תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תקשורים

תקשורים אמיתיים יכולים לתת לך מידע מדויק ואמין בכל תחום בחייך: זוגיות, אהבה, פרנסה, בריאות ועוד.

תקשורים ממתקשר אמין ומומלץ יכולים לעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות לך בחיים. תקשור הוא כמו פנס – אור הדרך הנכונה לך. זה לעולם לא ציווי. אתה הוא המחליט הבלעדי מה לעשות עם המידע המתקבל אך חשוב לשים לב למידע ולחשוב טוב במה תקשור זה יכול לעזור לך בחייך. אני לא זקוק לאף פרט אישי עליך כדי לקבל את התקשור.

תקשורים לאורך ההיסטוריה האנושית החלו מיום בריאת האדם.

כל מה שכתוב בתנ"ך שאנשים דיברו או שמעו את קול האלוהים זה בעצם תקשורים – סוג של קשר בין האדם לרוח, המימד החומרי עם המימד הרוחני שהם בעצם אחד גדול ומושלם. אף אדם מעולם לא פגש את האלוהים או הבריאה כי זה בלתי אפשרי האלוהות – עולם הרוח נמצאת בכל מקום ובכל זמן. זה לא גוף חי שניתן לראות אותו כי אין בו חומר אך כמו שיש לנו נשמה הקיימת בתוך עולם החומר שלנו – אנחנו כאחד שלם ומושלם הנפרד ברגע המוות החומרי שלנו וממשיך לדרכו כך ניתן להסביר תקשורים. אי אפשר להגדיר את המקור למידע תקשור כי הוא בעצם נמצא בכל מקום.אורן נוטוביץ -אורן-נוטוביץ-252x300 תקשורים בלוג תקשור  תקשורים מומלצים תקשורים אמיתיים תקשורים

כדי להבין נושא זה מספיק שנביט בכפות ידינו או רגלינו או בכל איבר בגוף. אדם מקצועי היכול לאבחן פרטים דרך גופנו על מה שעברנו, מה אנו חשים, מה מצב בריאותנו ועוד יודע שכל דבר הקורה לנו בחיים מוטבע בכל תא, בכל אטום בגופנו ובעולם הרוח שלנו, נשמתנו המחוברת לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול. זה נשמע פשוט וזה באמת כך.

אדם שפיתח את חוש התקשור או היכולת לקלוט ולחוש את המימד הרוחני שבו יכול לקבל תקשורים מדויקים ואמינים לאורך זמן. זה לא קורה ברגע. זה תהליך הדורש רצון עז, חקירה בלתי פוסקת של עצמו והסובב אותו ופתיחות ושחרור עצמי. בדרך כלל אדם מפתח את חוש הקליטה הרוחני מתוך רצון פנימי לקבל תשובות מדויקות לשאלותיו ולא להיות תלוי במידע של אנשים אחרים או ספרות בנושא אשר בעצם יכולה קצת לעצור את תהליך הלימוד הרוחני – גופני. חשוב לפתח חושים אלו עם אדם מקצועי בתחום כדי שלא תיפגע או תיחלש.

כדי לקבל תקשורים צריך לחזק את עולם החומר ולהיות מקורקע – בעל שורשים חזקים לאדמה. כמו העץ או כל דבר בטבע. ללא שורשים חזקים העץ ישבר ברוחות השנה וודאי לא יוכל לפתח פירות בריאים. כך אנחנו. שורשים זה: שמירה על בריאות תקינה, פעילות ספורטיבית, חברים משפחה, עבודה, מדיטציות, תרגילי הרפיה ודמיון  מודרך ועוד. יש כיום הרבה מאוד שיטות להתחבר ולחזק את עצמך כך שתוכל לפתח את חושיך הרוחניים ולהתחבר למידע הקוסמי – רוחני הנמצא בכל מקום.

יש כיום קורסים לפיתוח החושים לקליטת עולם הרוח שבנו. קורס תקשור, סדנאות בתחום ועוד. חשוב לזכור! התהליך מחייב עבודה עצמית, סבלנות וזמן ובעיקר רצון פנימי לקבל תשובות אמינות ומדויקות שיעזרו לך בחיים ואולי אחר כך תוכל גם לעזור לאנשים אחרים.

 

לחץ לראיית סרטים וכתבות >>>

 

                                                                                          בהצלחה בכל, אורן

 

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017