ריפוי עצמי מושלם

הדרכים הנכונות לריפוי עצמי מהנה:

ריפוי עצמי - אורן נוטוביץ

ריפוי עצמי מתוך הנאה – כל הדרכים המתקדמות ביותר שפיתחתי.

האהבה היא הכוח החזק ביותר בעולם. זה ידוע!

השאלה היא: איך לאהוב את עצמך באמת כך שתוכל להיות המרפא – ההילר האמיתי של עצמך?

כאן אסביר את כל הדרכים המתקדמות והפשוטות ביותר להבראה, אושר והצלחה.

כדי לדעת מהי הדרך הנכונה להתפתחות גופנית – רוחנית נכונה ולימוד עצמי של תקשור הקשיבו לקטע החשוב הבא>> לואיז היי בעברית << זו ההתחלה הנכונה בתהליך התקשורת הפנימית וההבראה. נסו להקשיב לקטע המיוחד הזה לפחות חודש ימים, עד שיתחיל להיווצר השינוי – הקסם.

ריפוי עצמי- אורן נוטוביץ

באנו לעולם זה כדי ללמוד לקבל ולתת אהבה לעצמנו וכך להירפא. זה הייעוד הראשוני של כל הנשמות.

זו מטרתנו ורק אנו יכולים לעשות זאת בדרך הנכונה רק לנו. איך זה קורה במאמר זה.

ריפוי עצמי – התהליך המדויק:

אחרי כל כך הרבה שנים של התפתחות גופנית – רוחנית נכונה למדתי שרק אני יכול באמת לעזור לעצמי לקבל את מה שרציתי: חיבוק חם של אהבה שבאמת עושה לי טוב וגורם לי לאושר רב, לבריאות ולהנאה.

איך דרך תקשורת נכונה כל אדם יכול לגלות מה הוא זקוק או רוצה בחייו?

המשולש הנצחי החזק של: גוף, רוח ונפש, שיכול ממש לרפא את עצמו ולהתחבר לכוחות שאיתנו כל הזמן לריפוי הבראה והצלחה מתוך הנאה ובחירה. לא בגלל שאני צריך אלא בגלל שאני רוצה.

ריפוי עצמי - אורן נוטוביץ

לימוד ריפוי עצמי באהבה:

כשגיליתי את הייעוד שלי – איך לרפא את עצמי מיד התחלתי ללמד אנשים לעשות זאת בהנאה כי הבנתי שזו הבחירה והיעוד של כל הנשמות בעולם. לאהוב באמת את הגוף החומרי שלהן ולהפוך לאחד שלם ומושלם של גוף, רוח ונפש המתקשרים באהבה.

כך פיתחתי את תחום התקשור שהוא בעצם לימוד הדרגתי של תקשורת אמיתית ונכונה עם עצמי. זה תקשור אמיתי.

קיבלתי הרבה עזרה ממורים אחרים, הקשבתי ועבדתי עם הגברת לואיז היי שמדברת ומלמדת איך לאהוב את עצמך. בעיקר דרך חיזוקים חיוביים – מחשבות חיוביות. דרך הקשבה לגוף, לרגש ולמחשבות ניתן ללמוד לשנות את הדיסק הפועל ללא הפסקה מהימים בהם למדנו מהורינו ומהסביבה מה כאילו נכון לנו ובאמת האמנו לכך.

אלא המחשבות והאמונות שמתפעלות אותנו, במודע ושלא במודע, כל החיים.

זה הדיסק. התכנה שאני מדבר עליה וגם לואיז היי שניתן לשנות באהבה וללא כל שיפוטיות. להפוך למאושרים יותר וליהנות מהחיים כי לשם כך הגענו.

זו החלטה בלעדית שלנו לעשות זאת. זה לא קל או קשה. זה חייב להיות הדרגתי בדיוק בקצב שלנו.

ברגע שזה קורה כל מרכזי האנרגיה בתוכנו נפתחים ונהר החיים שלנו זורם במלוא הדרו.

ריפוי עצמי – לימוד עצמי של תקשור. התרגיל הפשוט ביותר הוא: ריפוי עצמי וחיבור אמיתי - אורן נוטוביץ

שים יד אחת באזור הבטן ויד שנייה באזור הלב. במרכז בית החזה, היכן שנוח לך. שים לב באם האזור או הידיים מתחממות. לאט ובהדרגה. 

אלו שני מרכזי האנרגיה החשובים ביותר כרגע. בלב שלנו יש אהבה ורגש. בבטן נמצא הילד/ה הפנימיים – מרכז הנשמה שלנו.

