תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תיקשור

תיקשור: המידע המדויק שתקבל דרך התיקשור שלי יכול לעזור לך מאוד להבין מה קורה לך בחייך, לקבל תשובות מאוד מדויקות לשאלותיך ולגלות את הסיבות לדברים וגם דרכים נכונות להבראה.

אנשים רבים הפונים אלי מחפשים תשובות לשאלות שאין ביכולת המדע, הרפואה,או הפסיכולוגיה לספק. לעתים שאלות שמטרידות אותך יכולות להיענות בקלות ובמהירות רבה בעזרת תקשור ולתת לך מענה
נכון על מה שקורה או קרה לך בחיים ודרכים טובות לטיפול. תקשור אינו מפחיד או יכול לגרום לך לעשות דברים שאינך רוצה. המידע שמתקבל בעזרת תקשור או כל כלי אבחוני אחר חייב להיות מדויק מאוד כדי באמת לעזור לך.

בוא ננסה יחד להבין את המשמעויות של תיקשור בעולמנו זה: תיקשור הוא הדרך לקבלת מידע מדויק ותשובות לשאלות החשובות לך. אין ידע מדעי מדויק לגבי הדרך שבה עובר התקשור ממעלה סולם העולם אלינו – המתקשרים מכוון שמדובר במידע שאינו חומר פיזי אלא אנרגטי – לא תלוי בחומר.  ברור שהתיקשור חייב להיות מדויק ככל האפשר ושהמקבל אותו: המתקשר יהיה אדם ישר והגון שלעולם לא יגרום לפגיעה כלשהי דרך התיקשור שהוא מעביר. תיקשור הוא דרך נפלאה לקבלת מידע אישי בכל נושא. ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום ולקבל מידע מדויק ואמין לאורך זמן. תיקשור יכול להיות ארוך או קצר, תלוי במידת המלל הניתן להעברה או קליטה ברגע נתון זה של החיים שלך. התיקשור לא בא לעשות את העבודה במקומך אלא להציע, להאיר, לתמוך, ולייעץ, אך תמיד ברוח חיובית ומועילה וללא כל שיפוט.

מתקשרים שונים בעולם משתמשים בדרכים שונות לקבלת מידע. יש הקוראים בקפה, אחרים מתקשרים אתך  ישירות, יש הכותבים בדף את התיקשור. כל אחד על פי יכולתו והדרך הנוחה לו להעברת התשובות הנכונות. מתקשרים שונים יכולים להעביר מידע שונה לאותה שאלה אך חייבת להיות הכוונה ברורה ותואמת בכל תיקשור ומידע מועיל ומקיף עבורך. יש תיקשור אשר "מביא" בשורה לעולם ויש תיקשור המדבר על כל דבר, פשוט ככל שיהיה. אין מגבלה במידע תקשור כמו שאין מגבלה של סוג האנשים המתקשרים בעולם. אתה יכול לשאול כל שאלה ולקבל מידע אמין ומקיף ככל יכולתך להכיל אותו בשלב זה של התפתחותך.אורן נוטוביץ -e1424334411301 תיקשור בלוג תקשור  תיקשור מקצועי תיקשור מדויק תיקשור בקריות תיקשור בצפון תיקשור במרכז תיקשור אמיתי תיקשור אמין תיקשור

כל אדם נמצא בתהליך התפתחותי מסוים בחיים, כמו שורשיו של העץ כך לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לשאת את המידע המתאים לו. כמו שעץ צעיר לא יכול לשאת פרי כבד כי הוא ישבר כך אנחנו לא יכולים לקבל מידע שאנו לא יכולים להכיל מבחינה פיזית, אנרגטית, ורגשית. אצלי לעולם לא תקבל מידע שיפגע או יחליש אותך.

אם תגיע למתקשר אשר יואמר לך דברים קשים מנשוא או יפחיד אותך פשוט ברח משם. זה לא מתקשר אמיתי. הוא רק רוצה לנצל ולהחליש אותך כך שתהיה זקוק לו, שתפתח תלות ותחזור אליו יותר פעמים.
בבואי להציע לך תיקשור עלי לדעת לתת לך מידע אמין ומדויק, זה מה שחשוב.

אי אפשר להכליל מתקשרים כאנשים מסוג מסוים. אני מאמין שבכל תחום בחיינו: רפואה, פסיכולוגיה, תיקשור, נמצאים אותם אנשים כמו בכל תחום אחר. אנו, המתקשרים, לא שונים מאנשים רגילים, לא בחוכמתנו ולא ביכולותינו. חשוב לדעת זאת כי אחרת ניתן לפתח יומרה או כוח אנרגטי מדומה אשר בעצם יכול לפגוע רק בנו.

תיקשור – תיקשור רוחני: סיכום
תקשור בעולם זה בא לתת לנו מידע לעזרה, הכוונה, ייעוץ והבראה. תיקשור אינו כלי או מידע הבא לעשות במקומך את העבודה שלך. תיקשור הוא כלי מדהים לקבלת מידע בכל תחום. אין אדם מתקשר שונה מכל אדם אחר. בכל תחום של עבודה קיימים אותם האנשים לכן חשוב לבדוק טוב את אמינותו של מתקשר ומידת נכונות התיקשורים שלו.

המידע המדויק שתקבל דרך התיקשור שלי יכול לעזור לך מאוד להבין מה קורה לך בחייך כך שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות בחייך.

                                                                                                 בהצלחה, אורן – מתקשר מומלץ!

ראה המלצות: <<המלצות>>

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017