קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

הילינג ללא מאמץ

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור אמיתי, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

הילינג ללא מאמץ – שיטות טיפול שפיתחתי : מרגיש לחוץ, במתח, לא רגוע, מחפש פתרון לבריאות ושקט בחיים?

הילינג ללא מאמץ: שיטת טיפול אולטימטיבית זו מביאה אותנו כמטפלים לקצה הידע והיכולת בטיפול: "לא לעשות דבר!!!, לשחרר.. "LET IT GO" כלומר: להיות נוכח בחדר ללא כל שיפוטיות ולאפשר לאור או למה שאתה מאמין להעביר אנרגיה למטופל ללא כל פעולה מעשית מצידנו: הפעלת הידיים, מגע בגוף או כל פעולה אחרת שאנו חושבים או מרגישים שהיא הנכונה עבור המטופל. אנו נמצאים בחדר, נוכחים, מבקשים מהאור שיעזור לאדם לקבל את שהוא הכי זקוק ולא עושים דבר! פשוט רואים את אנרגיית האור הנמצאת בחדר ומטפלת באדם בדיוק לפי מה שהוא זקוק. כמובן שלא כל מטפל יכול לעשות זאת. 

הילינג ללא מאמץ: דרושה לכך יכולת לשחרר קודם כל את עצמך ולהאמין שהאור, או כל מה שאתה מאמין בו, ייתן – יעביר את כל האהבה והאנרגיות שהמטופל זקוק להן ללא שום פעולה מעשית מצידך. האור – ההילינג ללא מאמץ - אורן נוטוביץנשמה והגוף של המטופל יודעים בדיוק מה הוא צריך וזקוק ולכן "אי עשייה" שלנו שהיא סוג של הכוונת הילינג, כמו תפילה או בקשה מיוחדת ללא מאמץ, בעצם מאפשרת את הטיפול המושלם ביותר.

הילינג ללא מאמץ זה ההילינג האולטימטיבי – הטוב ביותר.  ניתן ללמוד שיטה זו רק לאחר שאתה מוכן לשחרור אמיתי, ללא שיפוטיות כלל, ובאמונה בדרכך. "הילינג ללא מאמץ" יכול לעזור במגוון בעיות: טיפול בפחדים, חרדות, בעיות גופניות או נפשיות, הרפיה, רגיעה, שחרור ועוד.

הילינג אמיתי: הילינג ללא מאמץ – עוד על שיטות טיפול שפיתחתי :הילינג ללא מאמץ - אורן נוטוביץ

תרפיית המיימדים  
הקדמה: מתוך ניסיוני כמתקשר, עם חוויות רבות שעברתי בחיים, אני מאמין שאנו חיים במימד אחד מתוך מימדים אין-סופיים. אנו נעים בין מימדים אלו במחשבות, בחלומות, בדמיון וכמובן ביום היוולדנו ומותנו. איני מאמין בגלגולי חיים שבהם הזמן (זמן קשור תמיד לחומר) הוא מרכיב חשוב, אלא במימדים שבהם אין הקשר לזמן אלא לאחדות. הכול קורה באותו רגע , יש לנו בחירה חופשית לנוע בין המיימדים ולכן לכל דבר בחיינו יש סיבה ברורה למעננו. "בחירה" הכוונה לבחירה של הנשמה, הרוח, ההוויה או כל מה שאנחנו מאמינים כמימד הרוחני הנמצא בתוכנו ומחוץ לנו כאחד שלם ומושלם.

תרפיית המיימדים היא כלי שפיתחתי כדי לעזור לאנשים להבין את "הקולות הפנימיים": פחדים, מחשבות, זיכרונות, קולות, רגשות, חלומות ועוד. הבנה והארת האנרגיות הללו יכולה להתמיר את כוחנו בכך שנפסיק לאט לאט להלחם בעצמנו: "בקולות", ונוכל לשחרר ,לחיות ביחד בשחרור ולהפוך ל"אחד" חזק ובריא יותר. האחד הזה המתמזג עם הטבע (אלוהים, האור, או כל דבר שאנו מאמינים בו), יוצר אחדות של אנרגיות חזקה ביותר. אחדות זאת היא ההוויה שלנו, האור.

הילינג ללא מאמץ ותרפיית המיימדים:  במה הם יכולים  לעזור לך:

במצב של אחדות הגוף מתרגש, שופע אנרגיה, ויכול לרפא עצמו מכל מחלה הניתנת לריפוי וגם לעזור לאחרים.
הטיפול נעשה בישיבה על כיסא נוח או בשכיבה, תלוי ברצונו של המטופל. אני עושה תרגיל הרפיה מכוון, הגוף נרגע ואז ניתן לייצור קשר עם ה: "קולות הפנימיים": מחשבות, דמיונות, זיכרונות, רגשות שונים, ולברר בכל פעם את הסיבה הקיומית ל"קול", במה הוא בא להאיר לנו את דרכינו – לשרת אותנו ואיך אנו יכולים ללמוד ממנו על עצמנו והסובב אותנו, כך נוכל לשחררו לתועלתנו הקיומית והתפתחותנו הרוחנית.

