אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

מדיום

מדיום – מתווך – מתקשר, הוא אדם אשר ביכולתו להיות מתווך נקי וישר בין עולם החומר לעולם הרוח. דרך קשר זה אתה יכול לקבל במדויק תשובות לשאלותיך בכול תחום ולהיות בטוח יותר בהחלטותיך. המתקשר חייב להיות אדם ישר, כנה, ובעל מודעות עצמית ורוחנית גבוהה כך שיוכל תמיד לקבל תשובות מדויקות לחלוטין לשאלותיך.

דוגמאות לשאלות הנשאלות בתקשור:

זוגיות: מה הדרך הנכונה עבורי למצוא זוגיות נכונה? האם הוא מתאים לי? האם הוא האחד עבורי? איך לשפר את הזוגיות?  האם יש סיכוי לזוגיות זו? האם הוא בוגד בי? האם להתחתן? האם להיפרד? ועוד
לימודים: מה התחום שהכי מתאים עבורי? היכן המקום הנכון ללמוד?…
פרנסה: מה העבודה המתאימה לי? האם להיות שכיר או עצמאי? האם להישאר בעבודה הנוכחית? האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר בכול המישורים? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב ורגוע יותר? ..
כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים בחיי?  במה נכון לי לבחור?  כיצד אני יכול לשפר את חיי?  ועוד.

מדיום אמיתי יכול לעזור לך בכול תחום בחייך. התשובות המתקבלות עבורך הן כמובן לא ציווי אלא אור, כמו פנס המאיר עבורך את הדרך הנכונה. דרך פעולתו של מדיום אמיתי היא חקירה אמיתית של כול דבר במטרה לגלות את האמת בחייו ולקבל הכוונה נכונה. כשאני מתקשר עבורך אני בעצם משמש כמתווך בינך לבין נשמתך המחוברת לכול הנשמות בעולם. בנשמה שלנו יש את כול המידע שאנו זקוקים לרגע זה של החיים. לכולנו יש מדריכים ושומרים רוחניים שעוזרים לנו כול הזמן האהבה ללא תנאי אך לא כול אדם מחובר למידע או לאהבה זו. זה תפקידו של מדיום אמיתי אשר בחר בדרך האמת. מדיום – מתקשר לעולם לא ישתמש בכוחו לרעה, לא יפגע בך ( גם כי אינו יכול – אסביר בהמשך), לא ישתמש במילים שיפוטיות כי תקשור אינו שיפוטי לעולם. אדם אשר פועל בניקוד לחוקים הברורים של עולם הרוח והחומר רק יפגע בעצמו והוא עלול לפגוע גם בך. לכן צריך מאוד להיזהר ולפנות אך ורק לאנשים אמינים בעלי מודעות עצמית גבוהה ויושר. זה שאדם מפורסם בתחום עדיין זה לא אומר שהוא מדיום אמיתי. נכון שיש הרבה אנשים שרלטנים ושתלטנים אשר לא מבינים דבר על אמת וכנות בתחום אך יש אנשים כאלו בכול תחום אחר בחיינו.

תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל תקשור אמיתי  ומדויק האמין ביותר עבורך.

כולנו נולדים לעולם שבו אנו כול הזמן מקבלים מידע שלעתים אינו נכון כלל. זו נקרת התניה. אנו רואים מה קורה בין הורינו, בסביבה, בחינוך ובתקשורת ומאמינים שזו האמת. אחת הבעיות שאני פוגש היא אמונה באמונות תפלות. שורשיה של האמונה יכולים להיות עמוקים מאוד וקשה מאוד לשנות אותן. יש שפונים למתקשרים או למדיומים וחושבים שהם יכולים, דרך ניסים ונפלאות, לשנות את חייהם. זו טעות המנוצלת הרבה פעמים לרעה ואתם יכולים לקבל תשובות שאתם רוצים או להפך, לעשות מעשים המנוגדים למציאות. הסברתי שלכול אדם יש שומרים ומדריכים רוחניים המחוברים לאור הגדול לכן אף אחד לא יכול לפגוע בכם באם תבינו זאת. תקשור נכון הוא מידע המשמש עבורכם אור והצעות בהם רק אתם מחליטים מה לעשות. אין מישהו שיכול להחליט או לעשות את הדברים במקומכם. כול אמונה שאדם אחר ישנה את חייכם ללא פעולה שלכם היא טעות גדולה מאוד.

מדיום אמיתי יודע זאת לכן הוא תמיד ינסה גם לעזור אך את הפעולות הנכונות בכול תחום רק אתם יכולים לעשות. רוב השאלות שאנשים שואלים אותי הן בתחום הזוגיות. ניתן לקבל מידע מדויק מאוד בתחום. מידע זה יעזור לכם להבין יותר את פשר הדברים ולקבל את החלטות הנכונות ביותר עבורכם.

 

                                                                         בהצלחה בכול, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016