אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו

תקשור עם נשמות הוא אחד הנושאים המיוחדים והמרתקים בעולם התקשור ובכלל. יש אנשים שאינם מעזים לגעת בתחום זה, וכבודם במקומם מונח. יש שחושבים שמטעמי דת, אסור לעשות זאת, ויש שמסיבות אחר.

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו - אורן נוטוביץ

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו

לדעתי, אין כל בעיה מוסרית או דתית לתקשר עם נשמות אנשים שנפטרו או בכלל עם תקשורים, כיוון שאני תמיד שואל את האדם או את הנשמה אם הם מעוניינים בתקשור. אני בטוח מאוד במה שאני עושה. מעולם לא בדקתי, מתוך סקרנות או רגש אחר, אדם או נשמה שלא נתנו את אישורם לתקשור. בתהליך התקשור אין כל חדירה לפרטיות של הנשמה, כי היא המחליטה אם היא מוכנה לקשר זה.

תקשור עם נשמות המתים הוא כמו כל תקשור רגיל – זו בעצם יצירת קשר בין המתקשר (עולם החומר) לנשמה (עולם הרוח). השונה בתקשור כזה הוא תמיד המפגש עם המשפחה. בפגישה, הנשמה תמיד נמצאת בחדר, וקל יותר לתקשר אִתה ישירות, כדי לקבל כל מידע אפשרי שהקרובים מעוניינים בו או שהנשמה רוצה להעביר. היכולת ליצור קשר בלתי אמצעי עם הנפטר יכולה לשחרר ולהרגיע מאוד.

קיבלתי לראשונה תקשור עם נשמת אדם שנפטר, כבר לפני שנים רבות. פנו אליי בני זוג שבנם נפטר במהלך שירותו הצבאי. הטראומה הייתה קשה ביותר עבור כל המשפחה. האם נפגעה כל כך, עד שאיבדה את שיווי משקלה הנפשי ולא הצליחה לתפקד. האבדן וחוסר הידע בנוגע למה שבדיוק קרה שיגעו אותה. חשבתי, כמתקשר וכמטפל, שקשר עם נשמתו של הבן יכול לעזור לה להתחזק, לדעת יותר, לגעת. דרך התקשור, ביקשתי מנשמת הבן שנפטר, שאם הוא מעוניין ליצור קשר דרכי, אני אשמח להעביר את כל המידע שהוא רוצה למסור. התחלתי לכתוב בדף את שאמר. זה היה מדהים! שני דפים נכתבו די מהר, דברים שרק ההורים ידעו. כשהקראתי להם את התקשור שקיבלתי, התחילה האם לבכות וביקשה עוד מידע, ושוב שאלתי וקיבלנו תשובות. לאט-לאט היא נרגעה, היא שמחה כל כך לשמע התשובות והמידע שהתקבל. זה היה מפגש מיוחד מאוד. התקווה חזרה קצת לחייהם. אנו שומרים על קשר טוב מאז. זו הייתה חוויה חזקה מאוד לכולנו. לאחר התקשור הראשון בתחום זה, פנו אליי כמה משפחות בבקשה לתקשר עם יקיריהן. התקשור עם נשמות אנשים שנפטרו והמפגש עם המשפחה הם רבי עוצמה. אלו הם לא תקשורים קלים, אך יש בהם לעתים ממד של ברכה ושל ריפוי.

כיום, אני כמעט לא עוסק בתחום זה של תקשור, כיוון שהבנתי שדרך זו לא ממש מועילה לאדם שמבקש תקשור כזה, וגם לא לנשמה שמתקשרים אִתה. יש הרבה מאוד דרכים טובות ונכונות יותר לטפל בעצבות של בן הזוג או של המשפחה, ללא הפרעה לנשמה. צריך לזכור, שלכל נשמה שיוצאת מהגוף הפיזי בזמן המוות יש את הדרכים שלה בתהליך ההרגעה וקבלת אהבה ללא תנאי מהמקור – האור. לכן אי אפשר להכליל לעולם תהליכים שלאחר המוות כמשהו שכולנו נעבור, כי זו טעות, ואני מסביר על כך בהמשך הספר. אין אדם היודע מה קורה בדיוק לאחר המוות, וטוב שכך. החיים האמתיים הם כאן ועכשיו, ולשם כך הגיעה הנשמה לעולם החומר, שהוא האחד – אנחנו. מטרתה לאהוב את הגוף החומרי שלה ולהתמזג אתו ועם העולם שסביבו. כל עיסוק בנושא החיים שלאחר המוות אינו נכון, ועלול להשפיע לרעה על חיינו, וחבל שכך. לכל תרבות יש את תהליך האבל שלה על אנשים שנפטרו. כל מידע המתקבל בנושא זה שנוי במחלוקת, לכן עדיף למקד את האנרגיות שלנו בחיים כעת.

 

בברכה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016