שיטה זו שונה מאוד משיטות אחרות בכך שאנו לא מחויבים לקשור את ה"קולות" שעולים בטיפול לאירועים אמיתיים שקרו בחיינו או במימדים אחרים. יכול להיות שיש לנו זיכרון מאירוע שקרה לנו בעבר ואנו לא יודעים אם באמת קרה, או חלום שאנו בטוחים באמיתתו, או זיכרון מגלגול קודם שאנו בטוחים בו.

כדאי לברר טוב עם עצמנו מה קרה? מה הסיבה לקיום זיכרון זה ולנסות ולהבין את המסר הקיומי של הדברים לחיזוק כוחנו. יכול להיות שעברנו טיפול מסוים שגרם לנו להאמין באירוע מגלגול קודם או מעברנו, משהו שאנו לא באמת זוכרים, ואנו נתקעים עם זיכרון זה ונותנים לו אנרגיה קיומית שלפעמים מחלישה אותנו. אין שום טעם להישאר תקועים עם "קולות" שמחלישים אותנו, ניתן לתעל קולות אלו למעננו, לאהבה ושחרור עצמי, לאחדות.

זו שיטה קלה ליישום ויעילה מאוד הנותנת לנו אפשרות לשחרר עצמנו מתבניות קיומיות ולצאת לעולם חזקים יותר משוחררים ובריאים. בשיטה זו ניתן לטפל בפחדים או חרדות מהעבר או מההווה, שחרור ממתחים וחיזוק והתפתחות עצמית.

שיטות טיפול : מדיטציה שפיתחתי
אני מתמקד בתרגיל מדיטציה מיוחדת שפיתחתי: "מדיטציית השקט", לא לעשות דבר!. פשוט להיות. ההשפעה של מדיטציה זו מדהימה, הגוף נרגע מאוד, מתמלא באנרגיות חיוביות והשדות האנרגטיים שלנו נפתחים, בעזרת מדיטציה זו נוצרת מעטפת אור אשר מגנה עלינו ואנו מרגישים טוב יותר חזק ובריא יותר. ניתן ללמוד ולחוש מדיטציה זו באופן פרטני או בקבוצה. מדיטציה זו היא כלי מצוין לחיים וניתן ליישמה בקלות כל יום. הסבר על מדיטציה זו מפורט בהמשך. 

שיטות טיפול : "המדיטציה של אורן" – "מדיטציית השקט"

מדיטציה מיוחדת זו באה להסביר לך שאין צורך בכל מאמץ כדי להתחזק אנרגטית, להיפך! אם תלמד לאפשר לאור, או למי שאתה מאמין בו, למלא אותך באהבה, בשקט עמוק, ובבריאות הנוצרת מתהליך מיוחד זה תגלה את הדרך לחיים בריאים ומאושרים יותר. הדרך לשקט נוצרת ע"י ישיבה בכיסא נוח או שכיבה על מיטה נוחה, נשום כמה נשימות עמוקות, קרא לאור שייתן לך את כל מה שאתה זקוק, ללא שום מאמץ פיזי מצידך ופשוט תישאר בתנוחת מדיטציה זו כמה דקות עד שתרגיש שמספיק לך. החשוב בתהליך מדיטציה זה הוא לא לעשות דבר. באם יש מחשבות או תחושות כלשהן לא נלחם בהן, אין מלחמה, אין מאמץ, פשוט לתת לעולם – לבריאה – לאלוהות למלא את רצונך ולתת לך בריאות ושקט ללא תנאי.

הילינג ללא מאמץ – שיטות טיפול שפיתחתי – המשך : 

מניסיוני בתהליך מדיטציה זה, עם עצמי ועם מטופלים: התוצאות של התרגיל מדהימות! אנשים מרגישים שקט עמוק, כמו אחרי שינה עמוקה ומרגישים בריאות, כמו מילוי של המצברים האנרגטיים. חשוב לחזור על תרגיל מדיטציה זו עד שנרגיש שקל לנו להיכנס לתהליך ונמשיך בו כמה שנחוץ לנו כדרך חיים. 

מדיטציה זו היא הסוד הקיומי של האנושות והטבע, מדיטציה היא זרימת חיים נכונה ובריאה. כשאתה משחרר (כעס, שנאה ,כאב, אדם שנפטר, את עצמך…) אתה מתרפא. אתה מוכן ופתוח לקבל. פתאום גופך מתמלא באור ואתה יכול לבקש כל דבר אפשרי. תהליך מדיטציה זה: לשחרר ללא מאמץ, לתת לאור, או למי שאתה מאמין, שייתן לך מה שמגיע לך, בתוקף היותך אדם שלא נולד לסבל. נולדת כדי לקבל את כל מה שמגיע לך ולהיות מאושר, לכן עשה תרגיל זה ובאם אתה מרגיש שנשאר לך עודף של אנרגיה, אפשר לכוונו למי שאתה רוצה. התרגיל כל כך פשוט עד כדי בכי והתרגשות. 
תרגילי מדיטציה עם הכוונה יכולים לעזור מאוד בהרבה תחומים בחיים.

 רוצה להרגיש טוב יותר, רגוע, ובריא?  פנה אלי ותקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורך.

בהצלחה, אורן

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות