אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור ועתידנות

האם ניתן לדעת את העתיד? מי קובע את העתיד שלנו?
תקשור ועתידנות:

תחום הרוחניות והמיסטיקה רווי באנשים אשר חוזים את העתיד. הצורך שקיים אצל כולנו לדעת מה יקרה בעתיד מנוצל פעמים רבות ויוצר סוג של השלייה שניתן לדעת במדויק מה יקרה לנו בכל רגע נתון בחיים. יש המגדילים לעשות ומספרים על דברים שליליים שיקרו, דבר שכמובן אסור לעשות.


מידע על העתיד הוא כמו נבואה היכולה במקרים מסוימים להגשים את עצמה. תהליכים פסיכולוגיים, אמונות תפלות, חינוך, הסביבה – כולם משפיעים עלינו במודע ושלא במודע. לכן יש סיכוי מסוים שמה שיאמרו לנו יתגשם, לטוב או לרע. כשאתה מצפה למשהו אתה מגדיל את הסיכוי שהוא יתממש. אלו תגובות טבעיות ויש המנצלים זאת כאילו לטובתנו וכאילו הם יודעים את העתיד. דבר היכול להחליש אותך, לגרום לתלות, ולבזבז סתם כספים.
אין ולא היה אדם היכול לראות את העתיד במדויק. אם הייתי יכול לראות הכל אז יכולתי לדוגמה למלא כל שבוע הגרלות טוטו – לוטו או כל הימור אחר ולהיות עשיר או לחלק לסובבים אותי. זו עובדה!!! אני יכול להביא כל כך הרבה דוגמאות שעתידנות מדויקת היא שקר וסיכון.
אנשים רבים פונים לחוזי עתידות מכל סוג שהוא כדי לקבל תשובות שהם רוצים. לכן התחום הזה קיים ופורח. במקום לחזק את האדם מתוכו או לייעץ לו לקבל עזרה חיצונית כשצריך (רופאים, פסיכולוגים, תזונה נכונה וכדומה) הם יוצרים תלות בהם – כספית, גופנית, ונפשית.

תקשור ועתידנות, המשך:

את העתיד שלנו אנו קובעים בצירוף של הרבה גורמים פנימיים וחיצוניים מודעים ושלא מודעים. אני ואף אדם אחר לא יודע בדיוק מהם התהליכים הגופניים והנשמתיים היוצרים את העתיד. יש הקוראים לכך: מזל, גורל,תקשור ועתידנות - אורן נוטוביץ ייעוד, קארמה, וכדומה. מה שחשוב הוא שיש לנו ולנשמתנו בחירה חופשית בעולם זה להחליט על עצמנו מה לעשות.
עכשיו, כשאתה יודע את האמת, ודאי תוכל לפעול בדרך הנכונה ולקבל כשצריך ייעוץ אמיתי ואמין מאדם מקצועי בכל תחום ללא קבלת מידע ברור על עתידך. יש הרבה דברים הניתנים להיעשות כאן ועכשיו. הם היוצרים את עתידך. המתכון לחיים בריאים יותר הוא לחיות את הרגע הזה כמה שניתן. לשם כך הגענו לכאן וברגע שתבין זאת תוכל לממש את עצמך יותר. הפחד העמוק שלנו הוא מעצמנו. ברגע שתוכל לחוות את עצמך כאור מיוחד בעולם ולא תצמצם את עצמך כי לא נעים לך מאחרים תרגיש הרבה יותר טוב.

                                                                                                                                                                בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016