אורן נוטוביץ

תקשור אמיתי: רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר עם ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

ביואנרגיה: עיסוי ושטיפה אנרגטיים

ביואנרגיה, עיסוי ושטיפה אנרגטיים: לאחר האבחון הביואנרגטי ניתן לטפל בבעיה בכמה שיטות, כפי שנאמר בדף הקודם. חיבוק ביואנרגטי הוא המהות של הטיפול, אך ניתן לטפל בדרכים נוספות: אפשר לעסות את הגוף ללא מגע על ידי העברת הידיים מעל השדות האנרגטיים בגוף.

ביואנרגיה עיסוי ושטיפה אנרגטיים

ביואנרגיה – עיסוי ושטיפה ביואנרגטיים :

אתה שוכב במיטת הטיפולים. אני מעביר את ידי מעל גופך, בדיוק בנקודות שהשדות האנרגטיים שלך עוברים, כמו עיסוי דמיוני של שדות שאינם נראים בד"כ לעין רגילה אך ניתן לחוש אותם. בצורה זו אני יכול ממש לשטוף את השדות האנרגטיים שלך ולהזרים אותם כך שיתחזקו והחסימות האנרגטיות ישטפו.

התהליך הזה יכול להימשך זמן מה עד שתרגיש שיפור משמעותי. חשוב לחזור על הטיפול מספר פעמים ולתת לך כלים להמשיך בטיפול בעצמך בבית, כמיטב יכולתך. הטיפול הזה מרגיע, מהנה, ומשפיע לטובה באופן מיידי. במקרים מסוימים תרגיש את השיפור רק מאוחר יותר. השיפור מתבטא בשינוי לטובה: גופני או נפשי. מידת השפעת הטיפול תלויה כמובן במצבך. כל אדם מגיב לטיפול הביואנרגיה באופן שונה ולכן חשוב מאוד לשים לב לכך ולעתים לשנות את דרך הטיפול לדרך טיפול אחרת.

 

שיטה זו דומה לטיפול ההילינג ללא מאמץ שפיתחתי. אתה יכול ללמוד תהליך זה בקורסים שלי וליהנות מבריאות ואושר ובאם תרצה גם תוכל לעזור לאנשים אחרים ולפתח מקצוע נכון.

יש באתר הרבה מאוד מידע על שיטות טיפול נוספות ודרכים מומלצות להבראה וחיים בריאים. נסה ותרגיש טוב יותר. יש לך הרבה מאוד כלים ועזרה לעזור לעצמך וגם לאחרים.

                                                                      בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 14.00      

תקשור, קורס תקשור,לימודי תקשור, מתקשרים מומלצים, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

. חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2016