קליניקה: קרן קיימת לישראל 71 קריית ביאליק, חיפה. ימי עבודה: א' עד ה' 8.00 עד 21.00, יום ו': 8.00 עד 15.00 054-6649283

גלגול נשמות

גלגול נשמות:

מחפש תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום? העיסוק בתחום גלגול נשמות קיים עוד משחר ההיסטוריה. אנשים תמיד רצו ורוצים לדעת מה היה או יהיה בחיים ומה הסיבות לדברים, לאירועים הקורים בחיים בכל תחום בחיינו.

כשרע לך אתה רוצה לדעת למה! מה הסיבות לאי הצלחה אישית, זוגית, כלכלית, בריאותית וכדומה. יש אנשים העוסקים בתחום ומנסים לתת לך הסברים תוך טכניקות שונות של הרפייה או דמיון מודרך במטרה לגלות את הסיבות לדברים ואולי גם לתקנם דרך התהליך הטיפולי. האם יש משהו נכון או אמיתי בתחום זה?

גלגול נשמות – האמת:    גלגול נשמות - אורן נוטוביץ

הדבר החשוב ביותר בתחום הרוח או הנשמה שאין בה חומר לכן כול ההסברים הניתנים בתחום זה לא יכולים להיות נכונים מכוון שאנו חיים בעולם של חומר ונשמה בתוכנו המחוברת לכל הנשמות בעולם כאור הגדול. גופנו פועל בתהליכים ביולוגיים פיזיולוגיים כימיים וחשמליים אשר מאפשרים לנו לחיות, להרגיש, לראות, לגעת, להריח, לזכור, לחלום וכדומה.

כל דבר שאנו חווים בחיים הוא קודם כל תהליך שהמוח שלנו מעבד אותו דרך התהליכים שהסברתי. לנשמה או לכל דבר בעולם הרוח אין מימד של חומר, כמונו, לכן איך היא יכולה לחוות או לזכור מה קרה או להתגלגל לגוף חומרי חדש?

זו בעיה גדולה בניסיון להסביר זאת כי שוב, אין מילים היכולות לתאר חוויה ללא חומר. אז מה היא אותה נשמה שלנו?

אדם שעובר תהליך של הארה יכול להבין ולו לרגע את התחושות של האחד – האחדות של הניגודים. את האמת שמשתנה בכל רגע הקשורה לכל הפעילות בעולם. אם אין אמת אחת אז איך ניתן להסביר או לטפל בנשמה או באדם הרוצה למצוא את הסיבות לדברים? האם באמת ניתן לעשות זאת או שזו מניפולציה של הגוף במטרה לגלות תשובות שאולי אינן כי יש דברים נסתרים שאולי לעולם לא נדע. מדוע אנו צריכים לדעת הכול? אף אדם לא יכול לדעת הכול וזו עובדה!!!

המטרה של הנשמה שלנו היא לאהוב את הגוף החומרי שלה. זה הייעוד הראשוני והחשוב ביותר בחיינו. זה לא לאהוב את עצמנו כי אנו לא יודעים מה זה "עצמנו". הכוונה היא לאיחוד של כל האנרגיות לזרימה אחת גדולה של אחדות. כמו נהר חיים שזורם במלוא הדרו המקבל את מימיו מערוצים שונים במטרה להגיע לים הגדול, לשלווה.

אני עברתי לפני כ 20 שנה טיפול דרך שחזור גלגולים אצל אחת מהמטפלות הטובות בארץ. ברור לי שהרבה מאוד מהחוויות שעברתי הן הבל של המוח שלי. כל מיני זיכרונות או חוויות, לעתים טראומטיות שהמוח מייצר. הזיות, בליל של מידע שאולי אין לו כל בסיס במציאות. הטיפול לא עזר לי כלל להבין יותר את עצמי ואולי להפך, חלק מהזיכרונות נשארו כאילו אמיתיים וזה לא תמיד השפיע עלי לטובה.

זו הסיבה שעזבתי לאחר שנה את הטיפול אם אפשר לקרוא לכך טיפול. האמונה שלנו בדברים היא דרך חזקה מאוד שניתן לחזק בה את עצמנו אך גם ניתן להיפגע כשלא עושים זאת נכון ואני בספק באם זה רצוי.

עוד על גלגול נשמות:

בעבר ראיתי תכניות בטלוויזיה על מטפלים שמאמינים בשחזור גלגולים או במציעת המקורות לבעיות שלנו בחיים קודמים שדרך הטיפול אנשים הגיעו למצבים קשים מאוד. ידוע כי היו הרבה תביעות של נשים על פגיעות מיניות מצד קרוביהם שאולי כלל לא היו. הזיכרונות עלו דרך הטיפול והן האמינו בהם כל כך כי גם המטפל היה נחוש בדעתו שזו האמת וכך משפחות שלמות נהרסו.

אני בוודאי לא רוצה לעשות הכללה כי ישנם מקרים בהם אדם יכול להיזכר באירוע קשה שהודחק אך צריך מאוד להיזהר מזיכרונות שעולים בתהליכי טיפול שונים כמו הרפיה או דמיון מודרך או סוג של היפנוזה. יש בזה סיכון רב והשאלה החשובה היא באם זה נכון לחפש בעבר את המקור לבעיות שיש לך עכשיו או לנסות לטפל בהן כאן ועכשיו.

נכון שלכל דבר הקורה בחיינו יש סיבה ברורה הקשורה להתפתחותנו הגופנית רוחנית אך האם נכון לבזבז את הזמן שלנו בעבודה לשינוי עצמנו או אולי ללמוד לקבל את מה שיש ואולי גם ללמוד לאהוב את עצמנו והסובב אותנו.

יש הרבה מאוד  דרכים חיוביות לעזרה ויצירת משמעות בחיים כאן ועכשיו ללא חפירה מעמיקה בפצעים או זיכרונות מהעבר שאולי לא קיימים או שאנו יחסנו להם חשיבות מסוימת שניתן לשנות אותה בטיפול נכון כרגע.

גלגול נשמות – המשך:

שינוי בחשיבה או בהבנת החיים יכול לחולל פלאים בחיינו. יש כל כך הרבה דברים טובים שניתן לעשות בחיים כדי לשפר את מצבנו הגופני – נפשי – רוחני. מטפל טוב יודע זאת וחשוב למצוא, באם צריך, עזרה בניסיון לחיות את החיים שלנו ללא תלות בעברנו הקדום אלא במה שקורה כעת. זה אפשרי אך ההחלטה היא כמובן שלך

                                   בהצלחה בכל, אורן

קישור לדף בוויקפידיה המדבר על גלגול נשמות>>עוד על גלגולי נשמות>>>

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות