קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00

תקשור

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה: פרק מהספר שלי המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים. לחץ כאן לקבלת המדריך!

הכל על תקשור אמיתי, מדויק, אמין ומקצועי :

מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, מתלבט בשאלות קיומיות,  לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש תקשור וטיפול לפתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?

דרך תקשור אמין ומקצועי תקבל ממני מענה מושלם – מהיר ומדויק לשאלותיך. כך תוכל להבין ולפתור בעיות אישיות או זוגיות בכל תחום ולהרגיש שלם ובטוח יותר בהחלטותיך.

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<

דוגמאות לשאלות הנשאלות בתקשור:

זוגיות ואהבה: האם הוא האחד? האם הוא אוהב אותי? האם הוא מתאים לי? האם כדאי להתחתן עכשיו? האם להיפרד? איך ומתי לעשות זאת? איך לשפר את הזוגיות? איך להפסיק את המריבות?איך למצוא את הנשמה התאומה שלי?  ועוד…
לימודים: מה תחום הלימודים שהכי מתאים לי?…
פרנסה: מה תחום העבודה הנכונה לי? האם להישאר בעבודה הנוכחית? האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב ורגוע יותר? …
כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים בחיי? מה משמעות החיים שלי? כיצד אני יכול לשפר את חיי? איך להיות בריא ומאושר יותר בחיי? איך ללמוד תקשור מקצועי? איך להיות מאושר יותר? ועוד.

דוגמאות של תקשורים אמיתיים>> לחץ כאן <<

תקשור אמיתי של מתקשרים מומלצים או מתקשרות מומלצות – מהי הדרך הנכונה :

כדי להבין בקלות ובצורה מוחשית מהו תקשור חשוב לדעת דברים בסיסיים על החיים שלנו: אנו, כמו כל ייצור אחר בעולם, בנויים דרך תהליכים ביו – כימיים חשמליים.

כל הקיים בטבע בנוי מאטומים, החלקיקים הקטנים ביותר של החומר, שבהם יש מערכת מדהימה של איזון ביוכימי חשמלי. האטומים בגופנו כל הזמן מקושרים – נמצאים בתקשורת ביניהם. תהליכים מחשבתיים פסיכולוגיים וכימיים, חושיים, רגשות – כולם כל הזמן נמצאים בתנועה. כך הגוף שלנו יכול לאזן ולהבריא את עצמו. מכאן אפשר להסיק כמובן שאנו יצורים היכולים לקלוט ולשדר תנודות חשמליות – מידע.

בחיינו אנו כל הזמן קולטים ומשדרים אנרגיה חשמלית במודע ושלא במודע. כל מדען או תלמיד בבית ספר יודע עובדות אלו. לכן ברור שיש בנו גם חושים, שלרוב הם רדומים, לקליטת אנרגיה: מחשבות, תחושות של אנשים אחרים ובעיקר של עצמנו. דרך חושים בסיסיים אלו אפשר להבין שאנו יכולים לתקשר – ליצור תקשורת עם כל דבר. חי צומח או דומם. ניתן לפתח חושים אלא דרך התפתחות גופנית – רוחנית נכונה. זה חוש התקשור.

עוד על תקשור: 

ודאי קרה לך בחיים מספר פעמים שחשבת על משהו או מישהו ופתאום האדם התקשר או הגיע או דבר קרה. זה קורה גם בחלומות. זו לא רק אינטואיציה(תחושה פנימית). זו יכולה להיות גם תקשורת – תקשור. כדי לוודא זאת ולשלוט בתהליכים אלו אפשר ללמוד לתקשר.

אִינְטוּאִיצְיָה היא היכולת לקבל ולפענח מסרים תוך-אישיים ללא חשיבה רצונית. מה שמאפיין את הידיעה האינטואיטיבית, זו העובדה, שהיא נוצרת במהירות רבה (ברגע), ושהיא מופיעה בפתאומיות. למרות זאת, הפתרון האינטואיטיבי אינו נוצר תמיד באופן מיידי. כדי לפתור עניין כלשהו עוזר לפעמים "לישון על זה לילה". הסיבה לכך היא שבזמן השינה מתקיים תהליך אינטנסיבי של קבלת מסרים תוך-אישיים, הנקרא גם "שנת חלום".

