אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תקשורים בטלפון: מידע נוסף

תקשורים בטלפון. תקשור בטלפון הוא תקשור רגיל בדיוק כמו תקשור בזמן פגישה. אתה שואל שאלות ואני מקבל את התשובות – התקשור בשבילך. דרך תקשור זה אתה יכול לקבל כל מידע שיעזור לך להבין טוב יותר את חייך: את העובר אותך, הסיבות לדברים, ואיך ניתן לעזור או לטפל בבעיה כלשהי כך שתתחזק ותרגיש טוב יותר.


אנשים רבים שואלים: "איך אתה יכול להרגיש אותי דרך הטלפון, הרי אתה לא מכיר או רואה אותי?" המידע עליך או על כל אדם אחר בקוסמוס נמצא בכל מקום ובכל זמן, גם בתוכך. מידע זה אינו תלוי בחומר. ניתן לקבלו רק באישורך וברצונך המלא. כל קבלת מידע עליך ללא אישור היא חדירה לפרטיות שלך. מי שמנסה לעשות זאת ודאי יקבל מידע מוטעה ועלול אף להיחלש אנרגטית. באם תבין שהחלק הרוחני של כל דבר בעולם: חי, צומח, או דומם נמצא בכל מקום ובכל זמן תוכל להבין את משמעות התקשור. אין כל מגבלה לקבל כל מידע שאתה רוצה לרגע נתון זה של חייך. כמובן שהתשובות שתקבל דרך התקשור הן מידע שאתה יכול להכיל לרגע זה. התשובות הן מדויקות מאוד. יתכן שלא יספקו אותך או שתכעס כי לא קיבלת את שרצית אך אני, כמו כל מתקשר, משמש כמתווך: התשובות לא באות מעצמי. לעיתים אתה צריך לעבור דברים בחיים כדי להבין ולהיות מוכן לתשובות מדויקות יותר לכל זמן נתון. את דרך החיים שלך רק אתה עובר לכן לא בכל רגע יש את כל המידע שנראה לך שאתה זקוק ורוצה. זה החלק בו כולנו עוברים במסע ההתפתחות הגופנית והרוחנית שלנו.
תקשור בטלפון עוזר בכך שאתה לא צריך להגיע מרחוק לפגישת תקשור וכך אתה יכול לקבל במהירות ובדיוק רב את התשובות לשאלותיך וגם דרכי טיפול והמלצות להמשך הדרך. התקשור דרך הטלפון פותח את האפשרות לקבלת עזרה גם לאנשים הנמצאים בחו"ל.

                                                                                                              בהצלחה,אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016