קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

מיסטיקנים

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

תקשור אמיתי – רק תקשור, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק אמת ואמינות.

אצלי תקבל את האבחון הטוב ביותר למציאת הסיבות לדברים וגם את הכלים המתקדמים ביותר לטיפול ולהבראה.

חשוב להבין! בגופנו ובנשמתנו יש את כל התשובות המדויקות שאנו זקוקים. היכולת לתקשר – לקבל מידע זה הוא תקשור אמיתי. לשם כך אני כאן. לעזור לך לייצור תקשורת אמיתית עם עצמך, לפתור את המצוקה ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך. באם תרצה תוכל לקבל טיפול הוליסטי וכלים מעשיים לחיים בריאים ומאושרים.

קצת עלי: מתקשר ומורה לתקשור, עובד סוציאלי (B.A) מומחה לרפואה הוליסטית. כותב ספרים בתחום עם ניסיון של מעל 20 שנה.

מיסטיקנים אמיתיים הם אנשים אשר מחוברים לעולם האמת דרך התפתחות רוחנית גופנית נכונה ובריאה.

עזרה של מיסטיקנים אמיתיים: מתלבט בשאלות קיומיות? מרגיש לבד, מתוח, לחוץ, מבולבל, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך, סובל מבעיות בנושא הזוגיות, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מחפש פתרון מהיר והכוונה נכונה ומדויקת הכולל כלים מעשיים לשינוי אמיתי?

מיסטיקנים אמיתיים חיים בעולם של אמת יושר וכנות מתוך ידיעה וחקירה עצמית המאפשרת להם לתת לעצמם ולך תשובות מדויקות בכל תחום בחיים: זוגיות, קשר זוגי, אהבה ,פרנסה, בריאות, הדרך הנכונה לקבלת את ההחלטות הנכונות עבורך, יושר, אמת, כנות ועוד.

מיסטיקנים אמיתיים - אורן נוטוביץ

מדריך מתנה: 

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץלקבלת מתנה:  מדריך חינמי ללימוד תקשור אמיתי עצמי ומקצועי בארבעה צעדים לחץ כאן!>> מדריך חינמי


רוחניות ומיסטיקה: אני יודע שתחום הרוחניות והמיסטיקה פרוצים מכוון שאינם בתחום האקדמי המדעי ואין עליהם פיקוח לכן כל אדם יכול לומר שהוא מתקשר או מיסטיקן. כמעט כל יום אנשים מתקשרים אלי ומספרים סיפורים קשים על דברים ששמעו או עברו ממתקשרים או מיסטיקנים אחרים דברים אשר לעתים פגעו בהם גופנית, רגשית וכספית. אין לי פתרון אחד מה לעשות במדויק בנושא בנושא זה מכוון שתחום הרוח אינו בתחום האקדמי כי אי אפשר למדוד "רוח" או דבר שאינו חומר כמו תקשור.

מיסטיקנים – המשך:

אנשים רבים מנסים למצוא תשובות דרך עזרה חיצונית מהירה לבעיות קיומיות: זוגיות ואהבה – החזרת אהבה, כישוף, הסרת עין רעה, שינוי מזל, ידיעת העתיד ועוד. כולנו רוצים לקבל מהר תשובות נכונות ושינוי בחיים אך האם באמת יש תשובות לשאלות אלו ע"י מיסטיקן או מתקשר שלא מבין בתחומים רבים שאפילו לא קיימים כמו אמונות טפלות ובדרך כלל ינצל את מצבך לשם בצע כסף או שליטה בך?

מה מומלץ לעשות בתחום המיסטיקה:

חשוב לקבל המלצות על המתקשר או המיסטיקן, לראות סרט או כתבה בעיתון ולהפעיל הרבה שיקול דעת לפני הפניה כי אתה נשאר עם המידע והעצות שקיבלת ואם המידע לא נכון זה עלול לפגוע בך. חשוב להבין! שימוש בתקשורים או מיסטיקה אינם משחק. העברת מידע מכל סוג, לעצמנו או לאדם אחר, ללא בקרה או ניסיון יכול להיות מסוכן.מיסטיקנים - אורן נוטוביץ

מיסטיקנים מומלצים אמיתיים :

אדם אשר עוסק בעולם המיסטי, בקשר בין הגוף לרוח, הקשר בין הגוף החומרי לנשמה שלך המחוברת לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול: מדריכים רוחניים, ישויות אור, הבריאה או כל מי שאתה מאמין בו כאנרגיה חיובית, נמצא בחקירה מתמדת לגילוי האמת דרך עבודה אישית ועם אנשים כדי לעזור ולפתח עצמו לחיים של אמת ויושר וידע מתוך בריאות גופנית ונפשית בחיבור מתמיד עם עולם הרוח שבו – הנשמה המחוברת לגוף הפיזי ולכל עולם הרוח הקיים.

