תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

תקשור

תקשור מדויק, אמין ומקצועי :

דרך תקשור אמין ומקצועי תקבל ממני מענה מהיר ומדויק לשאלותיך. כך תוכל להבין ולפתור בעיות אישיות או זוגיות בכל תחום ולהרגיש שלם ובטוח יותר בהחלטותיך.

דוגמאות לשאלות הנשאלות בתקשור:

זוגיות: האם הוא אוהב אותי? האם הוא מתאים לי? האם כדאי להתחתן עכשיו? האם להיפרד? איך ומתי לעשות זאת? איך לשפר את הזוגיות? איך להפסיק את המריבות? ועוד…
לימודים: מה תחום הלימודים שהכי מתאים לי?…
פרנסה: מה תחום העבודה הנכונה לי? האם להישאר בעבודה הנוכחית? האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב ורגוע יותר? …
כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים בחיי? מה משמעות החיים שלי? כיצד אני יכול לשפר את חיי? איך ללמוד תקשור מקצועי? ועוד.

תקשור אמיתי – מהי הדרך הנכונה :

אני מתקשר – יוצר תקשורת בעזרת החושים הרוחניים שפיתחתי עם האור (הבריאה, מדריכים רוחניים, הנשמה שלך) לכן איני זקוק למידע אישי עליך: שם, תאריך לידה, או כל מידע אחר. החלק הרוחני שלנו נמצא בכל מקום לכן ניתן ליצור אתו קשר, כמובן רק בהסכמתך, ולקבל את כל התשובות המדויקות שאתה רוצה לרגע נתון זה של חייך.

בזמן השיחה הטלפונית או בפגישה אני יכול לחוש את כל ישותך: מה אתה מרגיש, מה קרה או קורה לך בחיים ומה הסיבות לאירועים בחייך: ממש ליצור שיחה עם הגוף והנשמה שלך ולהקשיב באמת מה קורה לך. דרך התקשור תוכל לקבל את כל המידע שאתה זקוק כעת כתשובות לשאלותיך וגם לטיפול והבראה. התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. בית עסק הרשום בישראכרט: מס' 4761268 בשם: "אורן תקשור".

התקשור עזר ועוזר לי ולאנשים אחרים להאיר את הדרך הנכונה ולקבל תשובות והכוונה מדויקת בעיקר במה לעשות נכון בכל תחום בחיים. הכוונה נכונה זו יוצרת ביטחון ותחושת רוגע ושלמות עם ההחלטות שלך. זה מטרת התקשור. רוב האנשים הפונים אלי שואלים שאלות בתחום הזוגיות ואחר כך גם בתחומים אחרים.

בספר שלי: "תקשור – המפתח שלך להצלחה בחיים" אני מסביר במדויק על כל נושא התקשור.

תקשור ועתידנות:
אין ולא היה אדם אשר יכול לחזות את העתיד במדויק. ניתן להרגיש את הפוטנציאל הקיים בך לכיוון עתידי בתחומים רבים אך זו לא עתידנות מדויקת. אנשים רבים פונים אלי בשאלות: מתי אתחתן ? כמה ילדים יהיו לי? ועוד. אף אדם לא יכול לענות לשאלות אלו במדויק. באם הוא היה יכול לדעת את העתיד הוא ודאי היה יכול לגלות את מספרי הלוטו-טוטו השבועיים או לתת לך את המידע. אם אתה פונה למתקשר, חוזה עתידות, או כל אדם אחר שעוסק בתחום העתידנות שמספר לך מה יקרה לך בדיוק בעתיד פשוט תבקש ממנו את המספרים המדויקים להגרלה. באם הוא לא יכול לתת לך הוא משקר.

מהו תקשור אמין ומדויק: סיכום:

תקשור הוא הקשר הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח – המיימד שרואה ויודע הכל. בעזרתו ניתן לקבל תשובות אמינות ומדויקות שאנו זקוקים ברגע נתון בחיים. לא תמיד יש במידע המתקבל בתקשור תשובות לכל שאלה כי אנו יכולים להכיל רק מידע המתאים לנו ברגע נתון אך ניתן לקבל תשובות נכונות לשאלות ואם צריך דרכי טיפול מתאימות.

התקשור הוא כמו פנס המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. חשוב לזכור שהבחירה מה לעשות עם המידע המתקבל היא תמיד שלנו. אנו חיים בעולם של בחירה חופשית, במודע ושלא במודע, לכן כל החלטה תלויה בפעולות שנעשה. אף אחד לא יכול לעשות את הפעולות במקומנו. באם נבין זאת נוכל לשחרר את הכעס ולעשות דברים טובים עבורנו כי זה הייעוד של נשמתנו: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה. ברגע שהתהליך נוצר ויש לנו רצון ואנרגיה אנו יכולים עזור גם לאנשים אחרים.

שפע הוא: שחרור פנימי עמוק. 

                                                                                                                            אורן נוטוביץ -חדשה-לאתר-252x300 תקשור בלוג תקשור  תקשורים תקשור נכון תקשור מקצועי תקשור וטיפול תקשור בתל אביב תקשור בריאותי בטלפון תקשור במרכז תקשור אמיתי תקשור 2015 תקשור תיקשור וטיפול תיקשור מהו תקשור אורן נטוביץ אורן מתקשר

 

     קרא עוד על תקשור במאקו >>>  בית ספר לתקשור <<   

                                                                       בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017