קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

דמיון מודרך

דמיון מודרך מרפא - הדרך לבריאות ורוגע:

עד שנדבר הכנתי עבורך מתנה שכבר תעזור לך לצאת מהבלבול הכאב והמצוקה: פרק מהספר שלי: "תקשור המפתח שלך להצלחה בחיים" המסביר מהו התהליך של תקשור וטיפול אמיתי, הכל על דמיון מודרך, על עולם המיסטיקה ודרכים ללימוד תקשור עצמי מקצועי ועוד הרבה דברים מעניינים.  לחץ כאן לקבלת המתנה!

תקשור עם דמיון מודרך מרפא:

רוצה כבר לצאת לדרך ולפתור את המצוקה והבלבול דרך תקשור וטיפול מקצועי אמיתי? צלצל: 054-6649283 או הרשם לשיחת תקשור וטיפול. השאר פרטים ואחזור אליך מיד כשאתפנה      

הכל על דמיון מודרך מעשי ומקצועי – משחרר ומרפא :

מתוח מאוד, מבולבל, מחפש טיפול מהיר, נכון ומקצועי?

אתה יכול ליהנות מרוגע ושלווה בחייך דרך הכוונת דמיון מודרך.

לא תמיד יש צורך בכניסה למעמקים כדי להרפות ולהירגע.

לרוב תרגילים פשוטים של הדמיה או הרפיה ויזואלית בכל נושא נדרש עוזרים יותר.

הדרך לתת-מודע קצרה מאוד בעזרת דמיון מודרך חיובי כך שתוכל להגיע לתוצאות מהירות: להרפיה, קבלת החלטות נכונות ובריאות בחייך.

לכל מטפל יש את הדרכים שלו להנחיית האדם בכניסה וביציאה מתהליך הדמיון המודרך אך עיקר הפעולה היא היכולת לייצור קשר עם חלקים במוחך השולטים באברים או מערכות שונות בגופך כדי לחזקם או פשוט לייצור אתם קשר כדי להבין מה קורה לך.

מה ניתן להשיג בתהליך דמיון המודרך :

ההשפעה של התהליך על פעולותיך מדהימה. ניתן לתעל את הדמיון המודרך הזה לחיזוק כללי, להרפיה, הבראה, שינוי ההסתכלות נכונה על אירועים בעבר ובהווה ועוד.

חשוב לזכור 

דמיון מודרך - אורן נוטוביץ

שלא כל האירועים שאתה נזכר בהם או "רואה" אותם בעזרת דמיון מודרך הם אמיתיים ולכן חשוב מאוד לברר נכונותו של כל אירוע או מה הוא בא לומר או לשרת אותך בחייך.

דמיון מודרך – הקשר עם המטפל:

הקשר בין המטפל לבינך חשוב ביותר בתהליך דמיון מודרך מכוון שככל שיש אמון וקשר טוב אתה רגוע יותר ומוכן להיכנס לתהליך זה בקלות רבה ולשתף פעולה.

הכוונתו של המטפל בתהליך חשובה מאוד.

חשוב שהמטפל יהיה בעל ניסיון רב וידע לכוון אותך למקומות הנכונים לך לריפוי, הרפיה, והבראה.

דמיון מודרך אמיתי :

לאחר שתלמד שיטות הדרכה עם דמיון מודרך וחשיבה חיובית אתה תוכל להדריך את עצמך לבד ולנתב את יכולות הדמיון שלך לצרכיך האישיים

מניסיוני בתהליך הדמיון המודרך ניתן לעשות הרבה מאוד פעולות חיוביות כדי לחזק את הגוף והנפש וגם לייצור תנאים טובים לשינויים עתידיים רצויים בחייך.

כמובן שלכל אדם יש את הדרך והדמיון שלו ולכן חשוב שתדע זאת ולא תלחץ על עצמך יותר מידי בניסיון לשינוי כי כל דבר בה בעתו.

אחד הדברים החשובים שכדאי לדעת בבואך ללמוד או לקבל טיפול דרך הדמיון מודרך הוא השקט והאמונה בתהליך וכמובן הביטחון באדם שאתה עובד אתו – המטפל.

ללא ביטחון בסיסי זה אין יכולת לעבור כל תהליך של הדמיה מכל סוג שהוא.

יכול להיות שיאמרו לך כי אפשר לכוון דמיון מודרך בכל זמן או בכל דרך אך תהליך זה נדיר כי כולנו זקוקים לתחושת רגש בתהליך טיפולי מכל סוג ודרושה לנו אמונה, ודאי בתהליך זה, כדי שנוכל להירגע ולשחרר עצמנו כך שחושינו יפתחו ויהיו מספיק רגישים בתהליך טיפולי רגיש זה.

לכל מטפל מקצועי יש את הדרכים שלו בהכוונת אדם דרך הדמיון המודרך אך כל התהליכים בנויים על הפעלה של חושים או חושים מודרכים. דמיון מודרך עמוק יכול לעזור לך לגלות שינויים שנערכו בתהליכים גופניים, לגלות מחלות או הפרעות גופניות, לחוש שינויים בתהליכים נפשיים ועוד.

תהליך זה יכול לסייע בהבראה של הגוף והנפש וכן לגלות דרכים יצירתיות ומשמעותיות להבראה כללית, להרפיה, שינה טובה יותר, ועוד.

דמיון מודרך יכול להוביל אותך למקומות רגועים אשר בהם תוכל לעשות, דרך הכוונה של מטפל או לבד תהליכי ריפוי.

הדמיית תהליכים בריאותיים (כמו הריסת תאים סרטניים) או כל תהליך טיפולי אחר אשר יכול להועיל בכל דרך בחייך.

דמיון מודרך הוא דרך נפלאה לגלות את עצמך, גלגולים או מימדים קודמים, או סתם כך לשם ההנאה.

דמיון מודרך שלילי עלול לפגוע בך ולהחליש את כל מערכות הגוף לכן לא מומלץ להשתמש בחושים שלנו לשם פגיעה במישהו אחר וודאי לא בעצמנו.

אנשים הסובלים מהפרעות או מחלות נפשיות קשות צריכים מאוד להיזהר מטיפול דרך דמיון מודרך או היפנוזה. לא מומלץ להשתמש בדמיון מודרך לבד ללא הדרכה מקצועית.

אני פותח כל חודש קורס ללימוד דמיון מודרך והילינג. אתה מומלץ להצטרף לקורס>>>קורסים<<

                                        בהצלחה, אורן

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות