אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור עם מלאכים

תקשור רגיל עם ישויות אור נקרא תקשור עם מלאכים. אנו קוראים להם "מלאכים". המילה: "ישויות" מתאימה יותר כהכללה למילים: "מדריכים רוחניים" או "מלאכים" מפני שכולם מבוססים על אנרגיות רוחניות ללא חומר. לכל מתקשר יש את החיבור לישות או כמה ישויות אור שעוזרות לו בקבלת התקשור.


הדבר החשוב ביותר הוא שהקשר בין המתקשר לעוזריו יהיה נקי, בשליטה מלאה בתהליך, ובידיעה שיש כוח עצום בהעברת מידע כלשהו לאדם לכן צריכים להיות זהירים מאוד למי מתקשרים: מיהו האדם שהגיע לפגישה – האם הוא מסוגל לקבל מידע זה? בריאותו הנפשית לשם קבלת תיקשור, והאם אנו יודעים להעביר תיקשור ללא פגיעה כלשהי באדם או בעצמנו.תקשור עם מלאכים - אורן נוטוביץ

חשוב להבין כי תקשור עם מלאכים הוא קשר – תקשורת בין עולם החומר (המתקשר- שגם בו יש נשמה רוחנית) לעולם הרוח לכן המילים: מלאכים, מדריכים, ישויות אור וכדומה רק מבלבלות כי כל דבר הקשור לעולם הרוח – לאין חומר לא יכול להיות ברור כדבר מוחשי שניתן לחוש אותו פיזית בחושינו הרגילים אלא כדבר מופשט שאין לו שם, גוף, או חומר והוא נמצא בכל מקום ובכל זמן. אי אפשר לראות מלאכים דרך עולם החומר שלנו: העיניים. ניתן לחוש, להרגיש, ובעיקר לדמיין אותם כגוף בעל חומר כלשהו, כמו הילה – קרן אור בעלת צבע או כל דבר אחר. יש סיפורים רבים על פגישות של אנשים ותקשור עם מלאכים. בתנ"ך מסופר כי אבותינו ראו מלאכים ודיברו איתם או עם האלוהים. אברהם אבינו, משה, ועוד. ההסבר לכך הוא שהם חשו, שמעו, הרגישו את ההוויה האלוהית, דבר שקרה וקורה להרבה אנשים כיום. אלוהים – ההוויה האלוהית נמצאת בכול. בחי, צומח או דומם. בכל מקום ובכל זמן כאחדות של ניגודים המשתנה כל הזמן. יש בה את כל מכלול הדברים. לא רק טוב או רע, הכל. כל דבר שקיים בקוסמוס. בחומר וברוח: כאחד שלם ומושלם המשתנה כל הזמן. לכן גם אין אמת אחת כוללת עבור כולנו. אי אפשר לגלות את האמת של כולנו גם דרך תקשור עם מלאכים כי האמת משתנה כל הזמן.

תקשור עם מלאכים: אני קורא למדריכים הרוחניים שלי: "חברים". המדריכים הם חלק ממני ואני מהם. כמו שלכל אדם בעולם יש מדריכים ושומרים רוחניים הקשורים לכל עולם הרוח של כולנו. אין הפרדה בין ישויות האור, הן נמצאות בכל מקום ובכל זמן לכן לנסות לומר שהמדריכים שלי חזקים או טובים משלך זה סתם אגו והטעיה. כולנו מחוברים לעולם הרוח דרך גופנו ונשמתנו, כמו משפחה גדולה של אור, מרגע כניסת הנשמה לגוף ועד יום מותנו וכמובן אחר כך בדרכה לאור. כולנו מתקשרים כל הזמן אך לא תמיד מודעים לכך. המעבר בין תחושה, אינטואיציה, ראיה רוחנית ותקשור הוא גדול. כשאתה מתקשר המידע שאתה מקבל או מעביר חייב להיות נכון כל הזמן. לשם כך דרושה הכנה הדרגתית של הגוף כדי שיוכל להכיל עוצמות חזקות של אנרגיה בלי להישבר.

 

                                                                                                       בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016