תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

קורס תקשור

קורס תקשור – לימודי תקשור, הילינג, דמיון מודרך והרפיה עצמית

 אורן נוטוביץ -תקשור-מקצועי-300x169 קורס תקשור

ניתן להזמין קורס תקשור, סדנת תקשור, הילינג, דמיון מודרך או לימוד הרפייה עצמית בכל שבוע.

 

קורסים ולימודים: כול חודש נפתח קורס חדש.

1. קורס תקשור מומלץ לימודי תקשור למתחילים.
2. קורס תקשור מומלץ –  לימודי תקשור למתקדמים.

3. קורס הילינג –  לימוד ההילינג הטוב ביותר:  הילינג ללא מאמץ (מפורט בהמשך)

 

4. קורס או סדנה ללימוד הרפיה  והרפיה עצמית. הסבר בהמשך.

5. קורס או סדנה ללימוד דמיון מודרך. הסבר בהמשך.

הקורס הבא יפתח ב: 15.12.2017

קורס תקשור נוסף יפתח ב: 16.01.2018

מספר המקומות מוגבל: עד 10 משתתפים.

יש אפשרות ללימודי בוקר וערב.

בוקר: משעה 9.00 עד 12.00

ערב: משעה 19.00 עד 22.00

כמובן שניתן לשנות את השעות לפי צרכי המשתתפים.

לימודי תקשור: קורס תקשור מומלץ: לימוד הטכניקות החדשות ביותר לתקשור

כל אדם יכול לתקשר. כדי להצליח לתקשר בדרך שלך דרוש מדריך אמיתי המתאים לך היכול לכוון אותך בדרך הישרה והאמתית להתפתחות רוחנית גופנית נכונה המותאמת לכישוריך. רק לאנשים עם בעיות נפשיות קשות אסור  ללמוד או לקבל תקשור כי זה יכול לפגוע באיזון הנפשי שלהם.


לימודי תקשור – קורס תקשור:

מטרת הקורס לתת לך כלים מיוחדים לפיתוח רגישות לעצמך ולעולם הסובב אותך כך שתוכל להפעיל את מרכזי הקליטה הרדומים בגופך לחישת אנרגיה, הקשבה, להתחזקות כללית, ולהתפתחות רוחנית אמינה וישרה בקצב המתאים לך. כך תוכל להפעיל את חוש התקשור בדרך נכונה ובריאה. כמובן בליווי צמוד שלי.

חוש זה מתפתח מתוך ניסיון ולמידה והתמדה רצינית עד לרכישת היכולת התמידית לקלוט מידע מהמקור: אלוהים, הבריאה, הנשמה שלך, או כל מי שאתה מאמין בו ולהיות "צינור נקי" להעברת מידע זה כתשובות לשאלות שנשאלות או כהדרכה עצמית.

חשוב לדעת: לימוד תקשור דורש זמן, התמדה וסבלנות. פיתוח וטיפוח קפדניים של חיי החשיבה, ההקשבה והרגש שלך מפתחים איברי חישה ופעולה עילאיים. אין אפשרות לתקשר מידית כי הגוף חייב לחזק עצמו לדרגה של יכולות ורגישות לתקשור.

כמו שעץ עם שורשים חלשים לא יכול לפתח גזע חזק וענפים חזקים ובריאים כך האדם חייב לפתח שורשים והגנות כדי להתחבר ולהכיל מידע רוחני בעל אנרגיות חזקות. חייבים להיות מחוברים חזק לקרקע – למציאות – לגוף – לחיים עצמם ורק אז אפשר להתחיל לפתח את  מרכזי הקליטה העילאיים וללמוד תקשור.

הפרי של העץ הוא בעצם היכולת לתקשר בדרך בריאה ולשמש כמתווך בין עולם החומר והרוח בלי להיפגע או להיחלש אלא דווקא להתחזק מתהליך זה.

