מתקשרת מומלצת

מתקשרת מומלצת - אורן נוטוביץ

מתקשרת מומלצת מקצועית:

מתקשרת מומלצת היא אדם שבחר בדרך הישר, האמת והכנות, במטרה לגלות את המסע לתקשורת (תקשור) אמיתית, ישרה ומדויקת בין הגוף, הרוח והנפש.

זאת במטרה לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה כדי לדעת מה נכון לה, בכל רגע נתון, להיות ממוקדת  לדעת מה היא רוצה ולממש כך את הייעוד שלה וכמובן גם לעזור לאנשים אחרים.

מתקשרת מומלצת יודעת שהייעוד של כולנו הוא לאהוב ולטפל בעצמנו באהבה וללא כל שיפוטיות. בדיוק כמו האהבה של הבורא – הבריאה.

מתקשרת מומלצת אמיתית וכנה:

דרך תהליך הדרגתי של התפתחות גופנית – רוחנית ניתן ללמוד תקשור לבד – לימוד עצמי של תקשור כך שנוכל לדעת במדויק מה נכון לנו ולממש את הייעוד שלנו.

כל אדם יכול לפתח את חוש התקשור.

ידע – מידע הוא כוח רב. אסור לנצל זאת לרעה. כל אדם יכול להתחבר למידע זה, כל עוד זה לא פוגע בבריאותו.

מתקשרת מומלצת מקצועית - אורן נוטוביץ

מתקשרת מומלצת מסבירה על תקשור ועתידנות:

לא היה ולא קיים אדם היודע את העתיד במדויק. זה נוגד את הבחירה החופשית שלנו בעולם זה. אם אדם היה יודע הכל לא היה טעם או עניין בחיים האלו. הכל היה ידוע!!!

כל מידע על העתיד הוא שקר או מניפולציה אנרגטית.

לדוגמה: באם הייתי יודע את העתיד הייתי כמובן יכול לדעת את מספרי ההגרלה השבועיים ולהיות מיליונר. נכון!!! הרי זה לא כך, אז מי שאומר שהוא יודע את העתיד שלך שיוכיח זאת כך.

מתקשרת מומלצת מסבירה על הקשר בין תקשור לאמונות תפלות או מגיה שחורה:

חשוב לדעת, כל נשמה המגיעה לעולם החומר, לגוף החומרי של אדם, באה עם חברים רוחניים, מדריכים ושומרים המחוברים כולם לאור הגדול, לאלוהות.

האור הגדול הוא מעיין של אהבה ללא תנאי וללא כל שיפוטיות.

כולנו חיים בתוך האור הזה רק קשה לנו לשחרר ולהשתחרר מהכבלים העצמיים (הדיסק הפנימי) ולקבל זאת ולחיות חיים בריאים ומאושרים שזה הייעוד של כולנו.

אין כוח גדול מזה לכן אי אפשר לפגוע בנו מבחוץ בעזרת מניפולציות אנרגטיות, עין רעה או כישופים.

מי שעוסק בזה פוגע רק בעצמו. הבעיה היא שאם אנו מאמינים בזה אנו בעצם פותחים דלת, במודע או שלא במודע, שיפגעו בנו. זה כל הסיפור.

עוד על מתקשרת מומלצת – מתקשר מומלץ:

מתקשרת מומלצת או מתקשר מומלץ הם אנשים היודעים את האמת שלהם והולכים בדרך האמת והיושר. לכן הם מחוברים לעולם התקשור כצינור נקי להעברת המידע.

מידע זה עובר לאנשים כדי לעזור להם למצוא את האמת שלהם. לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה כך שידעו מה נכון להם לעשות ואיך לטפל בעצמם באהבה וללא כל שיפוטיות. לשם כל הגיע חוש התקשור.

מדוע אנשים קוראים לי מתקשר מומלץ או מתקשרת מומלצת:

אנשים אשר מקבלים מידע זה  – תקשור אמיתי ממליצים על המתקשרת או המתקשר לחבריהם כדרך אמת ואהבה בניסיון לעזור לעצמם ולאחרים.

קרא עוד על תקשור >> ויקיפידיה  <<

בהצלחה, אורן

רוצה כבר לצאת לדרך ולפתור במהירות את הבעיות המצוקה והבלבול דרך תקשור וטיפול מקצועי?

צלצל: 054-6649283 או הרשם לשיחת תקשור.

השאר פרטים כאן ואחזור אליך מיד כשאתפנה.      

מתקשרת מומלצת: תקשור אמיתי, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק תקשור מדויק וטיפול מקצועי.

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.