אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשור – החוש השביעי

תקשור – החוש השביעי: רק אדם שבאמת רוצה להכיר ולהבין את עצמו ואת התהליכים שבונים את העולם יכול לתקשר. סתם לתקשר או ללמוד תקשור לא קיים. חקירה אמיתית דורשת זמן ואומץ וכוחות פנימיים לחוות את עצמך והעולם הסובב אותך.

זה לא תענוג גדול לחוות: כאב, פחד, חרדות, מצבי רוח משתנים וכדומה אך יש בתהליך החקירה גם רגעי אושר והרבה מידע והבנה וסליחה. גע בעצמך לאט ובסקרנות, שים לב לתחושות, לחיבור שלך עם גופך. צא לטבע, הקשב לציפורים, גע בעץ יפה, בפרחים. נשום את הטבע לתוכך, הרגש את פעימות העולם, את הרוח, את עוצמת השמש. באם המסע מתאים ומרגש אותך המשך לחקור כל דבר. שאל שאלות על עצמך, על הטבע, הבריאה… כל שאלה, ונסה לקבל תשובות. אתה יכול לכתוב שאלות במחברת ולנסות לענות עליהן בעזרתנו או דרך מי שאתה מאמין. קרא ספרות בנושא, אולי קורס לתקשור יעניין אותך. אתה יכול לפתח את חושיך לנקודה בא אתה מתחיל להרגיש ולהבין את עצמך, את עולמך. את הסיבות לדברים שקורים לך. 

זו התחלה של חקירה מתוך סקרנות לגילוי והקשבה. זו הדרך הרוחנית, זה תהליך של יצירת קשר – תקשור עם עצמך והעולם שסביבך.

לא לכל אדם מתאים לתקשר או לקבל תקשור. הדבר תלוי במוכנות פיזית ונפשית. שים לב לכך לבל תיפגע. זה נושא חשוב מאוד. לא בכל רגע בחיים נכון לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה. חשוב מאוד לשים לב לכך ואולי לפנות לאנשי מקצוע מתאימים: רופאים, פסיכולוגים, תזונאים וכדומה כדי לקבל מידע פרקטי עבורך ללא צורך להיכנס או לקבל מידע רוחני – מיסטי שאולי יבלבל אותך.

                                                                                   בהצלחה, אורן

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016