לימודי תקשור :

החיבור לקרקע דורש האזנה והקשבה לאנשים אחרים ולטבע בשקט פנימי עמוק הנלמד בקורס. דבר זה מפתח "אוזן פנימית" המתפתחת לחוש שמיעה חדש – קליטה פנימית, הקשבה לעולם הרוח ולקולות הפנימיים והחיצוניים. המטרה היא לעורר בסבלנות ובהתמדה את החושים הרדומים בכל אדם לכדי חושים פעילים. חשוב לשמור על התקדמות בתהליך בהרבה סבלנות אחרת יש עזיבה של התהליך כי לא תמיד מה שאנו רוצים שיקרה עכשיו מתממש. לשם כך צריך הרבה סבלנות והתמדה כי לכל אדם יש את קצב ההתפתחות הרוחנית – נפשית – גופנית שלו. ממש כמו בחדר כושר. בפיתוח כושר גופני. מילת המפתח בלימוד תקשור היא: סבלנות.

 
לא כל אחד יכול ללמוד או לקבל תקשור ברגע נתון של חייו לכן אני בודק כל אדם המעוניין ללמוד תקשור באם הוא יכול ללמוד, מה הדרך הנכונה לו ללימוד, ובאם כן אני נמצא איתו לאורך כל הדרך, בעיקר כדי לחזק ולשמור עליו באהבה ובאור וללא כל שיפוטיות.

לימוד תקשור נכון תמיד מתחיל בחיבור לגוף ולאדמה. אלו השורשים שלנו שמחזיקים ומקבלים אהבה מאימא אדמה. מזון בריא, פעילות ספורטיבית, מדיטציות מתאימות, תרגילי הרפייה ודמיון מודרך. יציאה לטבע ומגע והקשבה לעצמנו ולטבע הסובב אותנו. דרך הקשבה נכונה לטבע הסובב אותנו  ולימוד שליטה הדרגתית במחשבות אנו יכולים לפתח את חוש התקשור שהוא בעצם סוג של פתיחות ללא מאמץ לאנרגיות שסביבנו ובתוכנו.

ברגע שאתה לומד להקשיב למה שקורה לך ולסביבתך החושים הרוחניים שלך מתפתחים בקצב המתאים לך. עולם החלימה שלך משתנה. כך ניתן לפתח דרך חיים של יושר וכנות ואמונה בעוצמות שמסביבך: האלוהות, הבריאה, יופי הטבע והאדם ועוד.                           אורן נוטוביץ order_hez1 קורס תקשור

לקבלת מדריך חינמי ללימוד תקשור מקצועי בארבעה צעדים לחץ כאן! מדריך חינמי.

המדריך ייתן לך כלים מעשיים ועכשוויים ללימוד תקשור עצמי ולפיתוח החושים העילאיים ליצירת קשר עם עולם הרוח ולבריאות גופנית רוחנית נכונה.

לימודי תקשור – קורס תקשור מומלץ: המשך

כשאתה מרגיש בטוח בדרכך ומאמין במורה שלך אתה יכול להתחיל לתקשר עם סביבתך. להקשיב מתוך סקרנות ולהתחיל לקבל תשובות לשאלות דרך כתיבה או דיבור.  זה הרגע בו תוכל לנסות לתקשר ולקבל תשובות גם לאחרים. הדבר החשוב הוא להתחיל בקצב שלך ולהתאמן כל יום עד שתוכל להיות "צינור נקי" לקבלת והעברת תקשורים מדויקים.

חשוב מאוד לשים לב להבדלים בין חלימה בהקיץ, הזיה ואמונות תפלות אשר יכולים להוליך אותך שולל. אלו האויבים המסוכנים ביותר בדרך להכרת העולמות העליונים. חשוב שתפתח אמונה ואמון בעצמך, להיפטר מדעות קדומות וכך תמצא את הדרך והחוקים הנכונים לתקשור שהם גם חוקים אוניברסליים של כל מאבחן או איש טיפול:

1. לעולם לא לקבל מידע ללא אישור המבקש – לא לחדור לפרטיותו של אדם או נשמה. אתה חייב להתגבר על הסקרנות הטבעית שלך לדעת מידע על אחרים ללא אישורם. אתה ודאי תקבל מידע מוטעה והתהליך יכול להחליש אותך.

