אורן נוטוביץ

בשנים האחרונות, יותר אנשים מבינים את כוחו של תקשור

רוצה תשובות מדויקות לשאלותיך בכל תחום?

אורן נוטוביץ. מתקשר אמין, ישר ומקצועי. ניסיון של 20 שנה.

054-6649283 - 09-8986266

                    פתוח: א - ה: 8.00 עד 20.00  ו':  8.00 עד 14.00                    

תקשור

כשאתה פונה אלי לקבלת תשובות לשאלותיך דרך תקשור אני כותב את השאלות בדף ומיד מתחיל לתקשר: לקבל בכתיבה את כל המידע המדויק שאתה זקוק. בזמן התקשור אני משמש כמתווך בינך לעולם הרוח של כולנו. חשוב שתכתוב את התקשור כדי שהוא ישאר אצלך. אני לא זקוק לאף פרט אישי עליך כדי לקבל את התקשור.

אני מתקשר עם האור (הבריאה, מדריכים רוחניים..) לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. החלק הרוחני שלנו נמצא בכל מקום לכן ניתן ליצור אתו קשר, כמובן רק בהסכמתך, ולקבל את כל התשובות המדויקות שאתה רוצה. בזמן השיחה הטלפונית או בפגישה אני יכול לחוש את כל ישותך: מה אתה מרגיש, מה קרה או קורה לך בחיים ומה הסיבות לאירועים בחייך: ממש ליצור שיחה עם הגוף והנשמה שלך ולהקשיב באמת מה קורה לך. דרך התקשור תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק כעת כתשובות לשאלותיך וגם לטיפול והבראה. התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי.

דוגמאות לשאלות שנשאלות דרך תקשור:
זוגיות: האם הבן זוג שלי אוהב אותי? האם הוא מתאים לי? האם כדאי להתחתן עכשיו?
האם להיפרד? איך ומתי לעשות זאת? איך לשפר את הזוגיות? איך להפסיק את המריבות? ועוד…
לימודים: מה תחום הלימודים שהכי מתאים לי? היכן המקום הנכון ללמוד?…

פרנסה: מה העבודה הנכונה לי? האם להישאר בעבודה הנוכחית?..האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב?…
כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים בחיי? איך ללמוד תקשור? ועוד.

תקשורים ועתידנות:תקשור - אורן נוטוביץ
אין ולא היה אדם אשר יכול לחזות את העתיד במדויק. ניתן להרגיש את הפוטנציאל הקיים בך לכיוון עתידי בתחומים רבים אך זו לא עתידנות מדויקת. אנשים רבים פונים אלי בשאלות: מתי אתחתן ? כמה ילדים יהיו לי? ועוד. אף אדם לא יכול לענות לשאלות אלו במדויק. באם הוא היה יכול לדעת את העתיד הוא ודאי היה יכול לגלות את מספרי הלוטו-טוטו השבועיים או לתת לך את המידע. אם אתה פונה למתקשר, חוזה עתידות, או כל אדם אחר שעוסק בתחום העתידנות שמספר לך מה יקרה לך בדיוק בעתיד פשוט תבקש ממנו את המספרים המדויקים להגרלה. באם הוא לא יכול לתת לך הוא משקר.

סיכום: תקשור הוא הקשר הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח – המיימד שרואה ויודע הכל. בעזרתו ניתן לקבל תשובות אמינות ומדויקות שאנו זקוקים ברגע נתון בחיים. לא תמיד יש במידע המתקבל בתקשור תשובות לכל שאלה כי אנו יכולים להכיל רק מידע המתאים לנו ברגע נתון אך ניתן לקבל תשובות נכונות לשאלות ואם צריך דרכי טיפול מתאימות. התקשור הוא כמו פנס המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. חשוב לזכור שהבחירה מה לעשות עם המידע המתקבל היא תמיד שלנו.

                                                                                                                בהצלחה, אורן

קישור לדף גוגל פלוס שלי: אורן תקשור

תקשור - אורן נוטוביץ