אורן נוטוביץ

  רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך דרך תקשור?

      אורן נוטוביץ. מתקשר אמין עם ניסיון של 20 שנה.

     054-6649283   04-8232373   א' - ה': 8.00 עד 20.00  ו': 8.00 עד 14.00

תקשור

שלום, דרך תקשור אמין ומקצועי תקבל ממני מענה מהיר ומדויק לשאלותיך. כך תוכל להבין ולפתור בעיות אישיות או זוגיות בכל תחום ולהרגיש שלם ובטוח יותר בהחלטותיך.

מתקשר מקצועי יכול לתת לך תשובות מדויקות ואמינות בכול תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, מקצוע, בריאות ועוד.
תקשור מקצועי - אורן נוטוביץ
אני מתקשר עם האור (הבריאה, מדריכים רוחניים..) לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. החלק הרוחני שלנו נמצא בכל מקום לכן ניתן ליצור אתו קשר, כמובן רק בהסכמתך, ולקבל את כל התשובות המדויקות שאתה רוצה.

בזמן השיחה הטלפונית או בפגישה אני יכול לחוש את כל ישותך: מה אתה מרגיש, מה קרה או קורה לך בחיים ומה הסיבות לאירועים בחייך: ממש ליצור שיחה עם הגוף והנשמה שלך ולהקשיב באמת מה קורה לך. דרך התקשור תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק כעת כתשובות לשאלותיך וגם לטיפול והבראה. התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. בית עסק הרשום בישראכרט: מס' 4761268 בשם: "אורן תקשור".

התקשור עזר ועוזר לי ולאנשים אחרים לקבל תשובות והכוונה מדויקת בעיקר במה לעשות נכון בכל תחום בחיים. הכוונה נכונה זו יוצרת ביטחון ותחושת רוגע ושלמות עם ההחלטות שלך. זה מטרת התקשור. רוב האנשים הפונים אלי שואלים שאלות בתחום הזוגיות ואחר כך גם בתחומים אחרים.

בספר שלי: "תקשור – הדרך שלך להצלחה בחיים" אני מסביר במדויק על כל נושא התקשור.

תקשור ועתידנות:
אין ולא היה אדם אשר יכול לחזות את העתיד במדויק. ניתן להרגיש את הפוטנציאל הקיים בך לכיוון עתידי בתחומים רבים אך זו לא עתידנות מדויקת. אנשים רבים פונים אלי בשאלות: מתי אתחתן ? כמה ילדים יהיו לי? ועוד. אף אדם לא יכול לענות לשאלות אלו במדויק. באם הוא היה יכול לדעת את העתיד הוא ודאי היה יכול לגלות את מספרי הלוטו-טוטו השבועיים או לתת לך את המידע. אם אתה פונה למתקשר, חוזה עתידות, או כל אדם אחר שעוסק בתחום העתידנות שמספר לך מה יקרה לך בדיוק בעתיד פשוט תבקש ממנו את המספרים המדויקים להגרלה. באם הוא לא יכול לתת לך הוא משקר.

סיכום: תקשור הוא הקשר הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח – המיימד שרואה ויודע הכל. בעזרתו ניתן לקבל תשובות אמינות ומדויקות שאנו זקוקים ברגע נתון בחיים. לא תמיד יש במידע המתקבל בתקשור תשובות לכל שאלה כי אנו יכולים להכיל רק מידע המתאים לנו ברגע נתון אך ניתן לקבל תשובות נכונות לשאלות ואם צריך דרכי טיפול מתאימות. התקשור הוא כמו פנס המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. חשוב לזכור שהבחירה מה לעשות עם המידע המתקבל היא תמיד שלנו.

                                                                                                                בהצלחה, אורן

קרא עוד על: הכל על תקשור >>>

הדף שלי ב: +google >>>


אורן נוטוביץ - orentikshur.com

מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן היסוד 50 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016