רבות.
האדם התקשר אלי פעמיים לאחר שיצא. הוא סיפר שהלך לים ושהוא מרגיש יותר טוב וכל הזמן אמר תודה.
תודה למי שעוזר לי לעזור לעצמי ולאנשים אחרים לקבל אהבה ללא תנאי ולהיות מאושר ובריא יותר בחיי.
 
          אורן נוטוביץ
 
סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות