אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

טיפול בראיה של רפואה משלימה

טיפול בראיה של רפואה משלימה הוליסטית. הרפואה המשלימה רואה באדם ישות אחת שלמה וסוברת לכן כי אי אפשר לטפל בחלק מסוים באדם ללא התייחסות מלאה לשאר החלקים כי האדם אינו נפרד מסך כל חלקיו.


גוף, נפש, ורוח – אחד הם: ההוויה. האדם חי למשך תקופת החיים שהוקצבה לו ובמסגרת חייו יש לו עברטיפול בראיה של רפואה משלימה - אורן נוטוביץ הווה ועתיד אך עברו של האדם גדול יותר מהעבר שלו במסגרת חייו. הגנטיקה של האדם מכילה כבר את כל עברו המלא של האדם מרגע היווצרות האדם הראשון על פני כדור הארץ. ככל שנביט ישירות ונראה את האדם כמכלול שלם, כאחדות שלמה של עבר, הווה ועתיד, נוכל להבין טוב יותר מה מתחולל בהווייתו של האדם.

כשאדם נפגע בחלק מסוים בגופו כל מערכות הגוף והנפש נכנסות לפעולה מידית. הגוף מעביר חומרים לשיכוך כאבים, מערכת החיסון נכנסת לפעולה, וכדומה. אין חלק שהוא נפרד ממשנהו ולכן חשוב לשים לב לכל שינוי החל בגופנו כאות של פעילות מסוימת של מערכות הגוף להתגוננות או להבראה. רק גוף ונפש בריאים יכולים לשרוד את כל תהפוכות החיים ללא פגיעה שתגרום להרס של כל המערכות לכן הגוף, הנפש והרוח "זוכרים" את הקורה אותם ונעזרים בזאת לצורך הישרדותו של הגוף – המין האנושי.

הרפואה המשלימה ההוליסטית מנסה לתת מענה לכל מכלולי ההוויה האנושית, לא רק לחלק מסוים בגוף או בנפש. כאשר אנו באים לאבחן אדם אנו לוקחים בחשבון את כל מכלולי הווייתו ומנסים לערוך אבחון  – מה היה מקור הפגיעה, בראיה רחבה של השפעת הפגיעה על כל מכלול הגוף והנפש. כאו נכנסים כמובן דרכי הפעולה של המאבחן. לכל מאבחן יש את שיטות האבחון שלו. יש שמתקשרים, יש שבודקים הילות או אנרגיות, ביואנרגיה, וכדומה. התוצאה של האבחון צריכה לתת לנו תשובות על גורמי הבעיה והשפעתם על ההוויה. לאחר שאנו מוצאים את מקורות הבעיה והשפעתם על מכלול האדם אפשר לגשת לטיפול. כמובן שיש לזכור שהרפואה המשלימה היא חלק מהמכלול של הרפואות ולכן חשוב בעת הצורך לערב גם את הרפואה הקונבנציונלית לשם אבחון מלא של הבעיה.

 

                                                                                                        בהצלחה, אורן

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016