אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

מתקשרים רוחניים

מתקשרים רוחנייםתקשור רוחני: 

הדרך לקבלת כל המידע שאתה רוצה וזקוק כתשובות לשאלותיך בכול תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות, וגם בתהליך התפתחותך הרוחנית: מהי בחירת נשמתך? מהות ומטרת קיומך, הסיבות לאירועים בחייך, הדרך לקביעת מטרות חיוביות ברורות וחיים עם משמעות ושליטה בגורלך.


מתקשרים רוחניים יכולים לקבל מידע על עולם הרוח של כולנו. איך החלק הרוחני – הנשמתי שלנו המחובר לכל הנשמות בעולם משפיע על חיינו. מהי בחירת נשמתנו לגלגול חיים אלו ואיך אנו יכולים להבין את האירועים הקורים בחיינו כך שלא נכעס על עצמנו או על אחרים ונוכל לקבל דברים בהבנה יותר מלאה – הוליסטית. מתקשרים רוחניים יכולים ללמד אותך לסלוח, קודם כל לעצמך, ואח"כ לאחרים. להבין, לקבל ולשחרר.מתקשרים רוחניים - אורן נוטוביץ
מתקשר רוחני נמצא בקשר מתמיד עם עולם הרוח: הבריאה, האלוהות, המדריכים הרוחניים, או כל מי שהוא מאמין בו. הוא מקשיב, מרגיש וחווה את העולם דרך כל החושים שלו כך שיהיה "צינור נקי" להעברת תקשור שיש בו את כל המידע לו אתה זקוק.

מתקשרים רוחניים יכולים להבין אותך בתהליך התפתחותך בחיים כי הם חווים בזמן התקשור את העולם דרכך וכך יכולים להרגיש את מה שאתה עובר ולעזור לך בייעוץ או בטיפול הטוב ביותר עבורך.
ברגע שאתה מקבל יותר מידע על עצמך והחיים אתה פחות פוחד או כועס על עצמך ועלינו – האוהבים אותך מאוד. אתה מבין יותר טוב את חייך, אתה יכול להיות יותר בריא ומאושר ולאהוב את עצמך ואותנו: השומרים, המדריכים, והחברים הרוחניים שלך ביחד עם הבריאה: האחד.

מתקשרים רוחניים: המשך :

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור המדויק והאמין ביותר עבורך.

תקשור רוחני הוא הכל.

כל הידע והמידע לו אתה זקוק להבראה ולהבנת עולמך והקורה אותך ברגע זה של חייך. כדי להיות מתקשרים רוחניים עליכם לבחור בדרך האמת היושר והכנות בחייכם. דרך של חקירה מתוך סקרנות ורצון חופשי לבדיקת כל דבר או אירוע הקורה וקבלת מידע אמיתי ומדויק בכל רגע נתון.

זו לא דרך קשה או קלה, זו בחירה אמיתית להבנה וחקר הדברים, קבלת החלטות נכונות, ועזרה לאנשים אחרים. הדרכה רוחנית תוך שמירה קפדנית על אורך חיים בריא בכל התחומים יכולה להוביל אותך לחיים שקטים ורגועים וליכולת להבין את פשר הדברים הקורים לך או לאחרים.

כשטוב לך אתה מראה ואור לכולם. ההתפתחות שלך משרתת אותך אך גם את העולם הסובב אותך. אתה יכול להיות מתקשר רוחני כאחד במשפחת מתקשרים רוחניים ולהפיץ או האור והחיוביות בעולם.

 

 

                                                                                                                 בהצלחה, אורן

 

 

קישור לדף הבלוגר שלי >>>

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016