אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

סיפורים מהקליניקה – תקשור אמיתי

תקשור אמיתי: התקשורים שאני מקבל ומעביר לאנשים כתשובה לשאלותיהם לעתים ארוך וממצא עד כדי כך שקשה לי להבין מאין מגיע מידע כל כך מדויק. זה לא פשוט לאנשים הפונים אלי בשאלות "כאילו" רגילות לקבל מידע מדויק על המקור לבעיה או השאלה. לדוגמה: אדם שואל אותי: "מדוע לא טוב לי בעבודה?" ומקבל תשובות, שכמובן הוא יכול להכיל, על ילדותו ועל הכאבים שהוא עובר המשפיעים בגדול על תחושת אי הנוחות בעבודה או בחייו. בעצם לא תמיד ניתנת תשובה ישירה לשאלה הקיומית של מה קורה בחיים, בזוגיות, בעבודה, חברים לעבודה וכדומה. לעתים מקור הבעיה הוא בתוכנו ושינוי פנימי או תובנה אמיתית לגבי איך אני מרגיש בחיים משפיע על כל מכלול חיי. כמובן שיש שאלות שהתשובה עליהן היא ישירה כגון: "האם הוא אוהב אותי?", "מה לעשות נכון בקשר הזוגי?" ועוד. אני כמובן משמש כמתווך בזמן התקשור ואיני יכול לצפות לאיזה כיוון המידע יתקבל: תשובה ישירה בכמה שורות או תקשור ארוך של כמה דפים. כמובן שהמידע שמתקבל תמיד ללא שיפוטיות ומלא אהבה ואור והאדם יכול להכיל אותו ברגע זה של חייו.

הנה דוגמה של תקשור שקיבלתי לאחרונה. התקשור מתקבל בכתיבה. אני מבקש את השאלות שאתה רוצה עליהן תשובה. לוקח לעצמי 10 דקות לקבלת התקשור וכשאתה חוזר אלי אני מקריא לך את התקשור, בקצב הכתיבה שלך. כך המידע נשאר אצלך ובאם צריך לענות על שאלות נוספות אני יכול לתקשר בכתיבה או ישירות אתך.

פנתה אלי איילה (שם בדוי) בכמה שאלות:

איילה עובדת בחברת כוח-אדם. לא מרוצה מהעבודה. רוצה לדעת באם להישאר בעבודה, האם לשנות מקצוע, וגם מה קורה בנושא הזוגיות, בריאות, ובכלל.

הנה התקשור כפי שהתקבל בכתיבה. המידע מתקבל במהירות לכן הכתיבה – הכתב לא כל כך ברור. אני יכול לקרוא אותו כמובן אך בצילום הוא לא תמיד ברור. איילה מאוד הופתעה מהתקשור כי הוא מכוון אותה לשינוי פנימי של ראיית הדברים הטובים בחייה בתוך הזוגיות. לא רק לריב עם בן הזוג אלא שהיא תיקח את היזומה לידיה ודרך ראיה נכונה וחיובית של הזוגיות ובכלל בחיים, לאחר ילדות קשה, היא תוכל לממש יותר את עצמה בלי וויתור על בן זוג שאוהב אותה. שניהם לא יודעים איך לקבל אהבה ובמקום לחזק אחד את השנייה רק רבים עד כדי רצון להיפרד. נכון שלא קל לשנות את הראייה על החיים ועל עצמך אחרי שנים של סבל אך זה ניתן ובברכה גדולה.

עמוד 1:

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץ

עמוד שני:

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץ

עמוד 3:

 

 

 

תקשור אמיתי - אורן נוטוביץ

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016