2. להיות תמיד ישר וכנה ולפתח אמינות – לעולם לא לפגוע או להחליש אדם דרך התקשור או הטיפול. לא לפתח שליטה וכוחנות או תלות של המטופל בך, להפך, עליך לתת לו את כל הכלים הנכונים כך שיוכל להמשיך בדרכו עם ביטחון ועוצמה בעצמו. לשחרר אותו מכל תלות בך. המידע המתקבל בתקשור הוא כמו אור: פנס לדרך הנכונה אך רק אנו קובעים מה לעשות ען מידע זה. אנו חיים בעולם של בחירה חופשית לכן אי אפשר לחייב אף אחד לעשות מה שאנו חושבים שנכון עבורו, זו שתלטנות. האדם הוא המחליט הבלעדי על חייו.

3. אין כל קשר בין תקשור לעתידנות. לא היה ולא קיים אדם היודע את העתיד במדויק. כל הבטחה או מידע מדויק על העתיד הוא שקר. את עתידנו אנו קובעים ביחד עם הרבה גורמים קארמטיים ותת מודעים מתוך בחירה של נשמתנו.

4. כמובן שחשוב להמשיך ולהתפתח ובעיקר לחזק את גופנו כך שיוכל לעמוד בשתף המידע והאנרגיות המתקבלות וללמוד לקבל ולתת ובעיקר להיות משוחרר. ברגע שיש לך יותר מידע אתה בטוח יותר ופחות פוחד ומחובר למדריכים הרוחניים שלך ולעולם האור המלא באהבה ללא תנאי.

תנאים ללימוד תקשור נכון:

1. שיפור הבריאות הגופנית – נפשית – רוחנית.

2. להרגיש חלק מהעולם. כל הנשמות בעולם מחוברות יחדיו ולאור הגדול.

3. להיטיב עם עצמי כדי להיטיב עם אחרים. זה הייעוד של הנשמה.

4. אל תסתכל על הקנקן אלא על מה שיש בתוכו. לא החיצוניות היא החשובה אלא הפנימיות.

5. התמדה בהחלטות שאתה מקבל.

6. רגש של הודיה. ענווה וצניעות.

7. התייחסות אל החיים כדבר שלא מובן מאליו.

8. בנייה: בניית בריאות ואיזון נפשי כדי לפתח את החושים הרדומים העילאיים.

כל התנאים האלו לא חייבים להתממש ישירות. הם יוצרים מצב בו נהר החיים זורם.

 

לימודי תקשור – קורס תקשור מומלץ – למתחילים ומתקדמים:

החלק הראשון בלימוד תקשור ייתן לך את כל הכלים הנכונים לקורס תקשור מקצועי בו אתה יכול להתקדם לשלבים הבאים של ההתפתחות הרוחנית שלך ופיתוח חוש התקשור. כל המידע ההתחלתי של לימוד תקשור נמצא בדף: "לימוד תקשור" הנמצא למעלה.

לימוד תפעול מקצועי של תקשור, כלים להתמקצעות, דרכי קידום אישי, פרסומי, או בבניית אתר בתחום. חיזוק והדרכה בדרך הרוחנית שלך, תקשור רוחני, חיזוק הקשר עם המדריכים הרוחניים שלך ועם הבריאה – האלוהות. כלים ומידע לדרך והבנת מטרת קיומך, הסיבות לאירועים שקרו או קורים לך בחייך, גילוי בחירת נשמתך לגלגול חיים זה ומטרתה. מהות החיים. הדרך לקבלת כל המידע לו אתה זקוק דרך תקשור ועוד.

לאחר שהתחלת לתקשר ודאי תהית מה פשר הדברים. מה האמת ואם יש אמת בחייך. האם התקשורים שלך נכונים ואיך ניתן לחזק את הקשר עם המדריכים הרוחניים שלך או כל מי שאתה בקשר איתו להעברת המידע תקשור.

הדרך היחידה להתפתחות בנושא התקשור היא: חקירה מתוך סקרנות ורצון חופשי. לבדוק ולחקור כל דבר כל הזמן. באם אתה באמת רוצה לדעת הכל – את כל שניתן לדעת לרגע נתון זה של חייך עליך לחקור את עצמך והסובב אותך. לבדוק כל שביב של תחושה: פחדים מהעבר וההווה, זיכרונות ילדות, חלומות בלילה, שאיפות, אמונות…כל דבר. רק דרך החקירה תוכל למצוא את האמת שלך ואולי גם את האמת המשתנה בכל רגע של העולם.

