אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

תיקשור ואהבה

תיקשור ואהבה: דרך תיקשור ניתן לקבל במהירות תשובות מדויקות בכל תחום: זוגיות, אהבה, איך למצוא את בן/בת הזוג הרצויים, בריאות, פרנסה, לימודים ועוד. התשובות יכולות לתת לך הבנה ברורה יותר מה כדאי לעשות בחיים ואיך להרגיש יותר טוב ולממש את עצמך.

מציאת אהבה אמיתית בחיים היא לא משימה קלה כי מדובר בחיבור של שני אנשים הבאים עםתיקשור ואהבה - אורן נוטוביץ מטען אישי, משפחתי, סביבתי שונה ואמונות בסיסיות על זוגיות ואהבה. אחת הדרכים הטובות כדי למצוא אהבה אמיתית היא למקד את עצמך. לקחת מחברת ולכתוב מה אתה רוצה, על מה אתה חולם. איזה בן/ בת זוג אתה רוצה. תרגיל זה טוב לכל מימוש מטרות בחיים אך אנרגיה מושכת אנרגיה מאותו סוג לכן התמקדות במטרה היא משיכת אנרגיה המעוניינת כמוך לממש אהבה. אהבה חומרית או רוחנית זה דבר דומה. שלח אל העולם את החלומות הטובים שלך כל יום ותראה שהם מתחילים להתגשם. דרך תיקשור תוכל לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בנושא אהבה וזוגיות.

תיקשור ואהבה: מהו תיקשור ומיהו מתקשר אמיתי

כשמשה עלה להר סיני ופגש את קול האלוהים אהבת השכינה ירדה עליו. מאז הוא לא היה אותו אדם אלא אור וגוף המאוחדים כאחד שלם. גופו הפך למואר ודבריו היו לדברי האלוהים – תיקשור משמיים. בני האדם לידו לא יכלו להבין כמובן את השינוי שחל בו אך לראות ראו הם את גופו הנמרץ מלא אנרגיה ושקט מוקף בסוג של הילה של אהבה. 

אדם שמתקשר חייב להיות מחובר לאנרגיה זו של אהבה וחום ללא משוא פנים. ללא אהבה אין כל ערך בתיקשור כי אתה בעצם לא מחובר למקור האור האמתי אלא "סתם" מקושר למרחבי ההארה הלא ידועים ואינך שם לב במדויק לאן אתה פונה ועם מי אתה מתקשר.

תיקשור הוא המקור לאהבה העילאית והכוונה: כשאתה בקשר עם עצמך והעולם הסובב אותך, כולל המדריכים הרוחניים שלך, אתה מוקף באהבה אין סופית. אהבה שכוללת את כל האורות שבעולם. במצב זה הכל נמצא ונמצא בכל. זה רגע האהבה האולטימטיבי, זה הדבר הנכסף בכל הדורות.

תיקשור ואהבה: תיקשור זו דרך להעביר את אהבת האלוהים – או מי שאתה מאמין כבורא העולמות. רק מתקשר אמיתי יכול להתחבר לאור רך ויפה זה ולהעביר דברי תבונה ואור לעולם. דרך תיקשור ניתן לקבל המון אהבה אמיתית שהיא הכוח המרפא החזק ביותר בעולם. כשאתה מוקף באהבה אתה אור לעצמך ולאחרים, גם בזוגיות או בכל קשר. זו הדרך לבריאות ולשמחה בחיים. גלה את עצמך! אתה יכול לקבל ולתת אהבה ללא תנאי. כל מה שצריך הוא לא להתאמץ. כך אתה יכול פשוט לבקש מה שאתה זקוק ולקבל זאת ללא תנאי. כמובן שלא כל דבר בחיים יכול להתממש אך השקט של אי העשייה, פשוט לשבת בכיסא נוח או בטבע ולתת לנו – לעולם לתת לך את כל מה שאתה רוצה זה נשמע מאוד פשוט ואכן זה כך.

באם תלמד לשחרר את עצמך מתלות במוסכמות או מחויבויות שונות תלמד שבאת לכאן כדי להינות ולחוות חיים שיש בהם הנאה וגם הרבה סבל לפעמים. דרך הסבל אנו לומדים המון, בעיקר פחות להלחם בעצמנו. יש משפט יפה שאומר: "עזור לי אלוהים לשנות את מה שניתן לשנות בחיי ובעיקר לקבל את מה שאי אפשר לשנות". החלק החשוב הוא שלא צריך להלחם בעצמנו כל הזמן. יש דברים שאי אפשר לשנות וכשאתה מבין זאת פתאום אתה נרגע. אין צורך להשקיע כל כך הרבה אנרגיה במלחמה עצמית לשינוי. כשתבין זאת יהיו לך הרבה יותר אנרגיות ושימחה בחיים.

כששני אנשים מתמלאים באהבה ואמונה אמיתית הקשר הזוגי מתחזק מאוד וכל החיים נראים אחרת. אתה מבין יותר את עצמך, כך אתה יכול להבין ולהרגיש גם אנשים אחרים ולהיות אור בעולם.

                                                                                                          בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016