תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תקשור עם חוצנים

תקשור עם חוצנים במהותו  או כל תקשור אחר  יכול להתבצע עם כל דבר: חי, צומח, דומם, נשמות, חוצנים וכדומה.
המידע המתקבל דרך תקשור אינו מוגבל לתחום מסוים. ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום ולקבל תשובה מדויקת.תקשור עם חוצנים אינו מוגבל במושג: "חוצן". לכל אדם יש את הפרוש שלו למילה זו ולכן אין הגבלה לשאלה כלשהי. זה בדיוק כמו תקשור רגיל. באם אתה מתכוון לחוצנים כישויות העשויות מחומר – כמונו בני האדם אז יש בעיה כי אני לא נתקלתי מעולם בחוצן מסוג זה.אורן נוטוביץ 2-1693798_low1-300x203 תקשור עם חוצנים בלוג תקשור
לפי מיטב ידיעתי לא קיימים במרחב האין סופי ישויות העשויות מחומר, כמונו, אך אתה כמובן תחליט במה להאמין או לא. תקשור עם חוצנים – ישויות אור ללא חומר הוא אבן דרך במהות התקשור מכוון שיש סימטריה רבה בין המחשבה על תקשור והעולם החיצון כמשהו שהוא לא ברור, כאילו בא מהעולם החיצון. יש בזה הרבה אמת בבואנו להסביר מהו תקשור אך במציאות האמיתית אין הבדל בין העולם הפיזי לעולם החיצוני.

הכל אחד יחיד ומושלם וככל שנבין זאת נוכל לקבל בהבנה את התשובות. המידע המתקבל דרך תקשור או חוויות אישיות חזקות מתקבל ברוח שקטה ובביטחון ללא פחד או מורא משום דבר כי האמת היא שאף אחד לא רוצה לעשות לנו בכוונה משהו רע. את זה תגלה בהמשך התפתחותך הרוחנית. כל מה שקורה לנו בעולמנו האישי קורה למען התפתחותנו הרוחנית בעולם זה ובעיקר כדי שהנשמה תאהב את הגוף החומרי שלה. זה הייעוד האמיתי של הנשמה. לאהוב ללא תנאי את הגוף בו היא נמצאת: אנחנו. אנחנו הנשמה והחומר בעולם זה כאחד שלם ומושלם. ברגע שנגיע להבנה ותחושה זו עשינו את תפקידנו.

תיקשור עם חוצנים – ישויות אור – מדריכים רוחניים – שומרי סף וכדומה זו הדרך לפתח קשר הדוק וחזק בין העולמות של החומר והרוח שבך ומחוץ לך. ככל שתתקשר תוכל להיות בטוח יותר כי תדע ותחווה מצבים של הארה – קשר בינך לבין האור – הבריאה ועצמך. אתה מבין? אין הבדל מבחינת הרוח או הנשמה בין עולם החומר לעולם הרוח. זה רק אנו – החיים בעולם החומר חושבים שיש גבולות ברורים.
נכון שקשה להבין זאת אך אם תתחיל לחקור ולפתח מודעות עצמית לך ולסובב אותך תדע בדיוק מהי האמת שלך. זו הדרך לבריאות ולשמחה ויצירת משמעות בחיים שלך.

 

בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017