אתה יודע! תקשור זה לא משחק וודאי כבר שמת לב לכך. יש שקראו לך שרלטן ויש שכועסים עליך. אולי אפילו אתה לא משלים עם העובדה שאין לך תשובות מידיות לכל שאלה ואתה שואף בכל כוחותיך להרגיש יותר, לשמוח, להאמין בעצמך ובעולם שאתה עושה מה שנכון לך. בכל שלב בחייך ניסית להיות כנה וישר עם עצמך, למרות הסבל ואי האכפתיות של העולם (כאילו). אולי אתה לא מרגיש מספיק חכם כדי לענות על שאלות של עצמך או אחרים או שכולם רוצים שתעזור ולעתים אין לך תשובה.

כל המידע עלי לחץ כאן>> אודותי >>

קורס הילינג – לימוד הילינג

הילינג – הכוונת אנרגיית ריפוי היא שיטה הקיימת כבר אלפי שנים. בתרבויות קדומות וגם כיום המכשף או ה"שאמן" היה האיש הבכיר והמוכר להכוונת אנרגיות ריפוי. עצם היותו אדם מיוחד כבר השפיעה על מטופליו בעזרה נכונה כי כמובן אמונה באדם מקצועי כבר משפרת את  זרימת האנרגיות בגופנו. לאמונה יש הרבה מאוד כוח לטוב או לרע ואנו רואים זאת כיום בעולם.

לימוד הילינג אמיתי הוא היכולת לשמש כמתווך בין עולם החומר והרוח, כמו בתקשור, כשאתה מחובר למקור – למה שאתה מאמין בו(אלוהים הבריאה כוחות הטבע או כל דבר אחר) אתה יכול לבקש קבלת אנרגיה של אור ואהבה לעצמך ולעולם וכך אתה מתחזק וגם אתה יכול לעזור לאנשים אחרים. אני פיתחתי שיטת הילינג מיוחדת : "הילינג ללא מאמץ" בה אנחנו לא עושים דבר. פשוט יושבים ליד המטופל, מבקשים ממי שאנו מאמינים שייתן לאדם את כול מה שהוא זקוק לרגע זה של חייו ולא עושים דבר. פשוט אני רואה את האור עובר בגופו של המטופל ונותן לו את כול מה שהוא זקוק.

בשיטת טיפול מיוחדת זו גם אני כמטפל מקבל הרבה אנרגיה כך ששנינו נהנים ומתחזקים מהטיפול. אני מבקש מגופי שייתן לי אות מסוים, כמו מצמוץ בעיניים או כול אות אחר בסיום הטיפול, מבקש מהלקוח שיקום לאט. בדרך כלל התגובות לטיפול זה נהדרות. 

כמובן שהילינג לא מטפל בכול דבר וחשוב לשים לב לכך. יש מצבים שחשוב להפנות את האדם לבדיקה רפואית כדי שלא נעשה טעויות או ניקח על עצמינו בעיה שרק הרפואה הרגילה יכולה לטפל בה.

                                                                                                            בהצלחה, אורן

סדנאות או קורסים לדמיון מודרך והרפיה עצמית:

ניתן להזמין לסופי שבוע או בכל יום סדנאות מדהימות בהן נעבוד על חיזוק גופני, נפשי רוחני למען בריאות נכונה ויכולת ללימוד תרגילים המשפרים את בריאותנו. כמובן שדרך לימוד זו תעזור לך להתחזק בכל תחום ובאם תרצה גם לעזור לאחרים או ללמוד להיות מטפל מקצועי.
קורס תקשור: להרשמה ותאום: 04-8232373  או: 054-6649283

אורן נוטוביץ unnamed קורס תקשור

 

יצירת קשר>>>> צור קשר

 

קישור לדף הפייסבוק שלי>> דף הפייסבוק>>

  בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017