אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

מתקשרים מומלצים

מתקשרים מומלצים או מתקשרות מומלצות :

הם אנשים הידועים כמתקשרים אמינים וישרים המשמשים כ"צינור נקי" להעברת תקשור נכון ומדויק לאורך זמן.  הם אינם זקוקים לפרטים אישים עליך לקבלת התקשור כי הם משמשים  כמתווכים בין הנשמה שלך לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול הרואה ויודע הכול.

ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום בחייך האישיים או הזוגיים. דרך תקשור אמיתי אפשר לקבל תשובות מדויקות מאוד. בדרך כלל אנשים שואלים אותי שאלות בתחומים כגון: קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות, לימודים, ייעוד בחיים ועוד. 

תקשור של מתקשרים מומלצים :

בעולם הרוח שלנו – בנשמה שלנו הנמצאת בתוכנו ומחוץ לנו והמחוברת לכול הנשמות בעולם יש את כל המידע המדויק על מה שקורה או קרה לנו בחיים ותשובות מדויקות לכל שאלה בחיינו מהמקום בו רואים הכול.  התקשור הוא היכולת לייצור קשר עם הממד הרוחני הזה ולקבל תשובות מדויקות ביותר לשאלותינו. 

תקשור הוא כמו פנס המאיר עבורך את הדרך. זו הדרך הנכונה והמומלצת עבורך כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. אתה הבוחר מה לעשות עם המידע. תקשור הוא לא ציווי אלא המלצה אמיתית לדרך הנכונה עבורך. אנו חייבים להבין שלא כל אדם, גם מתקשר מומלץ, יכול לאבחן במדויק כל דבר. יש דברים נסתרים שכנראה לעולם לא נדע.

חשוב להבין שלא כל אבחון של מתקשר ייתן מענה מספק לשאלותיך כי רוב האנשים רוצים תשובות שמתאימות לציפיות שלהם וזה לא תמיד עובד כך. יש תשובות הדורשות ממך שינוי פנימי או פנייה לטיפול מקצועי הדורש זמן כדי לקבל החלטות נכונות ולהרגיש טוב יותר. זה לא מוריד את יכולתו של המתקשר לאבחן במדויק סיבות של דברים או אירועים בחייך או קבלת מידע נכון עבורך. זה רק אומר שצריך לבדוק כל מידע שאנו מקבלים לאשורו ולהחליט מה לעשות בו.

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל את התקשור המדויק והאמין ביותר עבורך.

 

ניתן לראות סרטים וכתבות עלי: לצפייה לחץ כאן >>>

בספר שלי שעומד לצאת לאור: "תקשור – הדרך שלך להצלחה בחיים" אני מסביר במדויק על כל נושא התקשור. 

 

מתקשרים מומלצים או מתקשרות מומלצות: המשך:

אני פוגש בעבודתי כמעט כל יום אנשים שנפגעו או שקיבלו מידע מוטעה ממתקשרים אחרים – אנשים הקוראים לעצמם מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים, או מתקשרים רוחניים והם לא באמת מחוברים לתקשור אמיתי. אנשים העוסקים בעולם הרוח חייבים להיות מחוברים לאיכויות רוחניות אמתיות: לאור, לאמת, ליושר ולכנות ולבדוק ולחקור טוב את עצמם כל הזמן.

תקשור אמיתי ונכון :

אסור דרך תקשור או כל דרך של אבחון אחרת להחליש אדם, להפחיד אותו, או ליצור תלות במתקשר. סימנים אלו כבר יכולים להראות לך כי מתקשר זה אינו אמיתי וישר עם עצמו ועם אחרים. הוא יחליש אותך ואת עצמו. נכון שתחום הרוח אינו יכול להיות בעל מסגרות וחוקים כמו התחום האקדמי כי אי אפשר למדוד אותו בכלים מדעיים אך חשוב שתשים לב טוב כשאתה פונה למתקשרים מומלצים שונים. נסה לקבל המלצות ברורות ראה סרט על האדם  ושים לב לתחושותיך הפנימיות.

