אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו הוא אחד הנושאים המיוחדים והמרתקים בעולם התקשור ובכלל. יש אנשים שאינם מעזים לגעת בתחום זה וכבודם במקומם. יש שחושבים שמטעמי דת אסור לעשות זאת ועוד.

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו - אורן נוטוביץ
לדעתי אין כל בעיה מוסרית או דתית עם תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו או בכלל עם תקשורים מכוון שתמיד אני שואל את האדם או הנשמה באם הם מעוניינים בתקשור. אני בטוח מאוד במה שאני עושה. מעולם לא בדקתי מתוך סקרנות או רגש אחר אדם או נשמה שלא נתנו את אישורם לתקשור. בתהליך התקשור אין כל חדירה לפרטיות של הנשמה כי היא המחליטה באם היא מוכנה לקשר זה.

תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו הוא כמו כל תקשור רגיל מהבחינה שזה יצירת קשר בין המתקשר (עולם החומר) לנשמה (עולם הרוח). השונה בתקשור כזה הוא תמיד המפגש עם המשפחה. בפגישה הנשמה תמיד נמצאת בחדר וקל יותר לתקשר איתה ישירות כדי לקבל כל מידע אפשרי שהקרובים מעוניינים בו או שהנשמה רוצה להעביר.

חשוב לזכור שהנשמה נמצאת בעולם הרוח. זה לא אותו האדם הפיזי שהיה. בנשמה אין חומר לכן היא לא יכולה לחוש ולהרגיש כמו שאנו חשים את העולם. יש בנשמה תודעה והבנה כי היא הייתה בגוף פיזי אך היא אינה האדם שנפטר. זו רק נשמתו ולא גופו. זה החלק הקשה ביותר בהסבר לקרובים. אין חזרה של הגוף הפיזי בעולם זה. אי אפשר לנגוע בו פיזית אך אפשר דרך הזיכרון והחושים לחוש אותו ולייצור איתו קשר חזק ביותר של אהבה ללא תנאי וללא גבולות לתמיד. היכולת לקשר בלתי אמצעי עם הנפטר יכולה לשחרר ולהרגיע מאוד.

קיבלתי לראשונה תקשור עם נשמת אדם שנפטר כבר לפני הרבה שנים. פנה אלי זוג שבנם נפטר במהלך שירותו הצבאי. הטראומה הייתה קשה ביותר עבור כל המשפחה. האם כל כך נפגעה עד שאיבדה את שיווי המשקל הנפשי וממש לא יכלה לתפקד. האובדן, חוסר הידע מה בדיוק קרה ממש שיגע אותה. חשבתי, כמתקשר ומטפל, שקשר עם נשמתו של הבן יכול לעזור לה להתחזק, לדעת יותר, לגעת…

דרך התקשור ביקשתי מנשמת הבן שנפטר שאם הוא מעוניין ליצור קשר דרכי אני אשמח להעביר כל המידע שהוא רוצה למסור. התחלתי לכתוב בדף את שאמר. זה היה מדהים! שני דפים נכתבו די מהר, דברים שרק ההורים ידעו. כשהקראתי להם את התקשור שקיבלתי האם התחילה לבכות וביקשה עוד מידע, ושוב שאלתי.. וקיבלנו תשובות. לאט לאט היא נרגעה, היא כל כך שמחה לשמע התשובות והמידע שהתקבל. זה היה מפגש מאוד מיוחד. התקווה קצת חזרה לחייהם.

אנו שומרים על קשר טוב מאז. זו הייתה חוויה חזקה מאוד לכולנו.

לאחר התקשור הראשון בתחום זה פנו אלי מספר משפחות בבקשה לתקשור עם יקיריהם. התקשור עם נשמות אנשים שנפטרו והמפגש עם המשפחה עוצמתיים ביותר. אלו לא תקשורים קלים אך יש בהם מימד של ברכה וריפוי.

כיום אני ממעט לעשות תקשורים מסוג זה כי לדעתי המטרה בחיים היא לחיות כאן ועכשיו ולא כל הזמן לנסות להיות בקשר עם נשמת האדם שנפטר. רק במקרים דחופים ולא לשם סקרנות אני מעביר תקשור כזה.

ניתן לקבל תקשור על ועם כל דבר. באם מדובר באנשים שנפטרו או כל אדם אחר תמיד צריך את הסכמת האדם או הנשמה לתקשור כזה.

בברכה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016