מהו תקשור אמיתי: 

אני מתקשר – יוצר תקשורת בעזרת החושים הרוחניים שפיתחתי עם האור (הבריאה, מדריכים רוחניים, הנשמה שלך) לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. החלק הרוחני שלנו נמצא בכל מקום לכן ניתן ליצור אתו קשר, כמובן רק בהסכמתך, ולקבל את כל התשובות המדויקות שאתה רוצה לרגע נתון זה של חייך.

בזמן השיחה הטלפונית או בפגישה אני יכול לחוש את כל ישותך: מה אתה מרגיש, מה קרה או קורה לך בחיים ומה הסיבות לאירועים בחייך: ממש ליצור שיחה עם הגוף והנשמה שלך ולהקשיב באמת מה קורה לך. דרך התקשור תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק כעת כתשובות לשאלותיך וגם לטיפול והבראה. התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. בית עסק הרשום בישראכרט: מס' 4761268 בשם: "אורן תקשור".

התקשור עזר ועוזר לי ולאנשים אחרים להאיר את הדרך הנכונה ולקבל תשובות והכוונה מדויקת בעיקר במה לעשות נכון בכל תחום בחיים. הכוונה נכונה זו יוצרת ביטחון ותחושת רוגע ושלמות עם ההחלטות שלך. זה מטרת התקשור. רוב האנשים הפונים אלי שואלים שאלות בתחום הזוגיות ואחר כך גם בתחומים אחרים.

בספר שלי: "תקשור – המפתח שלך להצלחה בחיים" אני מסביר במדויק על כל נושא התקשור.

תקשור ועתידנות:
אין ולא היה אדם אשר יכול לחזות את העתיד במדויק. ניתן להרגיש את הפוטנציאל הקיים בך לכיוון עתידי בתחומים רבים אך זו לא עתידנות מדויקת. אנשים רבים פונים אלי בשאלות: מתי אתחתן ? כמה ילדים יהיו לי? ועוד. אף אדם לא יכול לענות לשאלות אלו במדויק. באם הוא היה יכול לדעת את העתיד הוא ודאי היה יכול לגלות את מספרי הלוטו-טוטו השבועיים או לתת לך את המידע. אם אתה פונה למתקשר, חוזה עתידות, או כל אדם אחר שעוסק בתחום העתידנות שמספר לך מה יקרה לך בדיוק בעתיד פשוט תבקש ממנו את המספרים המדויקים להגרלה. באם הוא לא יכול לתת לך הוא משקר.

מהו תקשור אמין ומדויק: סיכום:

תקשור הוא הקשר הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח – המיימד שרואה ויודע הכל. בעזרתו ניתן לקבל תשובות אמינות ומדויקות שאנו זקוקים ברגע נתון בחיים. לא תמיד יש במידע המתקבל בתקשור תשובות לכל שאלה כי אנו יכולים להכיל רק מידע המתאים לנו ברגע נתון אך ניתן לקבל תשובות נכונות לשאלות ואם צריך דרכי טיפול מתאימות.

התקשור הוא כמו פנס המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. חשוב לזכור שהבחירה מה לעשות עם המידע המתקבל היא תמיד שלנו. אנו חיים בעולם של בחירה חופשית, במודע ושלא במודע, לכן כל החלטה תלויה בפעולות שנעשה. אף אחד לא יכול לעשות את הפעולות במקומנו. באם נבין זאת נוכל לשחרר את הכעס ולעשות דברים טובים עבורנו כי זה הייעוד של נשמתנו: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה. ברגע שהתהליך נוצר ויש לנו רצון ואנרגיה אנו יכולים עזור גם לאנשים אחרים.

שפע הוא: שחרור פנימי עמוק.

                                                                                                                            תקשור- אורן נוטוביץ

     קרא עוד על תקשור במאקו >>>  בית ספר לתקשור <<

                                                                       בהצלחה, אורן

רוצה לדעת איך זה קורה? השאר פרטים ואחזור אליך מיד כשאתפנה. תודה ובהצלחה.              האימייל שלי:     orenor1234@gmail.com


צלצל עכשיו: 054-6649283

סגירת תפריט
לייעוץ חייג עכשיו
×
×

עגלת קניות