קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

מתקשרים רוחניים

תקשור אמיתי – רק תקשור, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק אמת ואמינות.

אצלי תקבל את האבחון – תקשור הטוב ביותר למציאת הסיבות לדברים וגם את הכלים המתקדמים ביותר לטיפול ולהבראה.

חשוב להבין! בגופנו ובנשמתנו יש את כל התשובות המדויקות שאנו זקוקים. היכולת לתקשר – לקבל מידע זה הוא תקשור אמיתי. לשם כך אני כאן. לעזור לך לייצור תקשורת אמיתית עם עצמך, לפתור את המצוקה ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך. באם תרצה תוכל לקבל טיפול הוליסטי וכלים מעשיים לחיים בריאים ומאושרים.

קצת עלי: מתקשר ומורה לתקשור, עובד סוציאלי (B.A) מומחה לרפואה הוליסטית. כותב ספרים בתחום עם ניסיון של מעל 20 שנה.

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

מתקשרים רוחנייםתקשור רוחני:

מתקשרים רוחניים: מתלבט בשאלות קיומיות, מרגיש לבד, מתוח, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי?

ראה סרטים וכתבות עלי>> לחץ כאן  <<


מתקשרים רוחניים יכולים לקבל מידע מדויק ואמין על עולם הרוח והחומר של כולנו.

איך החלק הרוחני – הנשמתי שלנו המחובר לכל הנשמות בעולם משפיע על חיינו. ממתקשרים רוחניים - אורן נוטוביץהיא בחירת נשמתנו לגלגול חיים אלו ואיך אנו יכולים להבין את האירועים הקורים בחיינו כך שלא נכעס על עצמנו או על אחרים ונוכל לקבל דברים בהבנה יותר מלאה – הוליסטית.

מתקשרים רוחניים יכולים ללמד אותך לסלוח, קודם כל לעצמך, ואח"כ לאחרים. להבין, לקבל ולשחרר.
מתקשר רוחני נמצא בקשר מתמיד עם עולם הרוח: הבריאה, האלוהות, המדריכים הרוחניים, או כל מי שהוא מאמין בו. הוא מקשיב, מרגיש וחווה את העולם דרך כל החושים שלו כך שיהיה "צינור נקי" להעברת תקשור שיש בו את כל המידע לו אתה זקוק.

מתקשרים רוחניים יכולים להבין אותך בתהליך התפתחותך בחיים כי הם חווים בזמן התקשור את העולם דרכך וכך יכולים להרגיש את מה שאתה עובר ולעזור לך בייעוץ או בטיפול הטוב ביותר עבורך.

ברגע שאתה מקבל יותר מידע על עצמך והחיים אתה פחות פוחד או כועס על עצמך ועלינו – האוהבים אותך מאוד. אתה מבין יותר טוב את חייך, אתה יכול להיות יותר בריא ומאושר ולאהוב את עצמך ואותנו: השומרים, המדריכים, והחברים הרוחניים שלך ביחד עם הבריאה: האחד.

מדריך מתנה: 

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץלקבלת מתנה:  מדריך חינמי ללימוד תקשור אמיתי עצמי ומקצועי בארבעה צעדים לחץ כאן!>> מדריך חינמי

דוגמאות של תקשורים אמיתיים>> לחץ כאן <<

מה אתה יכול לקבל ממתקשרים רוחניים:מתקשרים רוחניים - אורן נוטוביץ

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור המדויק והאמין ביותר עבורך.

תקשור רוחני הוא הכל.

כל הידע והמידע לו אתה זקוק להבראה ולהבנת עולמך והקורה אותך ברגע זה של חייך. כדי להיות מתקשרים רוחניים עליכם לבחור בדרך האמת היושר והכנות בחייכם. דרך של חקירה מתוך סקרנות ורצון חופשי לבדיקת כל דבר או אירוע הקורה וקבלת מידע אמיתי ומדויק בכל רגע נתון.

זו לא דרך קשה או קלה, זו בחירה אמיתית להבנה וחקר הדברים, קבלת החלטות נכונות, ועזרה לאנשים אחרים. הדרכה רוחנית תוך שמירה קפדנית על אורך חיים בריא בכל התחומים יכולה להוביל אותך לחיים שקטים ורגועים וליכולת להבין את פשר הדברים הקורים לך או לאחרים.

כשטוב לך אתה מראה ואור לכולם. ההתפתחות שלך משרתת אותך אך גם את העולם הסובב אותך. אתה יכול להיות מתקשר רוחני כאחד במשפחת מתקשרים רוחניים ולהפיץ או האור והחיוביות בעולם.

                                 בהצלחה, אורן

קישור לדף הבלוגר שלי >>>

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות