אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

ביואנרגיה

בבסיס טכניקת הביואנרגיה עומד הרעיון שלכל דבר ביקום יש אנרגיה – שדות אנרגטיים (אורגונומיים). שדות אלו לא תלויים בחומר או בזמן, הם נמצאים בכל מקום.

דרך שיטת הביואנרגיה ניתן לחוש את הזרימה האנרגטית הקוסמית, או האישית, של אדם כשהוא יכול להימצא בכל מקום. זאת הסיבה שאפשר לאבחן אדם בעזרת ביואנרגיה דרך הטלפון, מכתב או אימייל ובכל צורה אחרת. כמובן שצריך לקבל את הסכמתו לאבחון זה. רפי רוזן פיתח שיטת אבחון – בה העפעפיים חשות את האנרגיות שאנו בודקים. אנו "קוראים" לאנרגיה שתבוא אלינו, בין שתי ידינו, ומאבחנים – בודקים אותה. זה יכול להיות: אדם, ישות, צומח או דומם. כך נוכל דרך הביואנרגיה לדעת מה מצבו של הנבדק: האם יש לו עודף או חוסר אנרגיה – שדות אנרגטיים.

אבחון באמצעות ביואנרגיה 

יכול לתת לנו תשובות כמעט לכל שאלה. ניתן לבדוק איברים גופניים, תאים, רקמות, לחץ דם, גידוליביואנרגיה - אורן נוטוביץם סרטניים וכן את המצב הרגשי: טראומות, פחדים חרדות – מתי הן קרו, גלגולים או מימדים קודמים וכדומה. כמו כן ניתן לבדוק בעזרת הביואנרגיה מה עושה לנו טוב, מה הייעוד והמטרה שלנו בחיים, איזו עבודה או זוגיות תתאים לנו, האם אנו רגישים לדבר כלשהו וכדומה. לפי הביואנרגיה, כשאדם עושה משהו שהוא טוב לו השדות האנרגטיים שלו מתחזקים – סימן לזרימה אנרגטית בריאה וכשהוא עושה משהו שלא טוב לו השדות האנרגטיים שלו נחלשים – דבר היכול לפגוע ולהחליש אותו.

סגירות אנרגטית: לפי הביואנרגיה אדם שעבר או עובר טראומות קשות בחיים, פגיעה פיזית או נפשית, חרדות, התקפי חרדה, כעסים, המצאות במקום ללא אנרגיה, או כל דבר אשר גורם לאדם טראומה – להסגר (כמו ילד שפוגעים בו אשר נסגר בתוך עצמו), השדות האנרגטיים שלו כה חלשים עד שאי אפשר לבדוק אותם בבדיקת הביואנרגיה. מצב זה מסוכן לבריאות. לפי הביואנרגיה: מחלת סרטן יכולה להתפתח רק כשהאדם נמצא במצב של סגירות אנרגטית לאורך זמן. ברגע שנהר החיים שלנו לא זורם יכולות להתפתח מחלות קשות לכן צריך לטפל ומהר ע"י השיטה ובשיטות הנכונות לשחרור הסגירות האנרגטית.

טיפול ביואנרגיה נקרא: "טיפול ביואנרגטי", כפי שיוסבר בפירוט בהמשך. טיפול בביואנרגיה הוא שילוב- מחבק של האדם עם "המשלים האנרגטי" שלו או עם "האור". כתוצאה משילוב – חיבוק זה גדלים השדות האנרגטיים של האדם וכך מתחיל תהליך הריפוי העצמי.

ניתן לטפל במגוון בעיות בעזרת ביואנרגיה כגון: טיפול בפחדים או חרדות, מתח נפשי, לחץ נפשי, חולשה, חולשה כרונית, כאבים, מחלות שונות, מחלות פסיכוסומאטיות, אי-איזון אנרגטי, ניקוי אנרגיות שליליות שנדבקו, טיפול בטראומות ופחדים משלב העוברות ועד היום, ניקוי קארמות מגלגולים או מימדים קודמים ועוד. ביואנרגיה היא שיטה קלה ללימוד ודרך מדהימה לאבחון וטיפול.

                                                                                                   בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016