אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

ראיה הוליסטית

ראיה הוליסטית. תקשור הוא חוש בסיסי שכל אדם יכול לפתחו לרגישויות גדולות בהן ניתן ממש לראות או להרגיש את מכלול האדם או כל חומר אחר בטבע ולדבר איתו – לייצור שיחה או תחושה היכולה להאיר את מקורות הבעיה או הבחירה בחיים אלו.

חוש זה מדהים ביופיו וביכולותיו לעזור לנו להבין דברים – אירועים בחיינו או טראומות שנוצרו בחלקים שונים בגוף, להקשיב להן ו"לשמוע" מה קרה, מה "הן רוצות" ואיך ניתן לעזור או לרפא אותן. ברגע שחוש זה נפתח בזמן טיפול או תקשור בטלפון יש התרגשות גדולה ופשוט נוצרת שיחה מדהימה בין אנרגיות שונות בחדר היכולות לעזור אחת לשנייה. יש הנולדים עם חוש תקשור זה אך ניתן לפתחו בהתמדה בעזרת תרגילים שונים ובעיקר על ידי הקשבה וחקירה. חקירת עצמך והסובב אותך מובילה לגילוי האמת שלך ושל העולם. כך אתה יודע – מקבל וחש מידע אמיתי.

תחושה זו וההבנה של הסיבות לאירועים שקרו או קורים בחייך יוצרת סוג של הארה פנימית ואנרגיות חזקות של בריאות, שמחה, ואושר. הידע מרגש אותך ואתה הרבה פחות פוחד מעצמך ומאיתנו – המדריכים שלך – או הבריאה האוהבים אותך מאוד. התעוררות פנימית זו משחררת אותך ממוסכמות חברתיות או ידע לא נכון הגורם לך לצער ובלבול בחיים.  אתה לומד את מהות החיים – חייך. אתה יודע מה מטרת קיומך, מהם החיים והמוות שלך ואז אתה לא פוחד ופחות כועס על עצמך והעולם. אתה משתחרר ולומד לשחרר אחרים. כולנו עוברים תהליך של התפתחות רוחנית בחיינו, כל אחד בדרך המיוחדת לו. ראייה מורחבת הוליסטית עוזרת לך להבין ולדעת לחיות את הרגע הנכסף – כאן ועכשיו כי לשם כך באנו לכאן.

טיפול הוליסטי מחייב ראיה הוליסטית רחבה של האדם בשילוב עם כלים מעשיים לחיזוק מכלול האדם בדרך הנכונה המתאימה רק לו.

                                                                                                                                                   בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016