תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תקשור ועתידנות

תקשור ועתידנותהאם ניתן לדעת את העתיד? מי קובע את העתיד שלנו?

תחום הרוחניות והמיסטיקה רווי באנשים אשר חוזים את העתיד. הצורך שקיים אצל כולנו לדעת מה יקרה בעתיד מנוצל פעמים רבות ויוצר סוג של השלייה שניתן לדעת במדויק מה יקרה לנו בכל רגע נתון בחיים. יש המגדילים לעשות ומספרים על דברים שליליים שיקרו, דבר שכמובן אסור לעשות.


מידע על העתיד הוא כמו נבואה היכולה במקרים מסוימים להגשים את עצמה. תהליכים פסיכולוגיים, אמונות תפלות, חינוך, הסביבה – כולם משפיעים עלינו במודע ושלא במודע. לכן יש סיכוי מסוים שמה שיאמרו לנו יתגשם, לטוב או לרע. כשאתה מצפה למשהו אתה מגדיל את הסיכוי שהוא יתממש. אלו תגובות טבעיות ויש המנצלים זאת כאילו לטובתנו וכאילו הם יודעים את העתיד. דבר היכול להחליש אותך, לגרום לתלות, ולבזבז סתם כספים.                                             
אין ולא היה אדם היכול לראות את העתיד במדויק. אם הייתי יכול לראות הכל אז יכולתי לדוגמה למלא כל שבוע הגרלות טוטו – לוטו או כל הימור אחר ולהיות עשיר או לחלק לסובבים אותי. זו עובדה!!!

אורן נוטוביץ 1423627277-300x225 תקשור ועתידנות בלוג תקשור  תקשור ועתידנות עתידנות מה יהיה בעתיד שלי ידיעת העתיד חיזוי עתידות העתיד שלי האם ניתן לדעת את העתיד האם אפשר לדעת את העתיד   אני יכול להביא כל כך הרבה דוגמאות שעתידנות מדויקת היא שקר וסיכון. 
אנשים רבים פונים לחוזי עתידות מכל סוג שהוא כדי לקבל תשובות שהם רוצים. לכן התחום הזה קיים ופורח. במקום לחזק את האדם מתוכו או לייעץ לו לקבל עזרה חיצונית כשצריך (רופאים, פסיכולוגים, תזונה נכונה וכדומה) הם יוצרים תלות בהם – כספית, גופנית, ונפשית.

 

תקשור ועתידנות, המשך:

 

את העתיד שלנו אנו קובעים בצירוף של הרבה גורמים פנימיים וחיצוניים מודעים ושלא מודעים. אני ואף אדם אחר לא יודע בדיוק מהם התהליכים הגופניים והנשמתיים היוצרים את העתיד. יש הקוראים לכך: מזל, גורל, ייעוד, קארמה, וכדומה. מה שחשוב הוא שיש לנו ולנשמתנו בחירה חופשית בעולם זה להחליט על עצמנו מה לעשות.
עכשיו, כשאתה יודע את האמת, ודאי תוכל לפעול בדרך הנכונה ולקבל כשצריך ייעוץ אמיתי ואמין מאדם מקצועי בכל תחום ללא קבלת מידע ברור על עתידך. יש הרבה דברים הניתנים להיעשות כאן ועכשיו. הם היוצרים את עתידך. המתכון לחיים בריאים יותר הוא לחיות את הרגע הזה כמה שניתן. לשם כך הגענו לכאן וברגע שתבין זאת תוכל לממש את עצמך יותר. הפחד העמוק שלנו הוא מעצמנו. ברגע שתוכל לחוות את עצמך כאור מיוחד בעולם ולא תצמצם את עצמך כי לא נעים לך מאחרים תרגיש הרבה יותר טוב.

 

קישור לדף הפייסבוק שלי >> תקשור והתפתחות רוחנית >>

                                                                                                                                                                                                                                                                                          בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017