תקשור ועתידנות:מתקשרים מומלצים - אורן נוטוביץ
לא היה ולא קיים אדם היודע את העתיד במדויק. כל תשובה לשאלות עתידיות היא שקר. באם הייתי יכול לדעת את עתידי במדויק הייתי יכול למלא את ההגרלות השבועיות ולהיות עשיר או לחלק לאנשים אחרים. זו עובדה!!! אדם העוסק בעתידנות מדויקת עלול לפגוע בך. מידע לגבי העתיד הוא כמו נבואה היכולה להגשים את עצמה, לטוב ולרע, לכן זה כה מסוכן!

אבחון של מתקשר מומלץ או  מתקשרת מומלצת : במה הוא עוזר:
מתקשרים מומלצים יכולים לעזור לך בקבלת מידע לשאלות החשובות לך בחיים או כל מידע אחר לו אתה זקוק. כך אתה יכול להיות רגוע ובריא יותר ולקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. בעזרת תקשור אמיתי ניתן לקבל מידע על כל דבר בעולם: חי, צומח, או דומם. ניתן לראות כיוונים עתידיים אך לא את העתיד במדויק. אבחון של מתקשרים מומלצים בטלפון או בפגישה יכול להועיל לך מאוד בקבלת החלטות נכונה בכל תחום: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות ועוד.

הרבה מאוד אנשים הפונים אלי שואלים את השאלות העיקריות בנושא הזוגיות וקשר זוגי. ניתן לקבל בתחום זה תשובות שיאפשרו לך לדעת מה נכון לעשות ולמקד אותך בדרך הנכונה רק לך. יש שאלות של חיים: האם להתחתן עם אדם זה? האם הוא האדם הנכון לי? האם להיפרד? מתי לעשות זאת? ועוד. בכל יום עבודה וגם בחיים אני ניתקל בשאלות אלו.

תשובה נכונה יכולה לשנות חיים שלמים. כשאני מקבל תקשורים כאלו כמעט תמיד לאדם שמבקש תשובות לשאלות אלו יש כבר הרגשה פנימית לנכונות הדברים. הוא זקוק למיקוד, עזרה ותמיכה בהחלטותיו ולכן יש חשיבות מכריעה לנכונות התקשורים. תקשור נכון יכול לפתור הרבה מאוד בעיות בחיים, למצוא תובנות אמתיות על עצמנו ולעזור לאנשים לדעת מה לעשות בקשר עם עצמם והסביבה.

הרבה מאוד אנשים משתמשים בעזרה של מתקשרים מומלצים בטלפון לשם קבלת החלטות נכונות בחיים. תמיד יש לזכור כי אבחון של מתקשר מומלץ הוא דבר נהדר אך המידע המתקבל הוא לא ציווי. אנו הקובעים מה לעשות עם אבחון כלשהו והבחירה היא תמיד בידינו. אנו חיים בעולם של בחירה חופשית לכן אף אחד לא יכול להחליט עבורנו מה לעשות או לצפות את העתיד שלנו. רק פעולות והחלטות שלנו הבאות גם דרך הכוונה או עזרה מקצועית תלויות בנו מתוך רצון לחיים בריאים וטובים יותר.

התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. אני עוסק המוציא קבלות ורשום כעסק בחברת ישראכרט. מס' בית העסק שלי: 4761268  בשם: "אורן תקשור". ניתן לבדוק את כל הפרטים דרך ישראכרט לפני התקשור. אתה יכול לקבל ישירות לאימייל או לטלפון את הקבלה. ניתן כמובן לעשות גם העברה בנקאית לפני התקשור.

מתקשרים מומלצים אמיתיים יכולים לעזור לך בכל תחום בחייך וגם לתת לך תשובות מדויקות לשאלותיך או לעזור לך ללמוד לתקשר בעצמך.

התמורה לתקשור מדויק ואמין יכולה להיות גדולה מאוד. תוך שיחה אחת אתה יכול לקבל את כל התשובות לשאלותיך, להיות רגוע ושלם יותר, וגם לחסוך הרבה כסף. זאת לעומת אבחונים או טיפולים אחרים.

                                                                                            בהצלחה, אורן

*

*

קישור לדף :מתקשר בחיפה מתקשר בצפון  >>>

*

*

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016