בדרך כלל הילד/ה סגורים בכלא פנימי כבר הרבה שנים. מהיום שעברנו בדידות או טראומות בילדות ולא היינו מרוצים באמת. רובנו לא זוכרים זאת כי זה קרה בשנים שהיינו כה קטנים בהן האמנו בכל דבר שאמרו או עשו לנו.

מה היה או קרה לא חשוב כרגע. מה שחשוב הוא שניזכר בתמונה שלנו כילדים. תמונה זו ודאי נמצאת בזיכרוננו כרגע או נמצאת באלבום התמונות שלנו.

המשך התהליך של ריפוי עצמי:

נסו להעלות את התמונה בזיכרון או בדמיון. ראו איך אתם נראים: מאושרים, עצובים, בוכים, כועסים….

נסו לייצור קשר בלתי אמצעי עם התמונה. מה אתם רואים או מרגישים?

חבקו את הילד/ה ואימרו לו/ה שאתם לעולם לא תעזבו אותו/ה כל החיים מרגע זה ולתמיד. אתם אוהבים את הילד/ה ותתנו לו את כל מה שהוא זקוק ותמיד חיפש. חבקו אותו באהבה ובעיקר, תנו לילד לחבק אתכם.

ראו והרגישו באם זה קורה, ללא לחץ, איך אתם מרגישים בחיבוק?

באם מגיע בכי זה בסדר. תנו לעצמכם לבכות ולהתרגש. זו הפעם הראשונה בה אתם נפגשים בעצמכם אחרי הרבה מאוד שנים. איזה כיף!

דברו ביניכם. צרו קשר אמיתי בדיוק כמו שאתם רוצים. זה כמו לידה מחדש. זה הרגע בו מתחיל להיווצר הריפוי האמיתי.

שימו לב שהידים והגוף מתחילים להתחמם. זו האנרגיה שהייתה כלואה שנים בתוכחם. כך תוכלו ללא מאמץ לרפא ולאהוב את עצמכם כל יום.

נסו לעשות תרגיל זה לפחות שלושים יום ובאם זה טוב לכם המשיכו כך כל החיים.

לאט ובהדרגה תרגישו הנאה. זה כל כך נעים ומרגש לחבק את עצמנו בדמיון או במגע במציאות, הגוף מתחמם ומבריא. נוצר חום של אהבה. לא צריך יותר, זה כה פשוט.. תמיד חיכינו שמישהו אחר יעשה זאת עבורנו אך זה כמובן לא קרה כי זה לא התפקיד של אף אחד אחר לעשות זאת. זה התפקיד והיכולות רק שלנו. זה הייעוד שלנו לכן זה מאוד קל ומהנה.

נסו לעשות זאת כל יום, בעיקר לפני השינה. הקשיבו למוזיקה נעימה או לקטעים של לואיז היי או מורים אחרים שאתם מכירים הנמצאים ביו טיוב והירדמו בחיבוק ואהבה ללא מאמץ.

זה התרגיל הראשון והחשוב ביותר שאני מכיר ועושה כל יום כבר שנים בהנאה. אני מרגיש שלמדתי לקבל סוף סוף אהבה והלב שלי מתחמם ומתמלא באהבה, כמו זהב טהור הזורם בלב, בבטן ובכל הגוף. זה ההילינג – הריפוי המושלם.

שלב שני שמשלים תהליך זה הוא: מגע. קנו שמן טוב לעיסוי. אני ממליץ על שמן ארניקה של חברת וולדה.

עברו כל יום על הגוף לאט ובעדינות ועשו עיסוי נעים לכל הגוף. כך תתחילו להרגיש מה אתם זקוקים בגוף החומרי. זו התחלה מעניינת ומהנה לריפוי עצמי, בקלות רבה. עברו לאט מלמטה למעלה או להפך על כל נקודה בגוף ותהנו מאוד להכיר את עצמכם.

באם נעים לכם המליצו על התהליך לקרובים לכם או עשו להם זאת בהנאה.

בהצלחה ובאהבה ואור, אורן

אורן נוטוביץ

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, מדויק ומקצועי. מורה לתקשור ומומחה לרפואה משלימה הוליסטית. עובד סוציאלי (B.A) שחי את עולם התקשור, הטיפול, הרוחניות והמיסטיקה כולל אבחון וריפוי מעל 20 שנה.כותב הספר: "תקשור - המפתח להצלחה". 054-6649283.