תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תקשור ומשמעות החיים

תקשור ומשמעות החיים: מהי מטרת קיומנו? האם יש לנו בחירה חופשית?

לכל אדם יש אבא ואימא. ברגע מיוחד בחיים ההורים שלנו קיימו יחסי מין. אבא הגיע לאורגזמה ופלט זרעים לתוך אימא. הזרע פגש ביצית מוכנה, חדר אליה ונוצרה הפריה – התא הראשון שהוא אתה. ברגע הזה נוצרים חיים ראשוניים ומתפתחת נשמה חדשה בעולם.

אחרי תשעה חודשים תיוולד. זה יומך הראשון לבד כשאתה נושם את נשימתך הראשונה. זהו תאריך לידתך. ברגע זה הדבר הראשון שתעשה הוא לנשום, לאכול ולשתות. זו ההישרדות שלך.

כשאתה מגיע לעולם כבר אתה נכנס למערכת די מסודרת של חיים. יש כמה עובדות בחייך שאין לך שליטה עליהן: ידוע שבממוצע אדם חי כ 80 שנה. אחר כך תמות, כמו כל בני האדם. שליש מחייך יוקדש לשינה, בערך 27 שנה תישן לכן כבר אתה יודע שיהיו לך כ 53 שנות עיירות. מה תעשה בחיים אלו?

ראשית: בשש שנים הראשונות תהיה בגן. לאחר מכן עוד שש שנים בבית ספר יסודי. אתה כבר מתחיל להיות בוגר. אחר כך שש שנים נוספות תהיה בחטיבה ובתיכון. כבר עברו 18 שנה. לאחר מכן תלך לשלוש שנים לצבא או לשירות לאומי. כעת אתה בן 20-21. אתה חופשי להתחיל לעשות מה שאתה רוצה. אולי תעבור לגור מחוץ לבית, תיסע לחו"ל לטיול או תתחיל בלימודים אקדמיים. זה הזמן להתחתן ולהקים משפחה ולהכיר חברים חדשים.

אחר כך תתחיל לעבוד כמו כולם כשכיר או עצמאי ובגיל 62 – 67 תצא לפנסיה. בדרך, כמו כולנו, ודאי תרגיש לא מסופק מחייך, תכעס על עצמך והעולם ויהיו לך הרבה מחשבות ושאלות שחלקן יתסכלו אותך כי תרגיש שאתה לא מושלם, זקוק לשינוי, למגע, ואולי לא מקבל את מה שאתה רוצה ותתחיל להלחם בעצמך. תלך לטיפול פסיכולוגי או תרופתי בתקווה שכל הבעיות יפתרו.

בגיל זה ודאי כבר תהיה סבא. יהיו לך נכדים. באם הצלחת לעבור את חייך ללא מחלות קשות, תאונות או מלחמות, בעוד כ 20 שנה בערך תמות. זה מה שעברו ועוברים בהכללה כל האנשים בעולם.

מה מטרת החיים האלו באם מיום היווצרות האדם הראשון כולנו עוברים את אותו התהליך? האם אתה מרגיש שאנחנו מתקדמים: יותר חכמים, בריאים, מסופקים, מוארים. לשם מה צריך לעבור כל כך הרבה גלגולים? האם למדנו משהו חדש? האם האדם היום טוב יותר מהאדם הראשון שנוצר? מאדם וחווה, אברהם אבינו, משה, ועוד. האם הם חיו חיים טובים משלנו? הרי לא היה להם מבחינה טכנולוגית – בריאותית דבר הדומה למה שיש לנו! האם אתה חכם יותר מהם? האם יש לך בחירה חופשית?

כל הזמן מספרים לנו שיש שינוי בעולם. כוחות האור נלחמים בחושך ויגיע רגע בו יהיה שינוי משמעותי ויהיה הרבה יותר טוב לכן אנו צריכים לעבוד כל הזמן על עצמנו ולהיות טובים וערים יותר, לשחרר את עצמנו מהמלחמות הפנימיות והחיצוניות ולעזור לעולם שלא יכחד כי באמת כל העולם נמצא במצב מאוד קשה. הטבע נפגע, זיהום אוויר קשה, חומרים מסוכנים לבריאות ועוד. אולי בכלל אנו על סף היכחדות וזה מלחיץ מאוד את כולנו.

אני יודע שלכל דבר בעולם: חי, צומח ודומם, יש אינטרס. הישרדות. ללא אוויר כולנו מתים תוך מספר שניות. ללא מזון, מגע ואהבה אין כל טעם לחיים. אז לשם מה קיים העולם באם באמת מצבו כל כך קשה? האם אני מוסיף משהו לחיים או סתם כך עובר את אותו התהליך שכולם עוברים? האם אני יכול להיות מאושר יותר ולקבל את עצמי כמו שאני ללא אין סוף מלחמות?

תקשור ומשמעות החיים:

אגלה לך סוד: הייעוד של הנשמה של כולנו היא קודם כל לאהוב את הגוף החומרי שלה. זו המטרה שאנו באים לעולם הזה. ברגע שהנשמה אוהבת את הגוף החומרי שלה נגמרות כל המלחמות הפנימיות והחיצוניות אתה אחד שלם ומושלם, כמו האלוהות. לאהוב את הגוף משמעו באמת לאהוב את הגוף פנימית וחיצונית. ברגע שתחוש כך אתה מואר, שקט, בטוח ומחובר לכל הנשמות והאורות שבעולם. 

עזור לי אלוהים לשנות את שניתן לשינוי ובעיקר לקבל את מה שאני לא יכול לשנות. אולי אז תיפסק המלחמה ואוכל סוף סוף לנוח ולהירגע, לקבל אנרגיה מהעולם ללא כל מאמץ ולהיות מסופק ומאושר יותר בידיעה שיש דברים שלא אוכל לשנות בחיי ואז אוכל לקבל את עצמי כמו שאני. אז פתאום תיווצר אנרגיה חדשה כי תיפסק המלחמה. אז אולי אוכל להיות אור לאחרים.

מהי משמעות החיים: באתי לכאן כדי לאהוב את עצמי כמו שאני. זה אומר לעשות כל דבר טוב למען הקיום שלי ואחר כך או אפילו בזמן התהליך לעזור גם לאחרים.

 

                                                                           בהצלחה, אורן נוטוביץ

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017