אורן נוטוביץ

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך ולפתור בעיות אישיות או זוגיות דרך תקשור?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. מומלץ!!!

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

טיפול דרך תקשור

טיפול דרך תקשור: הדרך המהירה והמדויקת ביותר להבנת התהליכים העוברים עליך ומציאת הדרך הנכונה עבורך להבראה ותחושת סיפוק בחיים. התחושה שאתה לא לבד בעולם יכולה לשנות את חייך. מציאת הדרך הנכונה עבורך להבראה כללית גם דרך הבנת הייעוד הנשמתי שלך וכמובן דרך תרגילים המפתחים אותך בדרך שלך תוך ליווי מלא שלי אתך. זו התחלת הדרך ומשם אתה יכול לעשות הרבה מאוד דברים "לבד" כדי לחזק אותך. אני לא עוסק בעתידנות מדויקת, כשפים, מניפולציות אנרגטיות או בהשפעה רעה על אנשים. (ראה בהמשך). 

טיפול דרך תקשור: כשאתה פוגש מתקשר אמיתי הוא יכול ישר לחוש מה קורה לך בכל מימד במהותך. מצב זה כבר יכול לחסוך לך שנים של עבודה עם איש מקצוע שלא יכול לחוש אותך וזקוק להסברים שלך או לתרגילים מסוימים כדי להבין אותך. זה דורש זמן וכסף והרבה עבודה ולא תמיד זה נותן לך את התשובות המדויקות או הדרך הנכונה רק עבורך להבראה ומימוש עצמך. לעתים עצם ההתעסקות בפצעים גורמת להם לדמם יותר לכן חשוב מאוד לפנות לאדם המקצועי ביותר שיוכל לאבחן, כדבר ראשון, את ישותך ומשם הדרך לחיזוק והבנת הפעולות הדרושות כדי להרגיש בטוח וטוב יותר קצרות.טיפול דרך תקשור - אורן נוטוביץ

כשאדם פונה אלי והוא פתוח לאבחון אני יכול ישר לראות מה קורה לו ומה עובר או עבר עליו בחיים. מה מצבו הגופני, נפשי, רוחני ומה הדרך הנכונה עבורו להבראה או מציאת התשובות הנכונות לשאלותיו. זה לא תמיד קורה כי יש אנשים הפוחדים להיחשף, במודע או שלא במודע, ולמרות רצונם לקבל עזרה אני לא יכול לחוש אותם. זה קורה לעתים רחוקות וצריך לקבל זאת. לא כל אדם מוכן ברגע נתון של חייו לאבחון או טיפול ויש לכך הרבה סיבות.

ברגע שאתה יושב מול אדם מקצועי המבין ומרגיש אותך אתה כבר נרגע. אז אתה נפתח יותר כי כבר נוצר אמון וקשר מסוים בינינו ואתה מאפשר לעצמך ולי להרגיש יותר מה קורה בגופך ונשמתך ולנסות לחבר ביניכם שזו בעצם הייעוד של הנשמה של כולנו: לאהוב את הגוף החומרי בו הנשמה נמצאת. אלו מילים שאולי נשמעות קצת גבוהות אבל התהליך לא חייב להתממש ברגע זה. אתה בתחילת הסולם וצריך לפסוע בו בהדרגה. כל אדם בקצב המתאים רק לו.

מדהים כמה אנשים פונים אלי בשאלות לגבי זוגיות: בעיות במציאת בן/בת זוג, בעיות בזוגיות, האם להישאר או להיפרד ועוד כשהתשובות דרך תקשור די דומות: חוסר באהבה עצמית. כשאדם דואג לעצמו, שזו מטרת וייעוד כל הנשמות: לאהוב ולהתמזג בין הגוף החומרי והרוחני כאחד שלם ומושלם, הוא בריא ומאושר הרבה יותר בחייו ואינו זקוק או תלוי בדבר. באם שני בני הזוג מרגישים כך נוצרת פריחה ואהבה זוגית ענקית. באם לא תדאג קודם כל לעצמך לא יהיה לך כוח לתת לאחרים. זהו חוק קיומי, הישרדותי. כשאנו רק נותנים אנו מפתחים ציפיות ברורות לקבל. רוב האנשים שאני פוגש עייפים כבר מחיפוש אחר ה:"אחד או "האחת" שיצילו אותם מעצמם. האחד הוא המיזוג של : האב (אני), הבן (הילד הפנימי שלי) ורוח הקודש (אלוהים, הבריאה, האור או כל מה שאדם מאמין בו). שילוב זו הוא מצב של הארה הניתנת למימוש בכל רגע בחיים ואני מלמד זאת כל יום או דרך קורס התקשור או בפגישה אישית. ברגע שאתה מחבק את ילדך הפנימי ונותן לו לחבק אותך אתה מאושר. זה ייעוד הנשמה שלנו. במצב זה אנו משתחררים ויכולים להיפתח לאהבה ללא תנאי של היקום (מי שאנו מאמינים). היקום – עולם הרוח הנמצא בכל מקום והרואה הכל זקוק לנו כי "הוא" מתממש דרכנו, דרך נשמתנו וגופנו החומרי, לכן זו אהבה הדדית. זו הדרך היחידה להיות מאושר ובריא באמת וכל אדם יכול להיות במקום זה.

בדרך כלל הכלל הבסיסי ביותר הוא החיבור החומרי לאדמה, לאימא אדמה. ללא שורשים חזקים כל עץ ייפול ברוחות המשתנות בעונות השנה וודאי לא ייתן פרי בריא למאכל. כך גם אנחנו. ככל שנלמד לתפעל את ערוץ החיים שלנו כך שנהר החיים יזרום טוב יותר כך נרגיש בריאים יותר בכל המובנים. לכן תמיד מתחילים מהחיבור לעולם החומר: תרגילים פשוטים לקרקוע, מגע, זוגיות, טבע ועוד. רק לאחר שאתה מתחבר לעצמך ומתחיל להינות מהחומר שבך ולומד לקבל ללא תנאי אז אתה יכול להתקדם בסולם ולפתח יותר גם את עולם הרוח שבך כל שיהיה חיבור בין שמיים לארץ ולחלופין.

טיפול דרך תקשור: המשך

רוב האנשים שאני מכיר לא קיבלו בילדותם את האהבה והחיבוק שרצו. לכן נוצרים כעסים וחסמים אשר יוצרים את המחלות או החולשות בנו. ניתן ללמוד לקבל אהבה ללא תנאי בלי לחזור לילדות. לכן אני וכל העולם אתך. כדי לעזור לך לשחרר את הכעסים בדרכים הנכונות רק לך ולהתחיל לקבל את אותו חיבוק שאתה כה זקוק לו. ברגע שאתה מתחיל להרגיש זאת חייך משתנים ואתה יכול לקבל אהבה ללא תנאי זו בכל רגע בחייך.

 

                                                                                 בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 20.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

קורס תקשור, מתקשרים מומלצים. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016