אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

האם יש אלוהים?

כל אדם בעולם שאל את עצמו לפחות פעם אחת: "האם יש אלוהים?" מה זה או מי הוא האלוהים? היכן הוא נמצא? מה הוא רוצה ממני? ועוד. בוא ננסה לברר יחד גם דרך תקשור: האם יש אלוהים?


לכל אדם יש את הקשר האישי והמיוחד עם אלוהיו ואת הפירוש האישי למושג האלוהות. רוב הדתות
בעולם מדברות על האלוהות כישות בעלת איכויות ארציות: "כי בצלם אלוהים ברא את האדם", אך האם האלוהות היא חומר או רוח?

בוא ננסה יחד לחקור את התשובה. האם יש אלוהים
אנו עושים האנשה למושג: אלוהים. כאילו הוא או היא הם בני אנוש בעלי רגשות ותחושות ומחשבות כמונו. האם זה נכון?
רגשות או מחשבות הם מעברי חומרים כימיים או אותות חשמליים מסוגים שונים בתוך הגוף אשר יוצרים תחושות פיזיות או רגשיות. האם יכול להיות שבשמיים נמצאת ישות ארצית כמונו שכועסת ורבה עם העולם בשבילנו ואומרת לנו מה לעשות או לא לעשות?
מה אתה חושב?
אם האלוהים עשוי מחומר אז הוא צריך ליפול ארצה או שהוא בשמיים מרחף ואז לא חלים עליו כוחות הכבידה של כדור הארץ!
לכל אדם יש את התשובה שלו לשאלות כבדות משקל אלו אך מהי האמת? האם יש אמת בנושא זה? אם אלוהים הוא רוח ללא חומר הנמצאת בכל מקום ובכל זמן אז ודאי אין לו רגשות ותחושות כמונו – בני האדם ולכן הוא לא יכול לכעוס עלינו או לפחד או לפגוע בנו. אם האלוהות – הבריאה היא מושג רוחני אז לא חלים עליה כל חוקי הפיזיקה והמתמטיקה של עולמנו לכן גם אין לנו כמעט יכולות להבין מושג רוחני זה כי אנו חיים בעולם של חומר. 

בעידן המודרני יש התפתחות רוחנית גדולה מאוד. הרבה מאוד אנשים חווים יותר ויותר חוויות מיסטיות – רוחניות ומתחילים לפתח יכולות תקשור או שיחה עם עולם הרוח, הנמצא בתוכנו ומחוץ לנו כאחד שלם ומושלם. היכולת לתקשר עם עולם הרוח – הנשמה או הרוח שלנו או ליצור קשר עם הבריאה יכולה להאיר לנו את דרכנו בעולם זה. מידע הוא דבר מאוד חשוב. כשאתה יודע את האמת שלך או בדרך לידיעתה – בתהליך של התפתחות רוחנית, אתה מסוגל להבין את  מושג הבריאה – האלוהות ולהבין יותר את הסיבות לאירועים שקרו או קורים לך בחיים. אתה יכול להבין ולדעת את מטרת קיומך, את הבחירות שעשתה נשמתך לעולם זה. כך אתה הרבה פחות כועס על העולם ועל עצמך או על האלוהים ועלינו. מתוך חוויות אישיות רוחניות ומהתקשורים והשיחות עם המדריכים הרוחניים שלי אני יכול לומר לך שכדאי מאוד לחקור ולגלות את האמת על האלוהות. אין כל קשר בין האלוהים של הדתות לאלוהות האמתית. האלוהות היא מעיין שופע של אור שיש בו הכול – אחדות של ניגודים. אין בו טוב או רע או שחור ולבן. זו אהבה רוחנית ללא תנאי השופעת וזורמת כמו נהר במלוא הדרו והמשפיעה ומושפעת מכל דבר הקורה בך או בקוסמוס האין סופי. אהבה ללא תנאי זו יכולה לזרום אליך באם תרצה. באם תפתח ידיך הרוחניות ותבקש כל דבר הניתן למימוש ברגע זה של חייך.
נראה לי שאנחנו מבינם עכשיו קצת יותר את מושג האלוהות!
לכל אדם יש את הדרך הנכונה לו לגילוי האמת אך החוויות הרוחנית משותפות לכולנו כי כולנו אחים ברוח ובאנו ונחזור לאותו מקום של אהבה ללא תנאי.

תקשור: האם יש אלוהים?

להלן תקשור אמיתי שהתקבל בתחום:

"אלוהים לא קיים כפי שאתם חושבים אלא זו תצורה אנרגטית של כל מה שמבטא ומתבטא בעולם. אין דבר כזה אלוהים. זה מושג יחסי אפילו חסר משמעות. כול מה שצריך לדעת הוא שיש עזרה פנימית הדוחפת את העזרה החיצונית לעשייה מכוונת בעזרת מחשבות ופעילות יום יומית הקשורות ליחסים תת מודעים בתוך נפש האדם הנוצרת כל הזמן במהות הגדולה הקיומית של כולנו. זה לא אלוהים או מושג כזה אלא התנסויות של מכלול העולם – הקוסמוס הארצי במשך אלפי שנים. אין לכך הגדרה אלא זה תהליך מורכב אך פשוט של המון מידע שיוצר כל הזמן תהפוכות נפש כאילו יש יד מכוונת אך זה לא כך. זה בליל של פעילויות ומילים הנצרבות כל הזמן בקוסמוס של כולנו ויוצרות כאילו עולם בעל משמעות אך אין זה כך. אין חיים לאחר המוות החומרי אלא זיכרונות סתם של האדם דרך הקוסמוס ולא יותר. זו האמת לאמיתה. מה לעשות איתה זה תלוי רק בכם."

                                                                אשמח לשמוע תגובות, אורן נוטוביץ

.

.

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016