מטפל הוליסטי

במה יעזור לך מטפל הוליסטי?

מטפל הוליסטי - אורן נוטוביץ מטפל הוליסטי העובד דרך הרפואה ההוליסטית – השלמה רואה באדם ישות שלמה של גוף, רוח ונפש היוצרים את האחד השלם, אנחנו.

אין חלק נפרד הפועל לבד. כל דבר שקורה לנו משפיע ומושפע מכל החלקים האחרים לכן חשוב לבדוק ולחקור את כל הדברים המשפיעים עלינו בעולם החומר, הגוף, הנפש והחיבור לרוח ולאמונה, כדי ללמוד מה הדבר החשוב שאנו יכולים לחזק.

איך ללמוד ללא מאמץ או שיפוטיות לקבל באהבה את עצמנו ואת האור הנמצא בתוכנו ואיתנו או לחזק דברים כדי להיות בריאים ומאושרים יותר ולהבין את משמעות חיינו.

מטפל הוליסטי הוא אדם אשר יודע שאין אמת או דרך אבחון וטיפול אחת אחת אשר יכולה לטפל בכולם.

דרך חיים של חקירה, הקשבה אישית ומקצועית וגילוי כוחות הריפוי שבך ומחוץ לך – גילוי האהבה העצמית והרוחנית, ניתן למצוא את הדרך ההוליסטית – השלמה להבראה שלך.

הטיפול ההוליסטי מתבסס על הידיעה המדעית והרוחנית שאנו בנויים מתהליכים ביו – כימיים חשמליים וכל חלק בנו: גוף רוח ונפש משפיעים ומושפעים כל הזמן מדברים שקרו ומתרחשים כעת בכל המישורים הנ"ל.

שחרור, שקט, לימוד קבלת אהבה ללא תנאי וללא מאמץ הם היוצרים תהליך של הבראה ואושר בחיינו.

חשוב להבין שבכל חלק בגופנו ונשמתנו יש את כל המידע, דרכי הטיפול והתשובות שאנו זקוקים לחיים שלנו.

עוד על מטפל הוליסטי:

ניתן לקבל מידע זה דרך תקשור מקצועי או ללמוד דרך התפתחות גופנית – רוחנית נכונה לתקשר לבד עם עצמנו.

מטפל הוליסטי מומלץ:

אני יכול לעזור לך מאוד בתהליך זה כי עברתי ואני עובר אותו בעצמי ביחד עם אלפי אנשים ויש לי את כל הניסיון הכלים והידיעה בדרך הנכונה עם טיפול הוליסטי מעל 20 שנה.

רק שילוב הוליסטי – שלם של כל מכלולי הגוף מביא לריפוי הנכסף דרך מיקוד בעולם החומר: תזונה נכונה, מגע, עבודה, פעילות ספורטיבית, מנגנוני תמיכה אישיים וחברתיים, שינוי אמונות ומחשבות ועוד.

ניתן לפנות לעולם הנשמה והרוח: ללמוד לכוון אנרגיות ריפוי דרך דמיון מודרך, מחשבות חיוביות, הקשבה, פתיחות לקבלה ושחרור כעסים.

הכרות עם השומרים והמדריכים שלנו ולאלוהות – האהבה הנמצאת בתוכנו 24/7 ללא מאמץ וללא כל שיפוטיות.

כך נוצר השילוב השלם והמושלם הגדול מסך כל חלקיו. זה טיפול הוליסטי והתפתחות גופנית רוחנית נכונה.

מטפל הוליסטי - אורן נוטוביץ
מטפל הוליסטי מומלץ:

כל אדם יכול לעשות זאת בתנאי שהוא רוצה ומעוניין ושיש לו זמן לכך. בדיוק כמו תהליך אימון גופני צריך זמן וסבלנות לתהליך ההבראה.

זה תלוי בך וגם בעזרה של אנשי מקצוע אמינים. כיום יש דרכי טיפול ועזרה מתקדמים מאוד. מטפל הוליסטי ייתן לך כלים מעשיים להתפתחות עצמית והבראה לאורך זמן – לכל החיים.

בהצלחה, אורן

 

>>> קרא עוד על טיפול הוליסטי בויקיפדיה .<<<

רוצה כבר לצאת לדרך ולפתור במהירות את הבעיות המצוקה והבלבול דרך תקשור וטיפול הוליסטי מקצועי?

צלצל: 054-6649283 או הרשם לשיחת תקשור.

השאר פרטים כאן ואחזור אליך מיד כשאתפנה.      

תקשור וטיפול הוליסטי אמיתי, בלי משחקים. אין צורך בפרטים אישיים. לא עתידנות, בלי מניפולציות אנרגטיות. רק תקשור וטיפול מקצועי.

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.