עוד על מיסטיקנים אמיתיים:

מיסטיקנים אמיתיים הם אנשים בעלי ידע רב הנלמד מתוך ניסיון חיים עשיר הבנוי על התחברות לטבע, מדיטציות, סקרנות רבה, קריאה, ועוד תוך ניסיון לגלות את פשר החיים. מה מטרת קיומנו כאן, הייעוד שלנו, הסיבות לדברים הקורים לנו ובעולם במטרה לחיות חיים טובים ורגועים יותר מתוך הבנה עמוקה של פשר הדברים.

אדם העוסק במיסטיקה חייב להיות אדם ישר מאוד וכנה עם עצמו והסובב אותו במטרה לעזור לעצמו ולאחרים לחיות חיים מאושרים יותר ובידיעה שיש מטרה וייעוד לחיים. אמונה ומטרה נותנת משמעות והבנה בידיעה שיש דברים הניתנים לשינוי ויש דברים שצריך לקבלם כי אחרת החיים האישיים הופכים למלחמה פנימית כשהמטרה האמיתית היא שחרור והבנת עצמך.

מיסטיקנים אמיתיים יודעים שמטרת הנשמה שלנו היא להתמזג ולאהוב את הגוף החומרי שהיא נכנסה אליו ברגע ההתעברות ולהפוך לאחד שלם ומושלם.

מהי אהבה זו ללא תנאי של הגוף כל אדם צריך לברר בעצמו בתהליך ההתפתחות הגופנית רוחנית שלו. אין לנו תשובות מוכנות לכל שאלה אחרת לא היינו מגיעים לעולם זה.

תקשור והתפתחות גופנית רוחנית נכונה:

ניתן לקבל הרבה מאוד מידע ותשובות מדויקות לשאלות החשובות ביותר שלנו אך יש תשובות לשאלות הדורשות תהליך התפתחותי שרק אז נוכל להבין אותן. כמובן שיש דברים נסתרים שלעולם לא נדע אך זה לא מוריד את היכולת של מיסטיקנים – מתקשרים אמיתיים לתת לך תשובות מדויקות לשאלות ביום יום.

מיסטיקנים אמיתיים יכולים לעזור לך מאוד למצוא את האמת שלך. את הדרך שבחרה נשמתך לעולם זה ולגלות את התשובות שאתה זקוק כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחיים מתוך הבנה ובחירה חופשית ולא מתוך ציווי או אמונה שמישהו יכול לתת לך את כל התשובות ללא עבודה עצמית שלך. המטרה שלי היא שתגלה את הדרך שלך ללא תלות בי או בכל אדם אחר. זה שחרור אמיתי ולשם כך הגענו לכאן. ברגע שאתה מבין ויודע יותר אתה יכול לעזור מאוד לעצמך ובאם תרצה גם לאנשים אחרים. הדרכים להתפתחות רוחנית או תקשור רשומות באתר.

מיסטיקנים ישרים לעולם לא ינצלו את כוחם לרעה

או ינסו לשלוט בך בכל מיני מניפולציות חומריות או רגשיות. ישנם הרבה תחומים שאנשים מאמינים בהם מתוך קריאה, לימוד, חינוך, אמונה ועוד שאינם קיימים כלל. כל מיני אמונות תפלות שמנוצלות לעתים על ידי אנשים הקוראים לעצמם מיסטיקנים לשם רווח כספי או שליטה בך שאין להם כל קשר לעולם האמת. אמונות תפלות מסוג: עין רעה, החזרת אהבה, חיזוי העתיד במדויק, הוצאת כספים מיותרת כדי לשנות מזל ועוד.

כל האמת על מיסטיקנים:

אין כל בסיס אמיתי לאמונות אלו אך אנשים שקשה להם או שאינם מצליחים בדברים מסוימים בחיים מפתחים אמונה שיש עליהם "עין רעה" או כישוף וכדומה. מעולם לא נתקלתי בדברים אלו בכל שנות עבודתי. אמונה תפלה באה מתוך מצוקה חומרית או רגשית או חינוך. אף אדם חיצוני לא יכול לשנות בכוחו אמונה כשאתה לא משתף פעולה. אמונות או דברים הקורים בחיים יכולים להשתנות רק בשיתוף שלך מתוך טיפול מקצועי או אישי נכון ורציני ולשם כך דרוש זמן ותהליך נכון ולא "כוחות" של אנשים הקוראים לעצמם מיסטיקנים שלא מבינים דבר בטיפול מקצועי אמין.

האם הם מיסטיקנים אמיתיים וישרים:

אתה אולי יכול להאמין מאוד למה שהם אומרים ואז דברים יכולים להשתנות לזמן מסוים אך אתה מאבד את הכוחות שלך ונותן לאחרים לשלוט עליך. זה בדרך כלל לא מחזיק מעמד ואז אתה פונה למיסטיקנים אחרים והגלגל לא נגמר.

לצפייה בסרט שלי:>>  תקשור  <<

                                          בהצלחה, אורן

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות