אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור והספק הבריא

תקשור והספק הבריא: במאמר זה אדון ברקע היסטורי-דתי לגבי מתקשרים בעבר הרחוק וכיום.
  כאן אעלה גם שאלות וספקות כגון:
– האם המידע המתקבל דרך תקשור נכון?
– מהו תהליך תקשור ומי מעביר אותו?
– כמו כן אחשוף את תפיסת עולמי כמתקשר לגבי תקשור והבחירה החופשית.

מהו תקשור:
תקשור הוא קשר – תקשורת בין המתקשר (עולם החומר) לעולם הרוח (מי שהמתקשר מאמין בו). יש תקשור והספק הבריא - אורן נוטוביץשקוראים ל"מקור" התקשור: אלוהים, מדריכים רוחניים, ישויות, חוצנים, ועוד. דרך הקשר הזה ניתן לקבל תשובות מהירות ומדויקות לשאלות בנושאים מגוונים: זוגיות, הבראה, שיפור איכות החיים, או כל מידע אחר שאנו זקוקים לו.

תקשור בראי ההיסטוריה
משחר ההיסטוריה האנושית האמינו בני אדם בכוחות עליונים השולטים בעולם. רק לאנשים מיוחדים היה מותר לייצור קשר עם כוחות אלו למטרות שונות: ריפוי, חיזוי עתידות, תשובות לשאלות וכדומה.
במשך ההיסטוריה, הידועה לנו יותר, הופיעו אנשים מיוחדים ששינו בתורתם את פני העולם: משה רבנו, מוסר התורה בהר סיני וממכונניה העיקריים של היהדות, יצר קשר ישיר עם אלוהים לקבלת הנחיות להדרכת עם ישראל וחובה היה לקבלם. משה העביר את המידע ישר לעם, כדבר האלוהים.
רחוק אלפי מילין, במזרח, הופיע דמות בשם: סידהרתה גאוטמה, אשר נחשב עד היום לבודהה – המואר בזמננו, אשר תקשר במשך 45 שנה למאמיניו את תורתו, הנקראת היום: "הבודהיזם", הבודהה לא דיבר כלל על אלוהים או על "מקור" השראתו.
ישו, הנחשב לפי האמונה הנוצרית כבן האלוהים, תקשר לעדתו את ששמע. ישו עצמו לא כתב חיבור כלשהו, ורוב החומר על אודותיו, מקורו מ"ספרי הבשורה" (האוונגליונים), הכלולים בברית החדשה, שנכתבו שני דורות לפחות אחרי זמן מותו המשוער ומטרתם הייתה להפיץ את האמונה הנוצרית ברחבי העולם.
שנים אח"כ, רבי שמעון בר- יוחאי, שישב עם בנו במערה בפקיעין 13 שנה, תקשר את הזוהר- הקבלה.
מוחמד, הנחשב באסלאם כנביא האחרון והחשוב ביותר מבין הנביאים, תקשר את המלאך ג'יבריל (גבריאל) והעביר את תורתו לעם. יש דוגמאות רבות, פחות ידועות אולי, לאנשים המדברים כשליחים של אלוהים, מלאכים, או מהות מסוימת.
מה נכון באמת מכל המידע (התקשורים) שהתקבל במשך אלפי שנים?
זו שאלה קשה מאוד. כל מאמין חושב כמובן שרק אדונו צודק, דבריו הם האמת היחידה וכל השאר שקר. יש החושבים שיש דמיון רב בין התקשורים ויש שלא מאמינים כלל, לשום דבר, אולי קצת למידע שמתקבל דרך ניסויים מדעיים.

תקשור כיום
היום יש אנשים רבים בכל העולם שעברו חוויות של "הארה" מסוגים שונים ומתוך החוויה הם מעבירים מידע לחברים או למאמינים. יש שסתם כך התחילו לקבל מידע, יש שלומדים לתקשר בקורסים ובסדנאות הפתוחות לקהל הרחב. באינטרנט קיים מידע עצום שהתקבל דרך מתקשרים שונים בכל מיני תחומים. רבים מהמתקשרים חושבים שהם המקור הבלעדי והנכון למידע, יש שהופכים ל"מורים רוחניים" בזכות מידע זה ועוד.
תקשור – מה האמת?
אני חושב, כמתקשר עם ניסיון רב, שהספק והבחירה החופשית הם חשובים מאוד. ברגע שאנו בוחרים מתוך תקשור, הרצאה, ספר, דברי מנהיגים, או אישים חשובים את מה שמתאים ונכון לנו ולא לוקחים כל דבר כמובן מאליו כבר מצאנו את תחילת הדרך. התקשור הוא רק חלק מהמידע שאנו יכולים לקבל. אין שום מידע כללי שהוא נכון לחלוטין לכולם. מעולם לא היה ולא יהיה אחרת אין בחירה חופשית. ברגע שהבנו זאת אנו הרבה יותר עצמאיים, כוחנו גדל, אנו מקשיבים, אבל גם מקשיבים לעצמנו. אנו הבוחרים מה לעשות בחיינו בגבולות האפשרי.

 

                                                                                                                                  בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016